Aanbiedingen op zak I Wall of Fame r c L Toch nog schaatsen .4 Meer sportnieuws op onze site Kijk op de buienradar van Piet Plaats een sportbericht op onze site Stem op je C favoriete beeld Blijft Mark Weel trainer van Be Fair? Gouweboscross bij SC Antilope 4-4- woensdag 12 januari 2011 Weekblad voor Waddinxveen/Gouwe Koerier pagina 31 Altijd actueel: de weekkrant.nl di Houden we ‘t droog? Sport Sport Win met je Dakarfpto www.deweekkrant.nl/dakar www.gouwekoerier.nl www.weekbladwaddinxveen.nl www.deweekkrant.nl Start met zege Laura Boot NK turnen Korbis 'Na elf duels hebben we zeven punten laten liggen’ Waddinxveen De selectie van Korbis had afgelopen weekend één wed strijd op het programma staan: Korbis 2 - RDZ 2. Het was de eerste wedstrijd van het nieuwe kalenderjaar en direct een belangrijke. Korbis behaalde de overwin ning met 13-6. Dankzij deze overwinning staat koploper Korbis 2 halverwege de com petitie vier punten voor op de nummer twee in de reserve tweede klasse. Door Tim Tempelaars Waddinxveen blessure. De terugkeer van die jongens is zowel in de breedte als met het oog op de specifieke kwaliteiten van die drie belang rijk.” Weel mikt met Be Fair op een evenaring van vorig seizoen en hoopt zich wederom voor de nacompetitie te plaatsen met de huidige nummer vijf uit de Doordat de scholen al begon nen waren, werd besloten om de pupillen als eerste te laten trainen en daarna aan hen de clubrecords uit te reiken. Bijna 50 pupillen waren aan wezig voor een groot aantal clubrecords, waarbij aan het eind de jeugdbokaal werd uitgereikt aan Hester van Gemeren. Daarna konden de junioren en de senioren hun training beginnen met daarna het uitreiken van hun clubrecords. Corine Slinger land en Irene van der Reij- ken hadden maar liefst zes clubrecords gebroken. De jeugdbokaal bij de junioren werd gewonnen door Dag- mar Brouwer. zijn, hoe zwaarder de cross is. De drie eerste wedstrijden wer den georganiseerd bij en door AV ’47 Boskoop, SC Reeuwijk en AV Gouda en de laatste wed strijd wordt op 5 februari gehou den door AAV ‘36 in Alphen aan de Rijn. Om voor een klas sering in aanmerking te komen, moeten de lopers aan minimaal vier wedstrijden hebben deelge nomen. Binnen SC Antilope is het een traditie geworden om het nieuwe jaar te beginnen met een Nieuwjaarstraining, die dit jaar plaatsvond op 3 januari. Dit jaar konden een groot aantal clubre cords worden uitgereikt, name- lijk J54Doordat er bij de clubre cords ook 11 estafettes zaten, bedroeg het aantal medailles 87. derde klasse A. “Na elf duels hebben we in mijn ogen zeven punten laten liggen. Als we die in de tweede seizoenshelft ex tra pakken, dan kunnen we ons waarschijnlijk opnieuw opma ken voor de nacompetitie.” Al vorens de Waddinxveners op 22 januari de competitie hervatten tegen LSW’70 (thuis) staat het komende weekend nog een trai ningskamp op het programma. Tijdens het verblijf in de Kem- pervennen wijkt de selectie uit naar Eindhoven en treft daar de plaatselijke derdeklasser C.V.V. Rust Roest. Boskoop Drie turnsters van Gymnas tiekvereniging Boskoop de den afgelopen zaterdag mee aan de Rayonwedstrijden derde divisie in Amsterdam. Laura Boot plaatste zich voor de districtsfinale op 2 april. Maaike van der Loo en Lau ra Boot turnden in de cate gorie jeugd niveau 6. Kelly van Rijswijk moest door een blessure afzeggen. Maaike en Laura turnden beide een zeer goede wed strijd. Vooral op brug wis ten zij goed te scoren met respectievelijk een 11.50 en een 11.85. Ook balk ging erg goed; ondanks moeilijke ele menten in de oefening wist Laura tijdens op de balk te blijven staan, iMaaike viel één keer van de balk af. Met 41.55 punten eindigde Maai ke als twintigste in een deel nemersveld van 34 turnsters. Laura eindigde met 43.00 punten als tiende en heeft zich hiermee geplaatst voor de districtsfinale. Tijdens deze wedstrijd turnt Laura tegen deelnemers uit heel Zuid-Holland. Bij de junio ren deed Liz Byrne voor de eerste keer mee in de derde divisie. Liz turnde een goede wedstrijd en scoorde vooral goed op haar favoriete toe stel vloer. Doordat zij op de andere toestellen nog enkele eisen miste, behaalde zij niet voldoende punten om zich te plaatsen voor de districtsfi nale. begonnen. Na twee trainingen verzorgden de spelersgroep zaterdag een F-clinic bij de Waddinxveense