Winst voor AV’47 4 F 7’ Vj 1 Samen Kijk voor meer sport op onze site Historie op twee dvd’s Plaats je evenement op onze site vierstroom altijd in de buurt J 4 ermee op de foto* Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 12 januari 2011 Weekblad voor Waddinxveen/Gouwe Koerier pagina 23 Nederland Indië Sport Sport F www.gouwekoerier.nl www.deweekkrant.nl/webwinkel www.weekbladwaddinxveen.nl Oefenwinst Paul Pikaar Floreant ASW *1 Ui I ij www.deweekkrant.nl/baasenbeest Dol op je I J y l 3. Het werk afwisselend is Werken in de zorg is dynamisch. Geen dag is hetzelfde. En werken op onregelmatige tijden of weekenden hoort erbij. Er wordt veel van je gevraagd, maar je krijgt er ook veel voor terug. Zo zijn cliënten je dankbaar voor alles wat je voor hen doet en heb je te maken met enthousiaste collega's. Tientallen atleten hadden zich verzameld op de Proeftuin in Boskoop waar de start en finish was. De jongste atleten startten als eerste in een fikse regen bui. Daniek Dorst kwam bij de meisjes als eerste over de finish, Esmee Tamming werd tweede en Joyce Hogerbrugge pakte de derde plaats (allen AV’47). Bij de jongens tot en met 8 jaar behaalde Jaco Oskam de eerste plaats. Bas Sloot werd tweede en derde werd Jop Voskuilen (allen AV’47). Bij de meisjes 9 tot en met 12 jaar kwam Ma- rije Hijman (AV’47) als eerste over de streep, zilver ging naar Denise Bosch. Demi Wasse naar (AV’47) behaalde de derde plaats. Bij de jongens gingen de drie podiumplaatsen naar AV’47 atleten. Hans Harting Atletiekvereniging AV’47 was afgelopen zaterdag sterk vertegenwoordigd tijdens de 21e Garden Plaza Flora Run in Boskoop. 1. Jij het verschil maakt gr Zorgen doe je samen. Onze cliënten willen zo HF zelfstandig mogelijk blijven wonen en de regie W houden over hun leven. Ze willen mee blijven doen. Jij kunt dat mogelijk maken. Met jouw kennis en ervaring kan je samen met de cliënt bepalen welke zorg en ondersteuning er nodig is. finishte als eerste, gevolgd door Max Sloot en Lukas Brand. De 2,5 kilometer was een nieuwe afstand bij de Flora Run. Bij de dames mocht Estélle Tamming (AV’47) de gouden plak in ont vangst nemen. Bij de heren was dat Koen Hijman (AV’47)Op de 5 kilometer werd de 12-jarige Marlène Straathof (AV’47) ver rassend derde. Anne Schreuder nam zilver in ontvangst en An drea Bakker behaalde de eerste plaats. Bij, de heren werd Justin Cok (AV’47) eerste, gevolgd door Bouke de Los. Derde werd Richard Leliveld. Maureen Kos ter kwam uit op de 10 kilome ter en kwam als eerste over de finish. Birgit Santiago-v/d Heu vel behaalde zilver, gevolgd door Nel van den Hengel (AV’47) met brons. Bij de heren was het Nick v/d Poel die als eerste finishte. Gerard Droog behaalde zilver, gevolgd door Harm van Brug gen met een derde plaats. Voor meer uitslagen: www.av47.nl. 4. Moderne technologieën de zorg ondersteunen Vierstroom loopt voorop als het gaat om vernieuwing en deskundigheid in de zorg. Daarom investeren we voortdurend in opleidingen voor onze medewerkers. We investeren in nieuwe technologieën die de zorg kunnen ondersteunenen en ook in nieuwe woonvormen zoals kleinschalig wonen. Tegelijkertijd blijven we dichtbij onze cliënten staan. Dat alles maakt werken bij ons elke dag boeiend en leuk. Interesse? Vind jij dit ook belangrijk en is zorg je passie? Kijk dan op www.vierstroom.nl voor onze vacatures. Boskoop