Stoppen met roken vergoed 1 Magische Poppins 3x -+ Op de hoogte ifi Klik&Win Mary Poppins Nieuws uit heel Nederland Komen de winterdagen nog terug? Baas en beest op de plaat Henk Spaan Moslims kunnen niet schaatsen 4 daags Duits Sprookje voor 2 personen! Volg Coronel in Dakar Uitvaart online geregeld Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 12 januari 2011 Weekblad voor Waddinxveen/Gouwe Koerier pagina 21 Win met je foto Op naar de finish Piet Paulusma www.deweekkrant.nl/b&s www.deweekkrant.nl/dakar www.deweekkrant.nl www.deweekkrant.nl Advertorial Column e Lezersactie Sinds 1 januari stoppen met roken in basispakket Boek nu met 50% korting op elke tweede kaart Win een Arrangement FOTO PETER ELENBAAS Stoppen met roken begin met een goed advies. f Vanaf 1 januari is stoppen- met-rokenzorg opgenomen in het basispakket van uw zorgverzekering. Ondersteu ning bij het stoppen met roken wordt volledig vergoed vanuit de basisverzekering. Rokers kunnen nu zonder financiële drempel de juiste hulp inschakelen als ze willen stoppen met roken. ga snel naar www.deweekkrant.nl/actie stopmethoden. Aan de hand van het rookgedrag, de mate van verslaving en motivatie wordt gekeken wat het beste past bij de persoonlijke situatie van de roker.” De stoppen-met-rokenprogram- ma’s die worden aangeboden door PROSTOP zijn: persoon lijke coaching, groepstraining en telefonische coaching ai dan niet gecombineerd met nicotinever- vangers of medicijnen. Na het grote succes van Tarzan en The Lion King presenteert Joop van den Ende Theaterproducties de magische Broadway hitmusical Mary Poppins’. Dé Weekkrant heeft speciaal voor haar trouwe lezers een spectaculaire aanbieding: 50% korting op iedere tweede kaart. tegedrag veranderen, dan zult u daar bewust bij moeten stilstaan en er met inzet aan moeten wer ken. Toch kunnen hulpmidde len ervoor zorgen dat uw stop- poging effectiever wordt. Een combinatie van gedragsmatige ondersteuning (begeleiding) met farmacologische hulpmiddelen (nicotinevervangers of medi cijnen) blijkt het meest effectief te zijn volgens wetenschappelijk onderzoek. Aanvulling Een alternatief hulpmiddel zoals de laserbehandeling behoort nog steeds tot de mogelijkheden, al- navolgbare wijze met haar vlie gende paraplu en een betoverde reistas vol spectaculaire verras singen. Met haar uitbundige levensvreugde laat zij de familie Banks en de toeschouwers zien, dat het geluk dat je met elkaar deelt in de gewoonste dingen te vinden is. In deze grootse Broadway hit musical schittert Mary Poppins als nooit tevoren, waarmee ze zorgt voor een hartverwar mende, magische en eigentijdse musical! Mary Poppins is exclusief te zien in het Circustheater in Scheve- ningen.Voor meer informatie: www.musicals.nl. dus PROSTOP. Deze vorm van ondersteuning zit niet in de ba sisverzekering maar wordt vaak via de aanvullende verzekering geheel of gedeeltelijk vergoed. Actievoorwaarden: Deze aanbieding is o.v.v. dé Weekkrant boekbaar tot en met 31 januari 2011 voor de voorstellingen tot en met 13 februari 2011. Aanbieding geldt alleen voor le en 2e rang voor voorstellingen van zondagavond t/m vrijdagavond. Minimaal 2 kaarten en maximaal 8 kaarten per reservering. Geen restitutie op reeds gemaakte reserveringen en niet boek baar in combinatie met andere aanbiedingen. Deze aanbieding is geldig op basis van beschikbaarheid en OP=OP. Joop van den Ende Theaterproducties behoudt zich het recht voor de actievoorwaarden tussentijds te wijzigen. Beleef het nu zelf! Reserveer en ontvang 50% korting op iedere tweede kaart. Bel See 0900 1353 (45 cpm) o.v.v. dé Weekkrant. Twee jaar na de lancering van de eerste op internet vast te leggen uitvaart, presenteert PC Hooft een nieuwe online dienstverlening: Uitvaart Direct. Hiermee kan geheel online een complete uitvaart wor den vastgelegd, waarbij de nabestaanden naast hun per soonlijke wensen ook voor het eerst locatiekeuze en tijdstip van de plechtigheid kunnen reserveren. PC Hooft is de eerste uitvaartorganisatie die deze complete dienstverle ning via internet aanbiedt. Uitvaart Direct wordt aan geboden naast Compact, de eerste