4*- Café Zinne wint I I OPEN HUIS DAGEN I BIJ VOETS OP 20 EN 21 JANUARI IN HAZERSWOUDE VOETS Swingende workout met zumba In deze kerken ben je altijd welkom Bekijk video van de dag ft Iedereen praat mee over actuele zaken Kerkdienst voor Victoire Ingabire in Waddinxveen Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 19 januari 2011 Weekblad uoor Waddinxveen pagina 23 Thuis fit worden Kijk op onze site In het nieuws De bezoeker www.deweekkrant.nl/webwinkel www.weekbladwaddinxveen.nl www.deweekkrant.nl www.weekbladwaddinxveen.nl Babbeltruc aan te DE VERTROUWDE SFEER VAN VOETS d" En... natuurlijk staat onze show garant voor gezelligheid. Want traditiegetrouw is het de gelegenheid om collega’s en bekenden te ontmoeten in vrijdag 21 januari van 13.00 uur tot 21.00 uur met ’s middags vanaf 13.00 uur demonstratie van het Husqvarna leveringsprogramma door het Husqvarna DEMO team donderdag 20 januari van 13.00 uur tot 21.00 uur met ’s avonds om 19.30 uur een presentatie van de nieuwe kleine T7 Auto Command tractor S Voets Tractoren en Werktuigen B.V. Engelandlaan 8 - 2391 PN Hazerswoude Tel. 0172-215000 „zj 3 Ook zijn er veel aantrekkelijk showaanbiedingen. Deze kunt u bekijken door op onze internetsite www.voets.nl de button Show 2011 klikken. AGRICULTURE Café Zinne Food Drinks aan de Nesse in Waddinxveen heeft de Regionale Huiswijn Competitie 2010 gewonnen. Van de redactie Waddinxveen en eten met vrienden. Het sfeervolle café ligt met zijn ruime terras aan de gezellige drukke rivier De Gouwe. Meer informatie is te vinden op www. cafezinne.nl, hyves en via twitter @cafezinne. In het weekend kan het natafelen zomaar overgaan in een knallend dansfeest of een avond met een swingende band. Café Zinne biedt een onge dwongen sfeer voor een gezellige Van de redactie Waddinxveen De Rwandese Victoire In- gabire, die in Nederland in Zevenhuizen woont, zit al drie maanden gevangen in Rwanda. In Waddinxveen is zondagmiddag een speciale kerkdienst gehouden in de St. Victorkerk. Oppositielei der Ingabire keerde in januari 2010 terug naar Rwanda en wilde zich kandidaat stellen voor het presidentschap. Ze werd echter in oktober gear resteerd door aanhangers van president Paul Kagame. Haar familie in Zevenhuizen werd onlangs door de Nederlandse politie van het bed gelicht. De politie deed op verzoek van de Rwandese regering een huiszoe king. De dienst werd gehouden om Ingabire en haar familie een steuntje in de rug te geven. Veel Rwandezen die in Nederland en België wonen kwamen naar de Victorkerk in Waddinxveen om voor de familie te bidden en te zingen. Eigenaar Michelle Verkerk en barkeeper Ritchie met hun oor konde. FOTO:PR Waddinxveen Een 82-jarige vrouw uit Waddinxveen is slachtoffer geworden van een een bab beltruc. Op maandag 17 januari, tus sen 16.00 uur en 16.30 uur, kwam een man aan de deur bij een woning aan de Zuid- kade. De man vertelde dat hij autopech had en vroeg of de bewoonster het nummer van de ANWB had of een tele foonboek. Toen de vrouw zich omdraaide hoorde ze een geluid bij de kast in de gang. De man moest plot seling nodig naar het toilet, wat de vrouw goed vond. In die tijd zocht de vrouw haar portemonnee, die in de kast moest liggen. Deze was weg. Na gebruik te hebben ge maakt van het toilet, vroeg de man of de vrouw haar por temonnee zocht en vertelde dat die op een tafeltje lag. Er is niets uit de portemonnee verdwenen. Op hetzelfde moment werd door een andere man twee huizen verder met hetzelfde verhaal aangebeld. Deze man werd niet binnen gelaten. De twee mannen vertrokken met een rode auto. dus Michelle Verkerk, eigenaar van het eetcafé. Cafe Zinne Food Drinks is een van de gezelligste eetcafés in Waddinxveen. De jarenlange ervaring in de horeca van gast vrouw Michelle en de spontane avond stappen of lekker borrelen barkeeper Ritchie zorgen voor een heerlijk avondje uit. Er worden eerlijke en lekkere gerechten geserveerd met mooie wijnen. Ook kunnen gasten kie zen uit meer dan tien soorten bier. Afgelopen zondag werd er een kerkdienst gehouden voor Victoire Ingabire in de St. Victorkerk. FOTO: PR IOVICI 11*111 I Tijdens een druk bezochte, fees telijke bijeenkomst bij La Gal leria aan het Kurhausplein in Scheveningen werden onlangs de winnaars van de wijncompe titie gehuldigd. Met de wijn van het wijnhuis Gran Sasso uit Italië hebben de eigenaren van Café Zinne de oorkonde in huis gehaald voor het schenken van de beste witte én rode huiswijn van Zuid-Hol- land. “We zijn erg verheugd met deze prijs en uiteraard met de voortreffelijke Montepulciano- en Trebbiano d’Abruzzo wijn. Uit de reacties van onze gasten hebben wij al gemerkt dat we een bijzondere wijn in huis heb ben. De beloning met deze prijs is een flinke opsteker voor ons en we zijn dan ook van plan om onze gasten hier de komende tijd enorm van te laten genieten”, al-

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 23