Floreant-zaterdag oefende afgelopen zaterdag met suc ces tegen Zwammerdam. De Boskopers wonnen met 4-1. Na een snelle 0-1 achterstand meteen na het begin, speelde de door die goal wakker ge schudde ploeg bij vlagen zeer verdienstelijk, al waren er ook fases waarin het minder goed liep. Niettemin werden er toch vier gescoord. Mar tin Kolster nam er twee voor zijn rekening. Ward van den Hoogen en Kharie Ahdid elk één. Waddinxveen Als er zondag gevoetbald kan worden, komt ASW thuis in actie tegen Bergambacht. In de afgelopen weken waren de velden van ASW door vorst, sneeuw en regen on bespeelbaar. De club heeft wel kunnen trainen. Afgelo pen weekend is de selectie in Noordwijk op trainingskamp geweest. Daar hebben de spelers van trainer Edwin de Bruin zich prima vermaakt met onder meer een voetbal quiz, strandtraining, mountain- biketocht en een oefenwedstrijd tegen een combinatie-elftal van VVSB (2-1 verlies). “Dat weekend is perfect geweest voor de teambuilding. Het heeft la ten zien dat de ASW-selectie een hechte groep is”, aldus De Bruin. Ijs en weder dienende speelt ASW, de nummer drie in de zondag-vierde klasse C, aan komend weekend voor de com petitie de thuiswedstrijd tegen Bergambacht. Boskoop Paul Pikaar (39) uit Wou- brugge is met ingang van het volgend seizoen de nieuwe hoofdtrainer van de zater- dagselectie van Floreant uit Boskoop. Hij is dan de op volger van Ed de Jong die om privéredenen, eerder dan de bedoeling was, bij Floreant vertrekt. Pikaar werkt nu vier seizoenen als hoofdtrainer bij derdeklasser vv Leiden. Hij ziet in Floreant een plezie rige club die qua sfeer, ambi tie en spelersgroep prima bij hem past. Als voetballer ver diende hij zijn sporen in het eerste elftal van Roodenburg en bij hoofdklasser UVS tot een zware enkelblessure een einde aan zijn loopbaan als voetballer maakte. Daarna is hij als trainer van de A-junio- ren van UVS aangesteld. Na vier jaar werd hij benoemd tot assistent-trainer bij het eerste elftal, waarbij hij tevens het tweede elftal onder zijn hoe de kreeg. Na twee jaar stapte hij over naar Leiden waar hij als hoofdtrainer aan de slag ging. Floreant-zaterdag komt Pikaar in de lopende compe titie tegen als er uit tegen Lei den wordt gespeeld. 2. Je in kleine teams werkt Bij Vierstroom werk je in kleinë hechte teams vanuit wijken en buurten. Je bent letterlijk dichtbij de cliënt. Ook werk je nauw samen met huisartsen, ziekenhuizen en andere professionals. Boskoop In de zaterdagafdeling 3A zijn zaterdag voor de competitie twee inhaalwedstrijden gepland, LSVV ‘70 - Kagia en Kamerik - Alphia. Volgende week zaterdag staat voor de Boskopers de thuis wedstrijd tegen Alphia gepland. De uitwedstrijd werd in septem ber vorig jaar met 4-2 verloren. Morgenavond, donderdag 13 januari, speelt Floreant zaterdag 2 thuis tegen Zwammerdam 2. Het begint 20.15 uur. Het eerste elftal neemt het zaterdag-15 ja nuari vriendschappelijk op tegen Linschoten, aanvang 14.30 uur. Dinsdag 25 januari speelt om 20.15 uur Floreant onder de 23 tegen w Haastrecht. Van de redactie Boskoop Werken in de zorg geeft veel voldoening. Je bent dagelijks in de weer voor, door en met mensen. Werken in de zorg bij Vierstroom is aantrekkelijk omdat: ij?/ De start van de 5 en 10 kilometer van de Flora Run in Boskoop. FOTO: PR/TON GROENENDIJK 4:

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 23