I GOUDA refractories de pater Het Motorhuis i ■i I W de pater makelaardij CD Elektricien Expeditiemedewerker www.depater.nl Verkoopadviseur (m/v) Ploegchef (2 ploegen) oplossingsgericht, initiatiefrijk, leergierig Medewerker sales support nauwkeurig, stressbestendig, goede organisator makelaardij Autodealerbed rijven Per mail solliciteren kan ook: lsbosch@markeurholding.nl an ANDUSj™.» company Vakmanschap, enthousiasme en collegialiteit kenmerken ons team. Met 3 vestigingen in de regio zijn wij één van de veelzijdigste en meest vooraanstaande woning- en bedrijfsmakelaars in de Randstad. Geïnteresseerd? Stuur dan uw sollicitatiebrief met uitgebreide c.v. naar: De Pater Makelaardij, Postbus 225, 2740 AE Waddinxveen, t.a.v. Peter de Pater of per email naar peter@depater.nl. Het Motorhuis is onderdeel van Markeur Holding, waartoe ondermeer ook een universele leasemaatschappij (MultiLease), 10 autoschadeherstelbedrijven (Het Autoschadehuis), 12 autoverhuurvestigingen (MultiRent) en een groot aantal brandstofstations (MultiEnergy) behoren. Bij Markeur Holding werken in totaal ruim 1150 medewerkers. Voor de vestiging Gouda zijn wij op zoek naar een kandidaat voor de functie van: Binnen deze functie ben je in staat om de verkooptarget(s) met betrekking tot nieuwe of gebruikte auto’s te realiseren, inclusief de Je belangstelling voor de bovenstaande functie kun je kenbaar maken door een brief met C.V. te sturen naar: Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Geïnteresseerd? Stuur je sollicitatie (cv plus motivatie) binnen 14 dagen naar Gouda Refractories BV, t.a.v. de afd. P&O, Postbus 56, 2800 AB Gouda of naar pz@goudarefractories.com. Voor meer informatie kun je contact opne men met mevr. B. de Jong, afd. P&O, tel. 0182 - 59 14 00. Wat biedt Gouda Refractories? Werken bij een dynamische, internationaal georiënteerde organisatie met een informele cultuur en korte communicatielijnen. Daarnaast kun je rekenen op een prima pakket arbeidsvoorwaarden Gouda Refractories BV te Gouda, onderdeel van Andus Group BV, richt zich op het ontwerp, productie en installatie van vuurvaste materialen in zowel onderhouds- als nieuwbouwprojecten. Binnen deze specialistische industriële omgeving is zij marktleider en heeft wereldwijd opdrachtgevers in de sectoren petrochemie, non-ferro en milieu energie. Er werken circa 150 medewerkers op 2 locaties. Gouda Refractories is een gezond bedrijf met een boeiende historie waar collegialiteit en vakmanschap hoog in het vaandel staan. Je levert een positieve en actieve bijdrage aan de correcte verwerking van alle goederenstromen op de expeditie. Je houdt toezicht en ondersteunt bij het laden en lossen van gereed product (vuurvaste stenen) en handelsgoederen. Je controleert de hoeveelheden en registreert dit met pakbonnen. Je stelt orders samen en maakt ze verzendklaar door middel van het maken van paklijsten. Je bewaakt de kwaliteit en voorraad van opgeslagen gereed product. Je wordt opgeleid tot ploegchef MMP (Malerij, Mengerij en Perserij). Door je technisch inzicht, praktische instelling en goede communi catieve vaardigheden ben jij prima in staat leiding te geven aan een groep van circa 20 productiemedewerkers. Je bent in staat machines af te stellen en zorgt ervoor dat het productieproces verloopt conform afgesproken planning en kwaliteitseisen. Als ploegchef ben je op de productievloer aanwezig en rapporteer je aan de productiemanager. In deze functie heb je een afwisselend takenpakket. Je houdt je onder andere bezig met het oplossen van storingen in elektrische circuits van machines en installaties. Je verricht planmatige inspecties, voert preventief onderhoud uit en je legt het elektrisch deel aan van nieuwe machines en PLC-besturingssystemen. BV Het Motorhuis t.a.v. mevrouw L.S. Bosch