I belastingsamenwerking Rijnland Hoogheemraadschap Rijnland draagt uitvoering van belasting- taken over aan BSGR Bekendmaking Rijnland WAT MAG DAT KOSTEN?? Gas ter ij Bekendmaking Rijnlands Een hééééle avond lang GENIETEN I 49,50 INCLUSIVE, alleen bij “onre Entertainment en Magic Dinner Show rnilandhof.nl De MikjHdhQl woensdag 2 februari 2011 Weekblad voor Waddinxueen/Gouiue Koerier pagina 18 Altijd actueel: de weekkrant.nl cB Droge voeten, schoon water Droge voeten, schoon water tel. 071 - 525 62 00 frontoffice@bsgr.nl www.bsgr.nl Gouwe-Rijnland Publicatiebericht Het hoogheemraadschap maakt gebruik van servicenormen. Kijk voor andere publicaties en algemene informatie op www.rijnland.net. Leiden, 2 februari 2011 Na de vaststelling is het projectplan definitief en wordt het besluit gepubliceerd. Het hoogheemraadschap van Rijnland maakt gebruik van servicenormen. Leiden, 26 januari 2011 BSGR is per 1 januari 2011 opgericht om de belastingtaken voor zes gemeenten (Leiden, Gouda, Voorschoten, Oegstgeest, Wassenaar en Zoeterwoude) en het hoogheemraadschap van Rijnland uit te voeren. Voor de overige 28 gemeenten, die vallen onder het hoogheemraadschap van Rijnland, verstuurt BSGR alleen de aanslagen voor de waterschapsbelastingen. De Verenigde Vergadering van het hoogheemraadschap van Rijnland heeft op 26 januari 2011 de legger regionale keringen 2010 voor een groot gedeelte van zijn gebied vastgesteld. Deze vastgestelde legger vervangt de tot dan toe geldende leggers van de rechtsvoorgangers en/of de overgangsregeling uit de Keur 2009. De legger regionale keringen 2010 treedt in werking met ingang van 9 maart 2011 Achtergrond Het hoogheemraadschap van Rijnland is verantwoordelijk voor het waterbeheer in zijn gebied. Om dit goed te kunnen doen, legt het hoogheemraadschap de essentiële informatie over de regionale keringen vast in de legger regionale keringen. In de legger is de volgende informatie over keringen opgenomen: ligging; vorm en afmetingen; welke persoon of instantie verantwoordelijk is voor het onderhoud (de onderhoudsplichtige); wat voor onderhoud de onderhoudsplichtige moet uitvoeren (onderhoudsverplichtingen). Ter inzage De nieuwe legger regionale keringen ligt van 3 februari 2011 tot en met 27 april 2011 ter inzage bij het hoogheemraadschap van Rijnland, Archimedesweg 1 in Leiden en bij de betreffende gemeentehuizen.. U kunt de legger ook inzien op www.rijnland.net/actueel/bekendmakingen. Beroepsprocedure U kunt beroep instellen bij de Rechtbank Den Haag sector bestuursrecht, Postbus 20302, 2500 EH Den Haag. De termijn voor het indienen van een beroep bij de Rechtbank bedraagt zes weken van 3 februari 2011 tot 17 maart 2011. U kunt ook digitaal beroep instellen bij genoemde rechtbank via http://loket.rechtspraak.nl/ bestuursrecht. Het beroep schort de werking van de legger niet. U kunt wel bij de Voorzieningenrechter op hetzelfde adres een verzoek om voorlopige voorziening indienen. U kunt dit ook digitaal doen via http://loket.rechtspraak.nl/bestuursrecht. Kijk op de genoemde site voor de precieze voorwaarden. Wilt u meer informatie? Neem dan contact op met het klantencontactcentrum, telefoon 071-3063040 of via e-mail legger@rijnland.net. De legger regionale keringen is voor iedereen die woont, werkt of recreëert op of langs keringen een belangrijk instrument. Rijnland gebruikt de legger bijvoorbeeld voor de controle op de onderhoudsplicht. Jaarlijks ontvangt u een aanslag van het hoogheemraadschap van Rijnland voor waterschapsbelastingen. Vanaf 1 januari 2011 voert Belastingsamenwerking