I I Lezersactie Gratis naar Joling en Trafassi Ondernemen iets voor u? ONBEPERKT WOKKEN Rijnland 'iï' 14 februari a.s. VALENTIJNSDAG zijn wij geopendl I Bekendmaking Bekendmaking Rijnland Win vrijkaarten voor Go Après Ski feest met Wolter Kroes in Ahoy NU INCLUSIEF WIJN, BIER, FRISDRANK, KOFFIE EN IJS!!! Vanaf 22,90 per persoon W ‘DE WOK VAN BALDAKIJN’ A- Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 26 januari 2011 Weekblad voor Waddinxveen/Gouwe Koerier pagina 19 cfe Kom dan naar de gratis startersavond Droge voeten, schoon water Droge voeten, schoon water t/m 1 jaar 2 t/m 12 ja.ir Dinsdag t/m donderdag: Vrijdag t/m zondag: 65-t: Kinderen: B Donderdag 17 februari 2011, aanvang 19.00 uur Gouda 22,90 per persoon 24,90 per persoon 21,90 per persoon GRATIS 1,70 per levensjaar CONS1AN1IJN llll YGENSSTR A At 12 3 Deze actie loopt van 1 februari t/m 31 maart a.s. Het hoogheemraadschap van Rijnland maakt gebruik van servicenormen. Kijk voor meer informatie over andere publicaties en algemene informatie op www.rijnland.net. Leiden, 26 januari 2011 FOTO:PR Meld u aan via www.kvk.nl/ietsvooru 1 w Goedkeuring wijziging Kostentoedelingsverordening Rijnland Het hoogheemraadschap van Rijnland maakt gebruik van servicenormen. Kijk voor meer informatie over andere publicaties en algemene informatie op www.rijnland.net. Leiden, 26 januari 2011 ihande* Het college van dijkgraaf en hoogheemraden van het hoogheemraadschap van Rijnland maakt bekend dat door wijziging van het Mandaat- en volmachtbesluit Rijnland 2005, de aan het college toegekende bevoegdheid te besluiten tot verkoop van onroerende goederen tot 250.000,- per transactie, wordt gemandateerd aan de secretaris-algemeen directeur. De inwerkingtreding van deze wijziging vindt plaats per datum van publicatie. Vanaf 2011 gelden de volgende percentages: ingezetenen 55 (was 50), eigenaren ongebouwde onroerende zaken (niet zijnde natuurterreinen) 6,6 (was 7,3), eigenaren natuurterreinen 0,1 (was 0,1) en eigenaren gebouwde onroerende zaken 38,3 (was 42,6). Het goedkeuringsbesluit ligt vanaf heden gedurende twaalf weken ter inzage op het kantoor van het hoogheemraadschap, Archimedesweg 1 in Leiden. Tegen dit besluit kan geen bezwaar of beroep worden ingediend. Gerard Joling, Wolter Kroes en Frans Duijts is maar een paar namen die op zaterdag 19 maart los zullen gaan tijdens het Go Après Ski feest in Ahoy Rotterdam. En lezers van deze krant maken kans op vrijkaarten. Ga naar www. gouwekoerier.nl of www. weekbladwaddinxveen.nl en klik op de banner rechts onderop de pagina. Wees er snel bij. Reageren kan tot maandag 7 februari. Naast de eerder genoem de Gerard Joling, Wolter Kroes en Frans Duijts zullen ook Peter Beense, Trafassi, Ronnie Ruysdael en het Skihut DJ Team acte de présence geven. Daar naast komen het Feestteam, René Karst, the Happy Hour Crew, Rob Ronalds, Tony Star en nog vele an deren de boel flink op stel ten zetten. En het publiek feest altijd vrolijk mee in de meest bonte uitdossingen. Ook dit jaar is er weer een verkiezing waarbij de twee leukste en mooist verklede bezoekers die samen het beste de sneeuwpret ver beelden er vandoor gaan met een fantastische prijs. Het Go Après Ski feest in Ahoy begint zaterdag 19 maart om 21.00 uur en duurt tot 04.00 uur. En na tuurlijk wordt Ahoy omge toverd tot een waar sneeuw- paradijs. Met blokhutten, een kunstijspodium, après ski barretjes en in skidracht uitgedost personeel, Heidi’s en foute skileraren. Er zijn twee verschillende muzika le areas, een Bier-en-Food Plaza en een markt. Tickets voor Go Après Ski €39,- (ex. fee) en zijn verkrijgbaar via www.goa- presski.nl en bij de Primera winkels. Maar Wegener Media mag tien keer twee vrijkaarten weggeven. Dus doe snel mee via de klik en win actie op www.gouwe- koerier.nl of www.week- bladwaddinxveen.nl 'i Hoogheemraadschap van Hoogheemraadschap van Ahoy verandert op zaterdag 19 maart in een waar sneeuwparadijs. De Verenigde Vergadering van het hoogheemraadschap van Rijnland heeft op 15 december 2010 besloten de Kostentoedelingsverordening Rijnland (KTV) met ingang van 2011 te wijzigen. In de KTV is vastgelegd hoe de kosten van de taak watersysteembeheer worden verdeeld over de categorieën ingezetenen, eigenaren ongebouwde onroerende zaken (niet zijnde natuurterreinen), eigenaren natuurterreinen en eigenaren gebouwde onroerende zaken. Het besluit van de Verenigde Vergadering is goedgekeurd door het gemeenschappelijk besluit van Gedeputeerde Staten van Noord- en Zuid- Holland van respectievelijk 11 en 13 januari 2011. Het besluit treedt in werking met ingang van de dag volgend op die van deze bekendmaking en wordt voor het eerst toegepast in het belastingjaar 2011. kamer van kooP1 Hier krijgt u informatie over allerlei aspecten van het zelfstandig ondernemerschap. Er is een informatiemarkt, een presentatie ‘Starten, hoe doe je dat’ en er zijn interviews met recent gestarte ondernemers. Goudse Verzekeringen Bouwmeesterplein 1 2802 I V GOUD 111 0182 51 IO 12 Kijk voor meer informatie óp www.baldakijn.com I

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 19