In Memoriam Leo Verweij 1942-2011 I I I fe Kom naar het OPEN HUIS op: Wonen in De Groene Weide KidZEvent Waddinxveen Koopzondagen Bezoek nu het nieuw g ingerichte modelappartement! Klein brandje blussen Maak een account aan en plaats Bekijk fl video van de dag 4 Vind je droomhuis op onze site Vanaf 207.500,- von Geliefd voorzitter van mannenkoor overleden v woensdag 2 februari 2011 Weekblad voor Waddinxveen pagina 19 Altijd actueel: de weekkrant.nl Verhuizen In het nieuws Eigen nieuws Bij de hand www.weekbladwaddinxveen.nl www.deweekkrant.nl www.weekbladwaddi nxveenn I ;el www.deweekkrant.nl Geslaagd Voor meer informatie en verkoop: Boer Makelaardij Midden-Holland B.V. dl Tel.: 0182 - 53 84 00 Internet www.boer-gouda.nl woensdag 9 feb. van 16.00 tot 18.00 uur aan de Nicolaas Beetslaan 68 yx 'Een drijvende 7 kracht en maatschappelijk zeer betrokken mens’ Gelijkvloers en comfortabel wonen in het mooie Moordrecht dj MAKELAARDIJ Leo Verweij is vorige week vrij dagmorgen onder grote belang stelling na een uitvaartdienst in de parochiekerk St. Jan de Doper aan de A.P. van Neslaan in Bos koop begraven op de algemene begraafplaats aan de Roemer in het kwekersdorp. De zangersvrienden van Leo Verweij, die sinds 1962 lid en vanaf 1987 voorzitter van het mannenkoor Die Gouwe Sang- hers is geweest, noemen hem een markant en geliefd persoon, een geboren leider, een drijvende kracht en een maatschappelijk zeer betrokken mens. Voor al zijn verdiensten op het gebied van muziek, welzijn en sport werd Leo Verweij in 2004 benoemd tot lid in de Orde van Oranje-Nassau. In Boskoop was hij namelijk ook oprichter en di rigent van het latere themakoor His Revelation (1977-1986), voorzitter van de muziekvereni ging Concordia, waar hij zich inzette voor de bouw van een nieuw verenigingsgebouw, en lid van de culturele commissie Midwinter Festival. Ander vrijwilligerswerk deed Waddinxveen B&W hebben 2e paasdag, Hemelvaartsdag, 2e pink sterdag en 2e kerstdag 2011 aangewezen als dagen waar op volumineuze detailhan del geopend mag zijn van 10.00 - 17.00 uur. Op de laatste zonda gen van januari, februari, maart, mei, september, oktober en no vember en op zondag 18 decem ber van 13.00 - 17.00 uur. Leo Verweij voor een jeugdclub in Moordrecht en bij de Stich ting Johannes Onthoofding in die plaats, waar hij tevens plaats vervangend dirigent was. Voorts ging hij in Waddinxveen aan de slag in het toenmalige asielzoe kerscentrum, in het centrum voor kunstzinnige vorming Kreater (thans Vonk) en voor de renovatie van de rooms-ka- tholieke St. -Victorkerk. Ook was hij voetbalscheidsrechter en voorzitter van de Centrale Orga nisatie Voetbal Scheidsrechters (COVS). Zijn dagelijkse werkzaamhe den bestonden uit het in- en verkopen van oosterse tapijten. Van Sarook Carpet en Textile Import in Rotterdam-Alexan- derpolder was hij de eigenaar. Hieruit vloeide ook het voorzit terschap van de Vereniging van Eigenaren bedrijven in dit stads deel voort. HVM De Waddinxvener Leo Verweij, voorzitter van het regiomannenkoor Die Gouwe Sanghers in Boskoop, is tijdens een tennispartijtje plotseling overleden. Hij is 68 jaar geworden. Het was afgelopen zaterdag voor de tweede keer feest bij Stichting Vonk in Waddinxveen tijdens KidZEvent. Dit kin derfeest is een initiatief van de Baptistengemeente Ichthus. Het volgende KidZEvent is op 5 februari van 11.00 tot 12.30 uur aan de Kerkstraat 13. Kijk voor meer informatie op de website www.kidzevent.nl. FOTO: PR Bert J. Woudenberg Waddinxueen/Boskoop Waddinxveen Bij het Opleidingscentrum Waddinxveen zijn de vol gende kinderen geslaagd voor het diploma typevaar- digheid: Marieke Bax, Ro nald van den Berg, Lennard Bos, Thomas Bosboom, Dounya-Dana Bousaid, Marjolein van Butzelaar, Danielle van Dorp, Nathalie van Eek, Thirsa Ellens, Eline Hamming, Mart van der Hoek, Sanne Hoogakker, Leon Hoogendoorn, Me lissa Ijzerman, Lisa Konijn, Sofie de Koning, Emma de Koning, Maxim Kurvink, Fernando van der Laan, Tonke van Laar, Pepijn te Marvelde, Jelle Moerman, Martijn Oosterom, Tess Oosterman, Eefke Rijnbeek, Vincent Seis, Luca-Ann van der Eek, Rick Vellekoop, Ste fan Verkley en Mike van der Vooren. De kinderen (vanaf groep 6) moesten minimaal een typesnelheid van 100 aanslagen per minuut halen om te slagen voor het exa men. Eén leerling haalde zelfs 186 aanslagen per minuut. In de tweede week van februari start het Opleidingscentrum weer een nieuwe cursus.

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 19