Muis mag blijven 4998.- 998.- Straluma...‘leven in stijl en comfort’ I Maatschappelijke Stage Advertenties uit Waddinxveen Gaat ‘t vriezen of dooien? Kijk naar wat er in de buurt gebeurt Altijd schone 1 vloeren I Actuele video’s De etalage Voor Waddinxveen en tegen afbraak ’1®^ Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 2 februari 2011 Weekblad voor Waddinxveen pagina 13 Piet Paulusma Robomop www.weekbladwaddinxveen.nl www.deweekkrant.nl www.weekbladwaddinxveen.nl www.deweekkrant.nl/webwinkel uteuil www.straluma.nl Chesterfield hoog model a. ai Bankstel Cuba 3-1-1 leverbaar in diverse kleuren leder en hout OPENINGSTIJDEN GRATIS PARKEREN VOOR DE DEUR F HI Hl -M IMF Chesterfield fauteuil Bankstel Modena 2 1 Waddinxveen Stichting Vrijwilligerswerk Wad dinxveen houdt, in samenwer king met Bibliotheek De Groene Venen, op 3 maart vanaf 19.30 uur een workshop ‘Creatief in- grootte van zijn partij in Wad dinxveen die hier nauwelijks een rol speelt en in Gouda wel. Nu PvdA Gouda en Waddinxveen samen al een openbaar debat spelen op de Maatschappelijke Stage (MaS)’. Deze workshop is bedoeld voor organisaties die met .vrijwilligers werken. Deelnemers gaan aan de slag om geschikte stageplaatsen te democratische keuze. Wat ik me ook afvraag wat het belang is van de WeWa. Gaat ze straks Weer baar Gouda heten? Ik herinner me nog dat Dhr. Peters afgelo pen jaar met wat goede peilin gen in het vooruitzicht tijdens de gemeenteraadsverkiezing vooral voor Waddinxveen stemde en tegen fusie. Ik zeg: “Meneer Peters, u bent niet te vertrou wen, u draait! Houdt U aan u woord en houdt Waddinxveen zelfstandig.” Dhr. ten Zijthof (PvdA) ambieert een collegecar- bedenken die aantrekkelijk zijn voor jongeren. Aanmelden kan tot en met 17 februari 2011 door een e-mailbericht te sturen naar info vrij willigerswerkwad- dinxveen.nl. houden zegt dat al genoeg. De PvdA heeft Waddinx veen afgeschreven en laat het een bijgebouw van Gouda worden. D66 is herkenbaar! Ze maken als vanouds geen keuze! Raar dat ze wel de partij van het referendum zijn, misschien alleen als ze het zelf mogen organiseren? Fatima Kalai sprak afgelopen week in deze krant zich uit er te zijn voor de Waddinxve- ners. Doe dat dan en laat ze in ieder geval een antwoord geven op deze onzinnige fu sie. Ga ik stemmen jazeker! Voor Waddinxveen en tegen afbraak, ik hoop u ook. Ronald van ‘t Slot, ‘betrok ken Waddinxvener’ Liesje wil graag dat muis in huis woont. Ze vindt hem zo lief. Maar oma vindt dat niet zo’n goed idee, omdat muis alles kapot knabbelt. Een groep peuters keek vrijdag naar deze theatervoorstelling van de Mammies in de bibliotheek. Het theaterduo ‘De Mam mies’, met Tjitske Cnossen als Liesje en Nicolien van der Does als oma, tourt met het programma ‘Mag muis blij ven’ door het land. Uitgangs punt van de voorstelling is het boek ‘Fiet wil rennen’ dat bekroond is als beste pren tenboek van 2010. Het is een luchtige voorstelling waar de kinderen actief bij betrokken worden. Oma vertelt aan Liesje het verhaal over Fiet (van het boek) met behulp van een paar sokken uit de wasmand. Als Oma ziet dat Muis nu Van de redactie Waddinxveen ook gaten in de sokken heeft ge knaagd, zegt ze dat het genoeg is en dat Muis echt weg moet. Dit kan zo niet langer. Ze zet Muis buiten het huis. Maar Liesje haalt Muis weer naar binnen en doet alles om hem verborgen te houden. Maar een muis blijft een muis en Muis zet het hele huis op zijn kop, ge holpen door de goed bedoelde oplossingen van Liesje. Het suikerpak, het lichtsnoer en de televisiekabel worden doorge knaagd. Oma weet niet dat muis er nog steeds is en denkt dat de hele chaos door haar zelf komt, door haar eigen rommeligheid en vergeetachtigheid. Als Oma uiteindelijk Muis op heterdaad betrapt, is ze boos maar ook heel opgelucht. Nu snapt ze tenminste waarom al les misging. Muis mag van haar blijven. Zo hoeft ze niet meer over zichzelf te piekeren als er iets misgaat, want dan zal Muis het wel hebben gedaan. Oma en Liesje vouwen samen de was. Maar wie zit er onderin de wasmand? FOTO: CARINA BERGMAN a MAANDAG van 11.00 tot 17.30 uur DINSDAG T/M DONDERDAG van 9.00 tot 17.30 uur VRIJDAG van 9.00 tot 21.00 uur ZATERDAG van 9.00 tot 17.00 uur Zeemanstraat 17 2991 XR Barendrecht Rotterdam-IJsselmonde (bedrijventerrein Reijerwaard) Tel. 010-292 10 26 Meubelen Tel. 010-292 10 22 Verlichting Ring Rotterdam-Zuid Al 5 afslag 20 Barendrecht Rotterdam-IJsselmonde /W t® n tt a '4 Strain ma Schitterende klassieke uitstraling. Uitstekende kwaliteit. Leverbaar in verschillende kleuren leder van 3498.- nu voor J Ingezonden bericht Al weken word ik dood ge gooid met fusieperikelen. De meest zurige stukjes van de oppositie óm het referendum af te kraken en de verdedi ging van de coalitie om het referendum body te geven. Nu valt mij als betrokken Waddinxveens burger een en ander wel op: allereerst ben ik tegen de fusie, niet omdat ik zo van het gemeentehuis houd, maar ik voel mij Wad dinxveens en geen Gouwe naar. Mijn familie komt in de rière in Gouda, zeker gezien de geschiedenisboekjes voor van Waddinxveen en niet in die van Gouda. Is dus helemaal gekozen op trotse en irrati onele basis, maar wel MIJN leverbaar in diverse kleuren A| ^^^F en stoffen vanaf BV J

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 13