ABRAHAM <D CD (D Wilhelm Fahrner Eerst een kind dan een gezin Jacqueline Vegt I dan 22 januari Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 19 januari 2011 Weekblad uoor Waddinxueen/Gouive Koerier pagina 4 Annie Brouwer - de Groot Maria Oudijk-van den Berg Wim in de leeftijd van 83 jaar. Johanna Wilhelmina Ruitenburg -Janny- Elizabeth van Vuuren - Hofman - Bets - 9 wielewaal Max Henry Winterwerp te in de leeftijd van 82 jaar. in de gezegende leeftijd van 84 jaar. Gouda, 16 januari 2011 Liever geen bloemen Truus Fahrner - van Os in de leeftijd van 82 jaar Weduwe van Janus Brouwer Rieke en Frans De crematie heeft inmiddels plaatsgevonden. 5 oktober 1925 5 januari 2011 Weduwe van Adriaan Oudijk 13 januari 2011 Joke Smitshoeve 17 2743 JB Waddinxveen Jacqueline Vegt Nel Moerings Henriëtte v/d Knljff Na de plechtigheid is in de Bethelkerk gelegen heid de familie te condoleren. Indien de advertentie niet geplaatst dient te worden op Mensenlinq, gelieve dit aan te geven bij opgave van de advertentie. Sluitingstijden familieberichten Dinsdag 11.00 uur Vergeet niet uw volledige adresgegevens te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op: www.mensenlinq.nl Met groot verlies, maarvervuld van mooie herinneringen, delen wij u mede dat, na een veelbewogen leven van ons is heengegaan mijn lieve man, onze vader, opa en oom Op dinsdag 11 januari 2011 is om 10.00 uur overleden onze lieve man, vader en opa Correspondentieadres: Lucy Winterwerp Voorkade 79 2771 ZB Boskoop De begrafenis heeft zaterdag 15 januari plaatsgehad op de Gemeentelijke Begraaf plaats aan de Roemer 39 te Boskoop. His life was gentle, and the elements So mixed in him that Nature might stand up And say to all the world, This was a man!. William Shakespeare Daar breken kleuren door de mist en worden tranen uitgewist. Daar gloort de dag want heel dichtbij weet ik U achter mij. Wil en Jacqueline Wendy en Jeffrey Dennis Arthur en Greta Kaylee Dolf en Janine Anneloes en Andreas, Evi Bas Maarten Jan van Bijnenpad 315 2742 VH Waddinxveen Gelukkig is de mens die tot het einde handen mag voelen die goed doen. Tot het einde toe verlangt de mens naar die hand totdat er die andere Hand is, die alle wonden geneest, die alle pijn heelt, die alle tranen wist. Na een leven van zorg en aandacht voor allen die haar dierbaar waren, heeft de HEERE op Zijn tijd Thuisgehaald onze lieve moeder, oma en overgrootoma Waddinxveen, 17 januari 2011 Correspondentieadres: P. van Vuuren Noordeinde 11 2742 AD Waddinxveen Na een leven vol liefde voor ons allen hebben wij afscheid moeten nemen van onze zorgzame moeder, lieve oma en omie Waddinxveen, PietenRia Elise Rosina en Edward Rik Valkenburg (Z.H.), Adri en Dick Lidewij en Jos Charlotte Jonathan Waddinxveen, Kees en Caroline Debbie en Klaasjan Levi Sander Julia Paul Waddinxveen, Jan en Erica Mats Gijs sinds 4 januari 2004 weduwe van Hendrik Cornelis van Vuuren heden moet Ik in uw huis vertoeven Lucas 19:5 "Mijn genade is u genoeg' 2 Korintiërs 12 vers 9 Trudi van Steijn-Oudijk Willem van Steijn Marian en Dirk Carin Jaap en Chantal Daan Arie Oudijk Janny Oudijk-van den Dool Arjan en Corine Maarten, Eline Hans en Jacolien Deborah Mark en Jorinda Ellen Ben Willem Oudijk Caroline Oudijk-Reiche Max Wij willen de medewerkers en vrijwilligers van Zorgcentrum Boskoop bedanken voor de goede zorg van onze moeder en oma. Vrijdag 21 