POLYCEL Industrie van Kunststoffen I Een financiële dienst verlener die zich ook om jouw toekomst bekommert. WENTEX VEPOX cheese I Receptioniste/Telefoniste m/v Jazeker. De Hypotheken WE THINK»* CHEESE Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 12 januari 2011 Weekblad uoor Waddinxueen/Gouwe Koerier pagina 25 EB Tel: 0172-635200 Productiechef (m/v) (40 uur) Atelier/Confectie medewerker (m/v) COMMERCIEEL ASSISTENT Voor de afdeling atelier zijn wij op zoek naar een: Wij weten een mentaliteit van hard werken en ‘teamwork’ merkbaar te waarderen. Voor meer informatie over WENTEX® bezoek je onze website: www.wentex.eu l_ Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Voor onze productieafdeling zijn wij per direct op zoek naar een: Geïnteresseerd in deze functie? Stuur dan je reactie met uitgebreid Curriculum Vitae naar: De Hypotheker, T.a.v. Dhr. P. Hagens, Agnietenstraat 46,2801 HX, Gouda Email: pieter.hagens@hypotheker.nl Wentex BV T.a.v. Peter van Maaren mail@wentex.eu Wij zijn op zoek naar een collega met: - een nauwkeurige, flexibele en collegiale instelling; - enthousiasme en gedrevenheid; - een op samenwerking gerichte houding. Wij bieden u: - een prettige werkomgeving in een no nonsens bedrijf; - een bij de functie passend salaris; - goede secundaire arbeidsvoorwaarden. Wentex BV voorziet evenementen, beurzen en theaters van geconfectioneerde textiel faciliteiten en innovatieve systeem oplossingen. Alle WENTEX® producten, gericht op het professionele circuit, innoveren continu en zijn volledig compatible met elkaar. De werkzaamheden omvatten onder andere: - confectioneren van textiel voor onze opdrachtgevers en projecten; - reparaties aan gordijnen uitvoeren. Spreekt dit je aan, stuur dan jouw CV, vergezeld van een pasfoto, per post of E-mail naar: Vepo Cheese BV t.a.v. jan Woelders Postbus io 2410 AA Bodegraven Voor deze functie is het beheersen van de Nederlandse taal in woord en geschrift, gewoon noodzakelijk. De omschrijving van de vacature is te vinden op onze website. Wij bieden Een afwisselende functie met een prima salaris, afhankelijk van opleiding en ervaring. Een bedrijfspensioenregeling en een ongedwongen werkomgeving. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Vepo Cheese is een oer-Hollands familiebedrijf met zo’n 200 werk nemers. Al bijna honderd jaar zitten we in de kaas. We raspen, snijden en verpakken kaas. Vanuit de beide productielocaties in Bodegraven en Oudewater en pén centraal opslagdepot wordt onze kaas in heel Europa geleverd. Polycel Gouda B.V. is gespecialiseerd in de fabricage van geëxpandeerd polystyreen (eps). De eps wordt in onze fabriek te Gouda door middel van hoogwaardige technologie gefabriceerd. Als afzetmarkten kunnen genoemd worden de grond-, weg- en waterbouw (gww), bouw en verpakkingsindustrie. Werkzaamheden De werkzaamheden zijn divers en bestaan onder andere uit de volgende activiteiten. - Planning van de productie - Aansturing van de productie en haar medewerkers - Verrichting van productiewerk indien noodzakelijk - Coördinatie van het onderhoud aan de fabriek, haar technische installaties en machines - Creatie van technische legplannen ten bate van opdrachten in de gww. Profiel Bij deze functie past het onderstaande profiel. - Technische opleiding en denkniveau op minimaal MBO-4 niveau - Minimaal 3 jaar ervaring in een technische functie - Minimaal 2 jaar leidinggevende ervaring - Kennis van Microsoft Office en (digitaal) technisch tekenen - Geen 9-tot-5-mentaliteit - Uitstekende communicatieve vaardigheden - Proactieve en assertieve werkhouding, creativiteit en improviserend vermogen - Stressbestendig, flexibel en zelfstandig Deze functie vereist een bepaalde kennis van het product, het productieproces en de daarvoor benodigde technische installaties en machines. Naast een ruime inwerkperiode bieden wij verschillende mogelijkheden tot interne en externe scholing. Daarbij bieden wij uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. Voor meer informatie kun je contact opnemen met Arjan Hoogenboom op: telefoonnummer 0182 51 58 44 of een bezoek brengen aan onze website, www.polycel.nl. www.vepocheese.com j.woelders@vepocheese.com Een sollicitatie met C.V. kan schriftelijk of digitaal worden gericht aan: Polycel Gouda B.V. T.a.v. dhr. J.J. Hoogenboom Nijverheidsstraat 16 2802 AL Gouda jjhoogen boom@polycel.nl (fulltime) Zoek je een leuke job? Wij zoeken op korte termijn een: De functie Je bent onze receptioniste en telefoniste en hebt contact met onze relaties uit heel Europa. Je hebt een MBO werk- en denkniveau. De Duitse- en Engelse taal zijn geen probleem voor jou. Bij voorkeur beheers je ook nog Frans en/of Spaans. Administratieve werkzaamheden behoren ook tot jouw taak. Je bent energiek, representatief en stressbestendig. Het betreft een functie voor minimaal 24 uur per week. Je hebt een flexibele instelling en kunt invallen bij het verlof van jouw collega. www.hypotheker.nl 40 uur per week Een functie waarvoor je klantgericht moet kunnen denken. Je houdt je bezig met het ontvangen en telefonisch te woord staan van klanten, het plannen en ondersteunen van advieswerkzaamheden en nog veel meer. Een afwisselende functie, die een goede uitdrukkingsvaardigheid vereist. Je opleiding ligt minimaal op MBO niveau. In 25 jaar tijd is De Hypotheker uitgegroeid tot de belangrijkste hypotheekadvies organisatie van Nederland. Inmiddels zijn we steeds meer een algemene financiële dienstverlener aan het worden. Dankzij onze onafhankelijke status, kunnen wij ons écht om de toekomst van onze klanten bekommeren. Wellicht ligt er ook voor jou een mooie toekomst bij ons. Voor De Hypotheker in Gouda zoeken wij een: Heb je interesse en woon je binnen een redelijke afstand van Hazerswoude Dorp? Mail dan je sollicitatiebrief voorzien van CV naar:

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 25