Liefde voor muziek k/ Zoek de weg zonder files Trek de aandacht met je evenement Duik in het verleden van Waddinxveen Stem op leukste foto en filmpje Notaris trekt laatste enve loppen eindejaarsactie Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 19 januari 2011 Weekblad voor Waddinxveen pagina 19 Digikrant Baas en Beest Afspraakje? In de agenda www.weekbladwaddinxveen.nl www.deweekkrant.nl/baasenbeest www.weekbladwaddinxveen.nl vww.deweekkrant.nl Disco d Brillen Contactlenzen Ooglaserchirurgie Horen Burg. Colijnstraat 21 2771 GE Boskoop 0172 - 214637 info@colpaoptiek.nl Optometrie A W De notaris had keuze uit duizenden enveloppen. FOTO: PR Het ‘open podium concert’ bij Muziek Verening Concordia uit Waddinxveen staat op zondagmiddag 23 januari in het teken van twee leerlin genorkesten. Het leerlingenorkest van mu ziekvereniging Liefde voor Har monie uit Roelofarendsveen en het opleidingsorkest C Akkoord van Concordia Waddinxveen/ Excelsior Boskoop treden op. Voor de pauze kunnen bezoekers genieten van het leerlingenorkest van Liefde voor Harmonie. Voor de onervaren muzikant is spelen in het leerlingenorkest de ideale manier om ervaring op te doen in het samenspel met andere muzikanten en met assistentie van leden uit het grote orkest. Het leerlingenorkest wordt ge zien als de opstap naar het grote orkest. Dit orkest staat onder lei ding van Ingrid Slangen. Na de pauze zal C-Akkoord verder gaan. Voor C-Akkoord is dit concert een try-out concert Persbericht Waddinxveen voor deelname aan het festival in Schoonhoven op zaterdag 5 fe bruari. Tijdens dit festival zullen een aantal muziekwerken door een vakjury beoordeelt worden. C-Akkoord is het opleidingsor kest van Concordia Waddinx veen en Excelsior Boskoop De leerlingen van Concordia en Excelsior zijn in 1997 samenge voegd en aangevuld door wat assistentie uit beide harmonie orkesten is er een volwaardig opleidingsorkest ontstaan. Het doel van het opleidingsor kest is een zo goed mogelijke voorbereiding te geven op het spelen in het groot harmonie orkest. Momenteel bestaat het opleidingsorkest uit ruim zestig muzikanten. C Akkoord staat onder leiding van Jeroen Wen tel. Het ‘open podium concert’ be gint om 13.00 uur in het clubge bouw De Hoge Noot aan de JW. Frisoweg nr. 1 in Waddinxveen. Toegang is gratis. kon worden getrokken, trok de notaris eerst een nummer van het betreffende krat. Vervolgens trok hij daaruit de envelop. De winnaars van de OVW-cadeau- bonnen ter waarde van elk 100 euro zijn L. van Eijck (Schu- berthof 37), G. van der Vlist (Groensvoorde 170), P. van der Lans (Tuinbouwweg 3), H. de Raad (Kastanjelaan 47) en HJ. Huisman (de Akker 121). Zij ontvangen de hoofdprijzen bin nenkort tijdens een feestelijke uitreiking in restaurant Kreta. Het opleidingsorkest C Akkoord van Concordia uit Waddinx veen. FOTO:PR Waddinxveen De Paddestoel aan de Lijster besstraat 18 houdt op vrijdag 21 januari een ‘Winterdisco’. De disco begint om 19.30 uur en duurt tot 22.00 uur. De entree is 1,50 euro. Leef tijd: negen tot en met vijftien jaar. Zaterdag 12 febru ari houdt de Paddestoel een rommelmarkt. De entree is gratis en de koffie staat klaar. Op zolder nog spulletjes die niet worden gebruikt? Voor 5 euro is het mogelijk een tafel te huren. Aanvang 9.00 uur. De markt duurt tot 14.00 uur. Voor inlichtingen en/of tafelhuur, bel naar T. van den Berg, tel. 0182-614715 of E. Korevaar, tel. 0182-618689. Donderdag 20 januari is er darten. Iedereen vanaf veer tien jaar kan meedoen. Veer tien tot zestien jaar: 20.00- 21.30 uur. Volwassenen: 20.00 - 23.00 uur. Maandag 24 januari er de Nintendo DS Club. Op deze tweewe kelijkse activiteit is iedereen welkom. Aanvang 18.30 uur. Op dinsdag 25 januari is er de wekelijkse activiteit 3D kaarten maken. Leeftijd vanaf tien jaar. Aanvang 18.30 uur. De laatste trekking van de eindejaarsactie van Onder nemersvereniging Waddinx veen (OVW) vond plaats op vrijdag 7 januari. Daarvoor werden maar liefst dertien volle kratten met in totaal vele duizenden enveloppen bij het notariskantoor aan de Limaweg 15 bezorgd. No taris R.W. Ubachs trok de laatste vijf enveloppen voor de hoofdprijzen. Om te kun nen bepalen uit welke van de dertien kratten een envelop c’l

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 19