januari is er gelegenheid om afscheid te nemen van 13.30 uur tot 14.00 uur in de aula van de Algemene Begraafplaats aan de Roemer in Boskoop. De afscheidsdienst vindt plaats om 14.30 uur in de aula op bovengenoemd adres. Aansluitend begeleiden wij haar naar haar laatste rustplaats. Indien U geen rouwkaart heeft ontvangen, mag U deze advertentie als zodanig beschouwen. Correspondentie adres: Laag Boskoop 151 2771 HB Boskoop Met tranen van verdriet in onze ogen, maar met een brede glimlach vol herinneringen om onze mond, nemen wij afscheid van onze mam, oma en omi Op zondag 16 januari 2011 is overleden onze lieve moederen oma Correspondentieadres: T.G. Oostrum Goudse Rijweg 39 2771 AH Boskoop Na de samenkomst is in de ontvangkamer van het crematorium gelegenheid de familie blijk te geven van uw medeleven. sinds 29 juni 1980 weduwe van Evert Willem Oostrum In je slaap ben je van ons weggegaan Van pijn heb je nu niets meer te vrezen Dapper en sterk leefde zij Altijd zorgzaam voor haar omgeving Jan en Christa Angela en Marcel John Tk. goede gebruikte auto's. AUTOBEDRIJF J.VERHOEK/J. v. KINTS Hefbrugweg 11, Alphen tussen Liam en Zeeman Tevens te koop gevr. (0172) 49 28 98 WWW. jverhoekenjvankints.nl Aarkade 70 2406 BW Alphen aan den Rijn 0172-41 66 63 info@jacquelinevegt.nl www.lacquellnevegt.nl Omdat leder mens uniek is i Kees en Ann Bianca Dave Nel en Arie Andre en Janette Alexander Rosalie Evelien en Marco Ton en Judica Bart Gijs en Robin maak het meel Na afloop is er nog gelegenheid tot condoleren en een samenzijn in de aula van de begraaf plaats. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden D.V. zaterdag 22 januari om 10.30 uur in de Bethelkerk, Bilderdijklaan 1 te Waddinxveen, waarna wij omstreeks 11.45 uur onze moeder en oma zullen begeleiden naar haar laatste rustplaats op de algemene begraafplaats "Thijmhof", Alberdingk Thijm- laan 8 te Waddinxveen. Op verzoek van Wim heeft de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsgevonden. De afscheidssamenkomst zal plaatsvinden vrijdag 21 januari om 16.00 uur in de aula van crematorium ''Schollevaar", Burgemeester Schalijlaan 2 te Capelle aan den IJssel. Vrijdag 21 januari is in rouwcentrum "Zevenhuizen", Zuidplasweg 3 te Zevenhuizen van 20.00 tot 21.00 uur gelegenheid tot condoleancebezoek. VRIJWILLIGERS GEZOCHT! Stichting Wielewaal organiseert vakanties en kinderthemaweken voor kinderen en jongeren met een beper king. De begeleiding is In handen van jonge, enthousiaste vrijwilligers. Iets voor jou? Lees verder op: www.wielewaal.nlj fy S» revalidaliefonds VROLIJK JIJ STRAKS MIJN VAKANTIE OP? Batavia (voormalig Nederlahds-lndië), 1 september 1921 t Boskoop, 11 januari 2011 Hij studeerde Indische Cultures aan de Rijks Hogere Tuinbouwschool te Boskoop. Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers van "Zorgcentrum Boskoop", afdeling "Irene4"die hem de laatste jaren van zijn leven zo liefdevol hebben verzorgd. gf Uitvaartbegeleiding Uitvaartverzorging met aandacht en betrokkenheid Onze speciale zorg gaat uit naar thuis opbaringen Boskoop: G.L. Winterwerp-Edelman Boskoop: Lucy Winterwerp en Hans Vermeulen t Wenen (Oostenrijk): Niki Vermeulen Boskoop: Floor Vermeulen Email familieberichten© plmlokalemedia.nl Telefoon (010) 469 92 08 Internet zelf opgeven kan via www.familieberichtenonline.nl

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 4