Gouwe-Rijnland (BSGR) de belastingtaken uit. Alle inwoners in het gebied van het hoogheemraadschap van Rijnland ontvangen hun aanslag voor de waterschapsbelasting vanaf 1 januari 2011 van Belastingsamenwerking Gouwe-Rijnland (BSGR). Wat is een zienswijze? Een zienswijze is een reactie op het Ontwerp Projectplan met zo nodig een gemotiveerd voorstel voor de aanpassing hiervan. Alle belanghebbenden Iedereen die een belang heeft in het gebied rond de Wijkdijk, Spoelwijkerlaan, Tempeldijk en Spoelwijkschedijk kan een zienswijze indienen. U heeft een belang als u in het gebied woont, werkt en/of bezittingen heeft. Tot en met 16 maart 2011 Zienswijzen kunt u indienen van 3 februari 2011 tot en met 16 maart 2011. Zienswijzen die na die datum binnenkomen, worden niet meer in behandeling genomen. Plannen inzien Het Ontwerp Projectplan en de bijbehorende stukken kunt u in de periode van 3 februari 2011 tot en met 16 maart 2011 tijdens kantooruren inzien op de onderstaande adressen: Het hoofdkantoor van het hoogheemraadschap van Rijnland, Archimedesweg 1 te Leiden; De gemeente Boskoop, Raadhuisplein 1, 2771 EK Boskoop; De gemeente Bodegraven-Reeuwijk, Raadhuisplein 1, 2411 BD Bodegraven. Eisen aan de zienswijze Vermeld dat de zienswijze betrekking heeft op het Ontwerp Projectplan "Waterinlaat Boskoop". Zienswijze sturen naar: Hoogheemraadschap van Rijnland t.a.v. College van Dijkgraaf en Hoogheemraden Postbus 156 2300 AD Leiden Procedure Het College van Dijkgraaf en Hoogheemraden (dagelijks bestuur) beoordeelt alle zienswijzen. Daarbij wordt per zienswijze bepaald of deze aanleiding geeft om het Projectplan aan te passen. Vervolgens wordt het plan aan de Verenigde Vergadering (het algemeen bestuur) ter vaststelling voorgelegd. Daarnaast moet in de zienswijze in ieder geval het volgende staan: Wat moet volgens uw visie veranderd worden aan het plan; Waarom u dit vindt (motivatie); Uw naam, adresgegevens en datum brief; Uw telefoonnummer Hoogheemraadschap van Hoogheemraadschap van Hoogheemraadschap van kijk voor meer informatie over andere publicaties en algemene informatie op www.rijnland.oet. Twee brieven voor u Als u een zienswijze indient, krijgt u allereerst een schriftelijke ontvangstbevestiging. Als het College van Dijkgraaf en Hoogheemraden uw zienswijze van commentaar heeft voorzien, ontvangt u vóór de vaststelling door de vv (als de vv vaststellend orgaan is) een brief. In deze brief wordt uitgelegd wat er met uw zienswijze is gebeurd. Waarop kunt u uw zienswijze indienen? U kunt alleen een zienswijze indienen op het Ontwerp Projectplan voor de "Waterinlaat Boskoop in Boskoop". Vragen Als u vragen heeft over de procedure, kunt u deze stellen door contact op te nemen met de projectleider; Jacob Wijbenga, door een e-mail te sturen naar jacob.wijbenga@rijnland.net of te bellen op nummer 071-3063783. U kunt ook per e-mail een zienswijze indienen. Deze kunt u sturen naar bestuursondersteuning@rijnland.net. Belastingverordeningen van het hoogheemraadschap van Rijnland blijven te vinden op de web site van Rijnland. Het vaststellen van de tarieven blijft in handen van het hoogheemraadschap van Rijnland. Besluiten met betrekking tot BSGR zullen vanaf heden worden gepubliceerd op de website www.bsgr.nl. 1 I "r j Bij ons slechts '"’y I I voor ultgebrelde informatie over onre en llle actuele data WWW (Als voorbeeld onze Entertainmentavond) 1 Superlekker eten 32,50 4 gangen buffet-dinner 2. Drankjes naar keuze 17,50 Onbeperkt Hollands pakket Qj QS t C T11

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 18