5056 Floreant neemt revanche 5516 s 5515' 5049 Jeugd ASW wint I /SSfcy Toe aan andere baas Plaats je evenement op onze site Lotgevallen in café en op camping Kijk voor meer sport op onze site y Boskopers halen hun gram tegen Alphia Volleybalvereniging Agon pakt punten Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 26 januari 2011 Weekblad uoor Waddinxueen/Gouwe Koerier pagina 33 Sport Sport DVD-box ‘t Schaep Nieuwe baan www.deweekkrant.nl/webwinkel www.gouwekoerier.nl www.weekbladwaddinxveen.nl Contract Weel Duel ASW m UlJlP' i A’ilDeS’- SIS Zege Be Fair Nederlaag Scheidsrechter Verrips geeft Marko de Jeu een rode kaart z Jj De Stem www.deweekkrant.nl/banen em la aSDeStem i MB dr 4 gbeStem iJ^jDeSterr D. m -r-a Waddinxveen In de volksmond wordt in onze regio over het voet- balcomplex van Cabauw, met een knipoog naar het stadion van Veendam, wel gesproken over ‘De Lange Leegte’. Het terrein van dat verre Cabauw was zondag het décor voor het duel tegen ASW. De Waddinxveners waren daar lekker op schot: 0-5. Al binnen twee minuten pegelde Wesley Bruins de 0- 1 binnen. En na 6 minuten sneed Pim Verlaan door de linies, maar speelde de bal te ver voor zich-uit. Cabauw creëerde bijna niets, maar streed wel voor elke meter. Na rust voerde ASW het tempo en de score op. Pim Verlaan maakte na tien minu ten uit zijn eigen rebound 0-2 en Rick van Gelovens naam kwam achter nummer drie. Het hoofd van Faber was goed voor de knock out. Met een rake kopbal uit een cor ner: 0-4. Een kwartier voor tijd zette Van Gelooven met een fraaie schijnbeweging de keeper op het verkeerde been en bepaalde de uitslag op 0- 5. Tevens waren de uitslagen op de andere velden gunstig voor ASW dat nu nog maar één punt achterstand heeft op koploper ESTO. komende zondag staat de topper ASW- ESTO op het programma. Floreant had zaterdag, thuis tegen Alphia, wat recht te zetten. Vorig jaar september, op de eerste competrtiemid- dag van dit seizoen, verloren de Boskopers van de oranje- buren. De Boskopers haalden nu hun gram. Na negentig minuten prijkte er 3-1 op het scorebord. Een brood nodige overwinning voor de dit seizoen wisselvallig spelende hoofdmacht van Floreant. Het waren de Alphenaren die vroeg in de wedstrijd op voorsprong kwamen. De Floreanen liepen kennelijk nog te slapen, toen de 0-1 van de voet van Mark van Munsteren achter Roland Vooijs in het doel verdween. Met aan voerder Tim Tempelaars voor op in de strijd, werd de aanval gezocht. Met succes. Nadat de doorgebroken Tempelaars door Markó de Jeu getackeld tegen het gras ging, schoot Jorik Spruijt uit de toegekende vrije trap de bal uitgekiend bij de Alphense goalie Lars Rengers binnen, 1- 1. Inmiddels had scheidsrechter Verrips boosdoener De Jeu al met rood heen gezonden. Spits Spruijt was zaterdag trouwens helemaal in z’n element, want wat later in de eerste helft on derscheidde hij zich opnieuw met een doeltreffende schot, 2- 1Na de pauze liep het minder goed bij Floreant. Er ontstonden angstige momenten omdat de ploeg ging lopen knoeien. Aan de andere kant was er sprake van ‘geluk’ voor de Boskopers toen de scheidsrechter een Alphens doelpunt wegens buitenspel af keurde. Datzelfde deed de arbi ter ook toen de ingevallen Flore- aan Frank de Bruijn doeltreffend uithaalde. Khairi Ahdid speelde zich vrij maar schoot vervolgens naast. Uiteindelijk was het Mar tin Kolster die voor opluchting en de einduitslag zorgde: 3-1. Zaterdag speelt Floreant in Lei den tegen LSVV. terug, maar door een paar discutabele momenten van de scheidsrechter, bleef het tot het einde van de set erg spannend. Leython kon de druk niet aan, want door een foute servicebeurt werd ook de derde set gewonnen, 24-26. Gebrand om ook de vierde set en dus de vijf punten te pakken, begonnen de dames helaas met een 9-2 achter stand. De felheid en concentratie was minder dan de voor gaande drie sets, waardoor de set alsnog verloren werd met 25-18. Agon speelt vrijdag om 21.15 uur in De Plataan in Boskoop. den van coach Mario Prosperi ‘hou dit vol’ begonnen de dames vol goede moed aan de tweede set. Halverwege de set stond er op het telbord een 17-12 achter stand voor de dames uit Bos koop. Na een time-out en een sterke service van Joke Cok kwamen ze dichterbij Leython. Agon was sterk aan het net en mede dankzij een scorend blok (drie keer achter elkaar) van An- nelies Zaal werd ook de tweede set