I KEUKEN. waren huisnl Hart voor mensen ONZE CLIËNTEN WACHTEN OP JOU! Agathos VOETS 1 Ervaren Keukenverkoper Orderverwerker m/v Full Time en/of Part Time verkoper Keuken- en Witgoed-apparatuur m/v Verzorgenden IG en Verpleegkundigen voor ochtenden, dagdiensten en/of Eerst Verantwoordelijke Zorgverlener Zomervakantiekrachten Verzorgende yy Altijd actueel: de weekkrantnl woensdag 19 januari 2011 Weekblad voor Waddinxveen/Gouwe Koerier pagina 37 Mail naar: vacature@keukenwarenhuis.nl Zorg die bij past. o** Doktersassistente (2-3 dagen/week) Omdat mensen verschillend zijn. Wegens uitbreiding zijn wij voor Keukenwarenhuis.nl Ter Aar op zoek naar: MONTEUR d Lees meer op www.keukenwarenhuis.nl onder Vacatures - Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordf niet op prijs gesteld. C Zorgpartners Midden-Holland VOETS Agathos Thuiszorg biedt in een groot deel van Nederland zorg in de thuissituatie: hulp bij huishouden, persoonlijke verzorging, verpleging en psychosociale zorg. Identiteit In verband met ons personeelsbeleid vragen wij van jou dat je lid bent van één van de kerken binnen de gereformeerde gezindte. De vacature wordt gelijktijdig intern en extern gemeld. Medewerkers van Zorgpartners hebben in de sollicitatieprocedure een voorkeurspositie. Een medische keuring kan afhankelijk van de aangeboden functie behoren tot de aanstellingsprocedure. Sollicitaties onder vermelding van vacaturenummer 0100665 en de locatie via het sollicitatieformulier of schriftelijk aan: Centrum Boskoop Afdeling PO&O, Postbus 737 2800 AS Gouda Hoofdlijn van de taken Diensten worden verleend op basis van de afspraken die zijn gemaakt. Voor welke baan u ook kiest, de wens van de klant staat voorop. Onze klanten verdienen goede zorg, een fijn woonklimaat en een zinvolle dagbesteding. Met elkaar gaan we daarvoor zorgen. Wilt u ons team komen versterken? verplegenden/verzorgenden en zorgassistenten voor onze verpleeg- en verzorgingsafdelingen, maar ook in de Thuiszorg. huishoudelijk medewerkers en voedingsassistenten. Functie-eisen Voor verplegenden/verzorgenden en zorgassistenten is een afgeronde opleiding op niveau 2 en 3 vereist. Voor alle andere functies stellen wij meer eisen aan klantvriendelijkheid, flexibiliteit, in staat zijn goed samen te kunnen werken, in het bezit zijn van goede communicatieve vaardigheden en het vermogen bezitten mee te denken in het belang van onze klanten. Sollicitaties Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer T. van Delft, wnd. Centrumleider, telefoonnummer 0172-235555. In onze moderne, goed georganiseerde en geaccrediteerde huisartsenpraktijk in Bodegraven zoeken wij per 1 maart 2011 een: Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. www.zorgpartners.nl Het betreft een normatieve solopraktijk met huisarts in opleiding, praktijkverpleegkundige en een collega doktersassistente. Oe huisartsenzorg wordt in de volle breedte uitgeoefend. t)e taken van de assistente betreffen: triage, herhaalreceptuur, correspondentie, eenvoudig lab, medische handelingen, bij be kwaamheid ook het maken van uitstrijkjes en reizigersadvisering. Het voornemen is dat de praktijk over 2 jaar met 2 andere huis artsen samengaat in een kleinschalige HOED. Wij zoeken een assistente die: Gediplomeerd is, bij voorkeur bekend is met Medicom, goede communicatieve vaardigheden heeft, flexibel is en de spil en het visitekaartje van de praktijk wil worden. Een inwerkperiode van 2 weken is ingepland, vanaf 1 maart. Interesse? Stuur z.s.m. je sollicitatie met CV en evt. referenties naar; hvdbrule@planet.nl. Bij vragen 0172-615868. Meer info over de praktijk op www.vandenbrule.praktijkinfo.nl BOOMKWEKERU/TUIN- EN PARKMECHANISATIE We hebben voor jou diverse mogelijkheden voor parttime en fulltime contracten in ons betrokken team van rayon Groene Hart. Je bent in een periode van 4 weken minimaal 2 ochtenden per week en 1 weekend inzetbaar. Overige uren bespreekbaar. Je werkt in Gouda e.o. en/of Capelle aan den IJssel e.o., waaronder serviceflat Rehoboth in Rotterdam-Alexander. Je volgt de opleiding voor verzorgende niveau 3 of verpleegkundige niveau 4 of 5, bent in staat zelfstandig te werken en je hebt de beschikking over een auto. Je werkt in Gouda e.o. en/of Capelle aan den IJssel e.o. en Rotterdam-Alexanderpolder. In Centrum Boskoop te Boskoop is men voor Wonen, Zorg en Welzijn altijd op zoek naar gemotiveerde, flexibel inzetbare oproepkrachten m/v Aanstelling, op oproepbasis, zal geschieden voor o uur per week [0,00%]. Wij zijn dealer von o.a. Honda, Husqvarna en Ransomesjacobsen naaimachines. mm Eerst meer weten: Voor meer informatie over deze functie neem je telefonisch contact op met de heer Jos Voets tel. 06-20004007. is één var- de grotere land- en iuinbauw mechonisati&^edrij-ven in Nederland met vestigingen in Hazerswoude, Hodddorp en Middenmeet. Wij zijn een ISO en VCA gecertificeerd bedrid en keydealer voor Nederland van New Holland compocfractoren. Solliciteren: Stuur je reactie met c.v. naar i.voets@voets.nl of schriftelijk naar: Voets Tractoren en Werktuigen b.v. t.a.v. Jos Voets, Postbus 6, 2390 AA Hazerswoude. We zien uit naar je sollicitatie! Kijk op www.agathos-thuiszorg.nl voor meer informatie of bel Helmie Rijlaarsdam op het nummer: (oio) 264 07 77. Solliciteren kan door vóór 28 januari 2011 het sollicitatieformulier op onze website in te vullen of door je brief met CV te sturen naar Agathos Thuiszorg, Postbus 151, 2900 AD Capelle aan den IJssel. Arbeidsvoorwaarden Conform de CA0-WT, salaris volgens de salarisschaal variërend van de functiegroep 10 tot 35. Uitgebreide informatie over de arbeids voorwaarden en de salarisschalen vindt u op de site. Wat ga je bij ons doen: Alle voorkomende reparatie- en onderhoudswerkzaamheden aan boomkwekerij- en tuin- en parkmachines. Voor informatie over ons bedrijf kijk je op www.voets.nl Voor onze vestiging in Hazerswoude zoeken wij een Zorgpartners biedt diensten aan op het gebied van wonen, welzijn en zorg in de regio Midden-Holland. Zorgpartners heeft 17 locaties, ieder met een eigen karakter. Omdat mensen verschillend zijn, staan klantgerichtheid en flexibiliteit bij Zorgpartners centraal. Met een organisatie van ruim 3300 medewerkers zijn samenwerking en ondernemerszin belangrijke waarden. 4 Othuiszorg L - Wat verwachten we van je: Middelbare technische opleiding. Gevoel voor techniek. Ervaring in soortgelijke functie.

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 37