club. Gisteren, dinsdag, werkte de ploeg van Weel een oefenduel met BVCB af, maar de uitslag kon niet meer worden meegenomen in deze krant. Weel is vol vertrouwen voor de tweede seizoenshelft. “Er keren drie spelers terug. Ruben Zoeteweij is terug uit het buitenland waar hij verbleef voor zijn studie, terwijl Martijn Peters en Ricardo van Tol op de weg terug zijn na respectievelijk een meniscus- en een kruisband- Waddinxveen Drie meisjes van Jazzdans- en Turnvereniging TOOS uit Waddinxveen hebben mooie resultaten bereikt tij dens de kwartfinale van het NK turnen (derde divisie) in Amsterdam. Esmée de Jong werd dertiende in de catego rie instap en Dominique van Kesteren werd in dezelfde categorie zesde. Iris Mulders, die een catego rie hoger turnt, behaalde ook de zesde plaats. Alle drie de meisjes hebben zich geplaatst voor de districtsfinale van de -* Koninklijke Nederlandse Gymnastiek Unie. In de ca tegorie instap 9 deden in to taal drie meisjes van TOOS mee. Kim Scheurwater turnt sinds oktober 2010. Deson danks wist ze een goede in druk achter te laten. Esmée de Jong deed het met name goed op de onderdelen brug en sprong. Dominique van Kesteren haalde haar beste scores op de onderdelen vloer en brug, maar behaalde 1,1 punt te weinig om in aan merking te komen voor een medaille. TOOS had twee meisjes in geschreven in de categorieën Jeugd 7 en Pupil 2. Ange lica Oudenaarden behaalde, mede door een mindere balkoefening, de 34e plaats. Iris Mulders haalde vooral hoge punten op sprong en brug. Maar ze greep, met een zesde plaats, net naast de medailles. Voor meer informatie: www. tooswaddinxveen.nl. - Boskoop Floreant-zondag heeft het eerste oefenduel van het jaar 2011 omgezet in een nipte overwinning. Vierdeklasser WIK uit Den Haag werd in Boskoop met 2-1 verslagen door doelpunten van Mitch Hassing en Denny Houtman. In de beginfase waren kansjes niet besteed aan Sjaak Wen- teler en Stefan Blom. Omdat de twee Floreant- aanvallers verzuimden de score te openen, was het WIK dat even later wel de openingstreffer produceer de. Een vrije trap verdween direct in de verre hoek. Nog voor de onderbreking was het Hassing die Floreant langszij schoot. De middenvelder an nex aanvaller was attent, na dat de WIK-doelman een bal had losgelaten: 1-1. Houtman kroonde zich in de tweede helft tot ‘matchwin- ner’. Hij draaide soepel weg bij zijn directe tegenstander en was trefzeker met een schot dat in de bovenhoek verdween. Floreant gaf de verkregen voorsprong niet meer weg, waardoor de eerste overwinning van 2011 een feit is. Komend weekeinde staat er een trainingsweek end ter voorbereiding op de tweede seizoenshelft op het programma voor de Bosko pers. Waddinxveen/Boskoop SC Antilope uit Waddinx veen houdt zaterdag 15 ja nuari de Gouweboscross; de vierde en voorlaatste cross van het winterseizoen. Deze cross is een onderdeel van vijf regionale crosswedstrij- den. Alle leeftijdscategorieën kunnen meedoen. Het pro gramma begint om 10.30 uur met een loop voor de al lerkleinsten over 550 meter en eindigt om 13.35 uur met de wedstrijd voor junioren A, veteranen en senioren over de diverse langere afstanden. De crosswedstrijd wordt in het Gouwebos gelopen en voor een cross geldt dat hoe slech ter de weersomstandigheden Het is vooralsnog onduide lijk of Mark Weel ook na dit seizoen trainer van Be Fair is. De oefenmeester heeft momenteel naast de optie langer werkzaam te blijven in Waddinxveen andere aanbie dingen in beraad en hoopt op korte termijn de knoop door te hakken. Voor de Be Fair-selectie is de tweede seizoenshelft vorige week Het bestuur en vrijwilligers van Ijsclub Otweg in Bos koop slaagden er niet in om de ijsbaan aan het Paddegat sneeuwvrij te maken. Schaatsen op de eigen baan bleek dus geen optie. Daarom hield de ijsclub een tocht naar de langste kunstijsbaan ter wereld: FlevOnice. Daar konden de schaatsers wel hun rondjes afleggen. FOTO: PR De Waddinxveense Joyce den Hollander - leerling van het Wellantcollege in Boskoop - werd afgelopen week gehuldigd door direc teur Roest van het Wellantcollege. Joyce is namelijk Nederlands kampioen Kunstrijden bij de dames senioren. Ze mocht bij het REBO Ice Event in Reeuwijk een schaatsa/druk zetten in het beton voor de Wall of Fame van de school. FOTO: RONALD stam

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 31