Postbus 1249 2400 BE ALPHEN AAN DEN RIJN Waddinxveen tel. 0182 - 61 38 22 waddinxveen@depater.nl Boskoop tel. 0172 - 21 54 09 boskoop@depaier.nl Hazerswoude Rijndijk lel. 071 - 341 89 90 njndijk@depater.nl Kijk op www.goudarefractories.com voor de uitgebreide functieprofielen. Gouda Refractories BV Goudkade 11 -16 2802 AA Gouda NL Tel. +31 (0)182 - 59 14 00 www.goudarefractories.com ervaring met hydrauliek/pneumatiek Wij zijn op zoek naar kandidaten m/v voor de volgende vacatures: combinatie van operationele en administratieve taken Ben jij die stressbestendige, enthousiaste alleskunner? Dan hebben wij de perfecte, uitdagende baan voor je. Voor ons nog steeds groeiende makelaarskantoor in Waddinxveen zijn wij op zoek naar een Secretaresse (fulltime) Samen met je collega's ben je verantwoordelijk voor het samenstellen van offertes voor vuurvaste stenen, beton en prefab materialen. De offertes variëren van een enkel product tot een complete 'bill of material'. Standaardoffertes bestaan niet bij Gouda Refractories. Dit heeft te maken met fluctuerende grondstofprijzen'en klantvragen waarbij maatwerk centraal staat. Je bewaakt de deadlines van offertes en bent in staat intern actie te ondernemen als deze in gevaar komen. Alles met als doel je klanten optimaal te bedienen. Klanten bevinden zich wereldwijd wat betekent dat je werkt in een dynamische, inspirerende omgeving. Door je achtergrond en ervaring ben je een gelijkwaardig gesprekspartner voor zowel de afdeling sales, product management, productie als transport. Het Motorhuis bestaat uit 17 service- en 11 saleslocaties. Zij kenmerken zich door een plezierige werksfeer en een dienstverlening van hoge kwaliteit. Zowel in de showrooms (nieuwe auto’s en occasions) als in de werkplaatsen en op de ondersteunende afdelingen staan enthousiaste en gekwalificeerde mensen borg voor een goed advies en een degelijke service aan de klant. Werkervaring binnen de autobranche en met het merk fiat is geen must, maar wel een pre! Wel zoeken we iemand die veel affiniteit met het merk Fiat heeft. additionele producten, die voortvloeien uit de jaarafspraak die is gemaakt met de Sales Manager. Je richt je specifieke op het merk Fiat. Dit ga je doen binnen een leuk team waarbij collegialiteit, resultaten en klantvriendelijkheid centraal staan. Vanzelfsprekend is het dat J9 je in staat bent om zelfstandig te werken, je flexibel opstelt en goed functioneert in een groep. Tevens is het van groot belang datje kwaliteitsbewust te werk gaat en gevoel hebt voor specifieke wensen van de klant. cf-. Het takenpakket bestaat o.a. uit de volgende werkzaamheden: telefoonaanname; agendabeheer; het opstellen van rapporten en overeenkomsten; PR werkzaamheden; het onderhouden van de website; het voorbereiden van mailings; het samenstellen van brochures. Wij zijn op zoek naar een secretaresse voor 40 uur pér wéék. Graag ontvangen wij c.v.'s die aansluiten op hierboven genoemde omschrijving. Voor deze functie vragen wij een collega die: minimaal een opleiding MBO-niveau 4 heeft; minimaal 2 tot 4 jaar relevante werkervaring heeft (werkervaring in de makelaardij heeft onze voorkeur); zelfstandig en accuraat kan-werken; goed met tekstverwerkingsprogramma’s kan omgaan; een goede beheersing heeft van de Nederlandse taal in woord en geschrift; stressbestendig is en goed gevoel voor commercie heeft; gemakkelijk communiceert; organisatorisch inzicht heeft; enthousiast en collegiaal is; doorzettingsvermogen heeft. Wil je meer informatie, dan kun je contact opnemen met mevrouw L.S. Bosch, Personeelsfunctionaris van Het Motorhuis op telefoonnummer 0172-245 327 of kijk op onze website www.motorhuis.nl Acquisitie naar aanleiding van deze vacature wordt met op prijs gesteld.

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 22