gewonnen. Die twee punten waren in ie der geval in de pocket, maar daar nam Agon geen genoegen mee. De derde set liet hetzelfde spelverloop zien als de tweede set. De rust keerde op tijd weer Waddinxveen Mark Weel is ook volgend seizoen de trainer van Be Fair. De oefenmeester had verscheidene aanbiedingen van clubs uit de regio op zak, maar verkoos een langer ver blijf in Waddinxveen. Weel is vorig seizoen begonnen als technisch hoofdverantwoor delijke bij Be Fair. Met de Waddinxveners haalde hij de nacompetitie, waar zijn elftal net tekort kwam voor promo tie. De Be Fair-trainer hoopt met zijn huidige selectie ver der te groeien. “Het vertrou wen is er vanuit de club en de spelersgroep. Dat biedt dus zeker perspectieven”, aldus Weel. Ook dit seizoen presteert Be Fair redelijk tot goed. De ploeg bezet mo menteel de derde positie, maar moet punten blijven pakken om bovenin mee te blijven draaien. Liefst drie ploegen hebben de Waddinx veners in het vizier. Zaterdag versloeg Be Fair LSVV met 3-2, terwijl de ploeg voor het komende duel op bezoek gaat bij Koudekerk. Boskoop Floreant Zondag heeft de competitie hervat met een 2-0 nederlaag. In Bleiswijk gingen de Boskopers met 2-0 ten onder tegen Soccer Boys. De nederlaag is een teleurstelling aangezien de thuisploeg slechts zes pun ten meer had op de ranglijst en maar twee plaatsen hoger stond dan Floreant. Door de verliespartij blijven de Boskopers voorlaatste in de 4e klasse C met slechts drie punten uit elf duels. Cabauw vergaarde tot op heden twee punten meer. Zondag speelt Floreant tegen Cabauw. Door Ton van Bemmel Boskoop DeSten^?m*| Syffjtcrn De junioren van ASW Cl speelden een goede wedstrijd tegen het Bleiswijkse Soccer Boys. Pas in de tweede helft kwam ASW goed op gang. Jordy Uittenbroek tekende met twee treffers voor de helft van de ASW-productie. Damion Gunning en Raun Brandt tekenden voor 3-0 en 4-0. ASW Cl klimt naar een tweede plaats. FOTO: PR Waddinxveen Be Fair is de tweede sei zoenshelft gestart met een zwaarbevochten zege op het Leidse LSVV: 3-2. De basis voor de overwinning werd gelegd in de flitsende beginfase. De Waddinxve ners stonden binnen negen minuten al op een riante 2-0 voorsprong. Johan Kok was bij de openingstreffer na zeven minuten de aangever. Hij brak door aan de rechter kant en bediende Geoffrey Oliveira. De invaller uit het derde elftal luisterde zijn ba sisplaats op met een treffer: 1-0. Twee minuten later was het opnieuw raak. Via Maus van Tol en Ben Said kwam de opnieuw bij Oliveira die van dichtbij zijn feestje compleet maakte en de 2-0 liet aante kenen. Pas vlak voor rust kon het hard spelende LSVV iets terugdoen. De Leidenaren maakten gebruik van de volop aanwezige lengte in de formatie. De kopsterke spits was trefzeker uit een corner. Ook na de onderbreking kwa men de Waddinxveners goed uit de startblokken. Willem Jan Oosterveen bracht Jamiè Grootenboer in stelling. Zijn schot vanaf zestien meter resulteerde in een doelpunt. Naarmate het tweede bedrijf vorderde, liepen bij de be zoekers de frustraties hoog op. De gasten zagen dat hun fysieke spel nog wel de aan- sluitingstreffer (84ste mi nuut) opleverde, maar daar bleef het bij. Invaller Ferdi Bennemeer werd aan Wad- dinxveense zijde slachtoffer van de fysieke dadendrang van LSVV en moest kort na zijn entree al weer afhaken met een blessure.Zaterdag gaat Be Fair op zoek bij Kou dekerk. Door de zege stijgen de Waddinxveners naar de derde plek. AV’47 atleten Hans en Jan-Dirk Harting, Marije Hijman en Loes Brand reisden zaterdag af naar Breda voor de Mastboscross (zie foto). Ook oud AV’47 atleet Bart Brand was van de partij. De pupillen A eerstejaars werden met de cross estafette vijfde. Zondag deed Maureen Koster mee; zij werd derde. Kijk voor meer uitslagen op: www.gouwekoerier.nl. FOTO: PR Boskoop Na het verlies van vorige week tegen Gemini-Kange- roes was Volleybalvereniging Agon Container Centralen/ Lion D’or uit Boskoop afge lopen zaterdag erop gebrand om in Leiderdorp tegen Ley thon punten te pakken. Niet alleen om weer eens in de ‘winning mood’ te komen, maar vooral ook omdat de dames dan weer een stapje omhoog zouden klimmen. De eerste set begon Agon sterk. De pass kwam goed aan. Dit resulteerde samen met een sterke servicedruk in een winnende setstand van 23-25. Na de bemoedigende woor-

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 33