diamonds are a girls best friend mg 59,95 Bekendmaking i I Rijnland Bel of mail voor een afspraak! I ÖR.GR4NDELJ 1 organisatie voor uw gemeentelijke en waterschapsbelastingen! voor een diamant- behandeling Rijnland Éil- Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 19 januari 2011 Weekblad uoor Waddinxueen/Gouute Koerier pagina 22 Leiden Start het jaar goed met een nieuwjaarsbehandeling ‘diamant’ van DR. Crandel. In deze produkten zit een diamantpoeder-complex verwerkt. Hierdoor wordt de rimpeldiepte en grote poriën optisch verminderd, rode vlekjes en pigment onregelmatigheden verminderd. In januari en februari betaal je 69,95 i.p.v 80,00, koop je ook nog een product uit de diamant serie dan kost een be- handeling nog slechts 59,95*. Performance 3D een nieuwe ge- Droge voeten, schoon water frontoffice@bsgr.nl tel. 071 - 525 62 00 www.bsgr.nl ft Beauty Studio - Anti-ageing Instituut neratie High tech huidverzorging. Koop in januari één van deze pro ducten en bespaar 20,00 op een volledige Nieuwjaars-, diamantbe- handeling. Gemeente jg Wassenaar ■L A Jr* Nieuwe beleidsregels en algemene regels Keur Het hoogheemraadschap van Rijnland maakt gebruik van servicenormen. Kijk voor meer informatie over andere publicaties en algemene informatie op www.rijnland.net. Leiden, 19januari 2011 Vraag naar de voorwaarden, niet i.c.m. andere acties. Gezichts-lichaamsbehandelingen Huidverbetering Laserontharing Pedicure Vinkebuurt 124, 2471 XD Zwammerdam, (t) 01 72-477 847 (w) goodlooking.nl Goo BSGR is, op het gebied van belastingen, een samenwerkingsverband tussen het hoogheemraadschap van Rijnland en zes gemeenten, te weten: Gouda, Leiden, Oegstgeest, Voorschoten, Wassenaar en Zoeterwoude. Indien u inwoner bent van één van bovenstaande gemeenten krijgt u vanaf 1 januari 2011 zoveel mogelijk één gezamenlijke aanslag voor de gemeentelijke en waterschapsbelastingen. Vanaf dan heeft u dus nog maar met één organisatie te maken: BSGR. Jaarlijks ontvangt u van uw gemeente een aanslag voor de gemeentelijke belastingen. Ook ontvangt u een aanslag van het hoogheemraadschap van Rijnland voor waterschapsbelastingen. Vanaf 1 januari 2011 voert Belastingsamenwerking Gouwe-Rijnland (BSGR) de belastingtaken van deze overheden uit. Het vaststellen van de tarieven blijft in handen van de afzonderlijke gemeenten en het hoogheemraad schap van Rijnland. Belastingverordeningen van de gemeenten en het hoogheemraadschap van Rijnland blijven te vinden op de websites van de betreffende overheden. Besluiten met betrekking tot BSGR zullen vanaf heden worden gepubliceerd op de website www.bsgr.nl. Beleidsregels en algemene regels Rijnland is verantwoordelijk voor het waterbeheer en de waterstaatkundige veiligheid in het gebied dat tussen Wassenaar, Gouda, Amsterdam en IJmuiden ligt. Om deze taken te kunnen uitoefenen heeft Rijnland algemene regels en beleidsregels opgesteld. Hierin is bijvoorbeeld opgenomen voor welke activiteiten in en nabij watergangen en waterkeringen een vergunning nodig is en aan welke eisen moet worden voldaan om een vergunning te krijgen. Om de regeldruk te verminderen heeft Rijnland de stofkam gehaald door de beleidsregels en algemene regels. Hierdoor is voor meer werkzaamheden dan voorheen geen vergunning meer nodig voor inwoners van het Rijnlandse gebied. Ter inzage De ontwerp beleidsregels en ontwerp algemene regels liggen van 20 januari 2011 tot en met 3 maart 2011 ter inzage in het kantoor van het hoogheemraadschap van Rijnland, Archimedesweg 1 te Leiden. Daarnaast ligt het ontwerp ook in de gemeentehuizen binnen het beheersgebied van Rijnland. U kunt de beleids regels en algemene regels ook inzien via internet, www.rijnland.net/actueel/bekendmakingen. Meer informatie? Voor vragen kunt u terecht bij dhr. E.J. van Huijssteeden, telefoon (071) 306 34 57, dhr. J.K. Biesma, telefoon (071) 306 33 95 of via e-mail keur@rijnland.net. Dijkgraaf en hoogheemraden van het hoogheemraadschap van Rijnland hebben op 7 december 2010 nieuwe beleidsregels en algemene regels Keur in ontwerp vastgesteld. In de Keur staat wat wel en niet mag op of aan de waterkeringen (dijken en kades) en watergangen. De nieuwe beleidsregels en algemene regels gaan de in 2009 vastgestelde beleidsregels en algemene regels vervangen. Zienswijze In de periode van 20 januari 2011 tot en met 3 maart 2011 kan eenieder zijn zienswijzen over de ontwerp beleidsregels en ontwerp algemene regels inbrengen. Deze zienswijzen kunnen worden ingediend bij het college van dijkgraaf en hoogheemraden van het hoogheemraadschap van Rijnland, Postbus 156, 2300 AD Leiden. Hoogheemraadschap van Hoogheemraadschap van Gemeente gemeente Zoeterwoude gouda GEMEENTE OEGSTGEEST gemeente voorschoten

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 22