uitvaartdienstverle- ning van PC Hooft die via internet vast te leggen was. Bij Uitvaart Compact gaat het om een uitvaart met een vast dienstenpakket tegen een vaste zeer lage prijs. Voortbouwend op het suc ces van dit dienstenconcept wordt met Uitvaart Direct een uitvaartdienstverlening geboden die men naar eigen wens kan vormgeven. Daar mee kunnen de nabestaan den zelf bepalen hoeveel geld zij willen besteden. Met lovende woorden werd de musical Mary Poppins in de Nederlandse pers ont vangen. Daarnaast sleepte Mary Poppins maar liefst vijf Musical Awards in de wacht en was daarmee de grote winnaar van het Musical Awards Gala 2010! De Mu sical Awards, de zeer lovende recensies van de pers en de al meer dan 450.000 bezoekers bewijzen het: Mary Poppins is ook in Nederland een hit! Mary Poppins, de ontwape nende maar ook komische nanny van de familie Bank, verschijnt en verdwijnt op on- Leon de Winter is een schrijver van wie ik nooit een boek heb gelezen. Meteen begeef ik me hier op glad ijs, speel ik met vuur. De Winter is er altijd als de kippen bij om mensen van anti semitisme te beschuldigen. Hoe dit te voorkomen? Als volgt: Philip Roth, Bernard Malamud, Chaim Potok en Said Bel low zijn schrijvers van wie ik wel boeken heb gelezen, zo niet het hele oeuvre. Oef, die dans ben ik ontsprongen. Mij maakt hij niks meer. “Vooruitgang, maar niet door moslims”, luidde de kop boven een column door Leon de Winter. Moslims dragen niet bij aan de vooruitgang omdat in zogenaamde moslimlanden geen ‘flash mobs’ worden georganiseerd, beweert de joodse schrijver. De eerste conclusie die ik eruit trek is dat niet alle joden de hersens van Einstein hebben. Een flash mob is een georganiseerde, ogenschijnlijk spontane actie van een groep mensen in de openbare ruimte, die twee minuten later op Youtube staat. In dit geval begonnen koorle den die tussen tientallen mensen zaten te eten in de lunchroom van een Canadees winkelcentrum, opeens een lied van Handel te zingen. Leon de Winter hield het niet droog toen hij het filmpje zag. Voer voor de psychiater zou je denken, maar De Winter schreef een column over zijn spirituele ervaring in plaats van er een praatsessie aan te wijden. Moslims houden geen flash mobs en dus kunnen ze niet or ganiseren. Sommige mensen noemen dit: ‘kort door de bocht gaan’. Heeft Leon de Winter op Youtube wel eens een filmpje gezien van de grootste flash mob ter wereld, de pelgrimage naar Mekka? De organisatie die dat vergt! Het WK is Quatar is er niks bij. Alle gekheid op een stokje: dragen eskimo ’s iets bij aan de voor uitgang van onze beschaving? Zeehonden doodslaan kunnen ze, die valse Inuït. In Peru eten ze cavia’s. Laat Leon de Win ter zich daar eens druk om maken. Heeft iematïd wel eens een flash mob gezien uit de Republiek Kiribati in Polynesië? Nee, hé? Verwijten we de Kiribati’s dat? We hebben wel wat beters te doen. Moslims kunnen niet schaatsen. Dus? Het gaat om stoppen-met-ro- kenprogramma’s die zijn opge nomen in de basisverzekering. Met deze vergoeding wordt een duidelijk signaal afgegeven door de overheid dat investeren in gezondheid wordt beloond en dat hulp bij stoppen met roken werkt. Eigen risico “U dient zelf bij uw zorgverze keraar na te gaan of het stoppen- met-rokenprogramma ten laste van uw eigen risico komt,” aldus PROSTOP. “Zorgverzekeraars mogen dit zelf beslissen.” Voor meer informatie surf naar: www.prostopbasiszorg.nl Rokers kunnen zich aanmelden op www.prostop.nl of gratis bel len naar 0800 77 67 867. Bewust Roken is een ingewikkelde ver slaving en een diep ingesleten gewoonte. Wilt u dat gewoon- Combinatie Alle stoppen-met-rokenpro- gramma’s die vallen onder de basisverzekering worden met ingang van 1 januari 2011 door PROSTOP landelijk aangebo den. Het gaat hierbij om gecom bineerde behandelingen van persoonlijke begeleiding met nicotinevervangers of medicij nen. “Wij zijn verheugd met dit nieuwe aanbod een bijdrage te kunnen leveren aan een gezon dere maatschappij en een be tere kwaliteit van leven”, aldus PROSTOP. “Het is onze taak om rokers te wijzen op de juiste

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 21