Verzorgenden niveau 3IG Verpleegkundigen niveau 4 Met passie vierstroom SJHLDDH1 Wil jij helpen bij de ontwikkeling van een zelfsturend team? fJeervolle hutters Monteur voor het plaatsen van shutters F woensdag 2 februari 2011 Weekblad voor Waddinxveen/Gouwe Koerier pagina 29 Altijd actueel: de weekkrant.nl Werk voor scholieren Slaloom heeft werk voor scholieren Ondernemende Verzorgenden en Verpleegkundigen www.qareworkpartners.nl avond en En wil je werken in een team met zowel verzorgenden als verpleegkundigen? Ga dan deze uitdaging aan! In Boskoop zijn we op zoek naar: [orkPartners (raamdecoratie) o-ur*ncontra\t^ jenden wi(lenwXn;nde Abraham Kroesweg 31, Waddinxveen ZOEKT: ARE i Voor meer informatie over de vacatures kunt u contact opnemen met Dhr. J. van Blitterswijk, tel.nr. 06-53161984 of bezoek onze website: www.sfeervolleshutters.nl Schriftelijke sollicitaties kunt u richten aan: J. van Blitterswijk, Essendreef 18,2831 XM Gouderak. We zoeken collega’s die 16 tot 24 uur per week willen werken en voor alle diensten van 7.00 tot 23.00 uur inzetbaar zijn. We bieden een veelzijdige baan, in een kleinschalig en enthousiast team, met veel verantwoordelijkheid. Salariëring volgens de CAO WT, FWC 40 (verzorgenden) of FWG 45 (verpleegkundigen). Hierbinnen is je salaris afhankelijk van je opleiding en werkervaring. We hebben uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden zoals een bedrijfsspaarloon- of levensloopregeling en collectieve verzekeringen. Interesse? Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met mevrouw R. Beukenkamp, wijkverpleegkundige en klant- coördinator, via 06 - 52 49 88 29 of met het selectieteam via (0182) 54 04 37. Stuur je sollicitatie en CV o.v.v. vacaturenummer 11015 naar solliciteren@vierstroom.nl of per brief aan Vierstroom, t.a.v. Bureau Werving en Selectie, Postbus 571, 2800 AN Gouda. Zit je nog op school en zoek je een baan? Als de glastuinbouw je aanspreekt dan kan je bij ons aan de slag! We hebben plek voor scholieren vanaf 16 jaar op de vrijdagmiddag en/of zaterdagochtend. Ook in de schoolvakanties kan je bij ons werken. De werkzaamheden zijn licht; je helpt met het klaarmaken van bestellingen en met opruimen en schoonmaken. Wat verwachten wij van jou? Je hebt een mentaliteit van "lekker doorwerken" én we kunnen op je rekenen. Wat kan je van ons verwachten? Een goed salaris en goede arbeidsomstandigheden. Prettige werksfeer in een informeel bedrijf. Wil je meer informatie? Bel op maandag, woensdagochtend of donderdag naar Els Goudkade, telefoonnummer 079-5935237. Wil je solliciteren? Stuur je mailtje naar els@sialoombv.nl maar bellen mag ook. Dan ben jij een kandidaat om je via de website www.qareworkpartners.nl aan te melden voor de eerstvolgende informatiebijeenkomsten. Je wordt dan op een praktische (mbt verzekeringen, administratie en belastingzaken) en realistische wijze [mbt inkomen! geïnformeerd over de kansen en mogelijkheden om als zelfstandig ondernemer in de zorg te gaan werken. Ben jij de verzorgende of verpleegkundige met ambitie en niet bang uitgevallen? Heb jij genoeg van knellende CAO regels en werktijdenbesluit? Wil jij je werktijden en je inkomen als zelfstandig ZORGondernemer of freelancer zelf regisseren? Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Potplantenkwekerij Sjaloom is een van de grotere producenten van groene en bloeiende kamerplanten in Nederland. Het uitgangsmateriaal wordt voornamelijk geïmporteerd uit Midden- Amerika. Onze hoofdproducten zijn: Yucca elephantipes, Beaucarnea, diverse Dracaena soorten en Spathiphyllum. QWP het zorgburcau ww öe zelfstandige ZORGocdememet Sfeervolle Shutters is een groeiend bedrijf op het gebied van raamdecoratie. Voor ons filiaal in Gouda zoeken wij op zeer korte termijn een gemotiveerde, representatieve Fulltime Verkoper (m/v) Ben je beschikbaar op dinsdag t/m zaterdag (geen koopavonden en geen koopzondagen), vind je het leuk om mensen te woord te staan in onze winkel en kun je met een computer omgaan, twijfel dan niet en stuur een sollicitatiebrief met cv naar onderstaand adres. Tevens zoeken wij op zeer korte termijn een Deze functie is fulltime (37 uur) en een rijbewijs is een vereiste. Standplaats Gouderak. Pot plan tenk uiekerl j We verwachten datje een diploma verzorgende niveau 3IG hebt of in het bezit bent van een diploma verpleegkundige niveau 4. Je bent verantwoordelijk voor het verzorgen en verplegen van de cliënten aan de hand van de werkinstructie uit het zorgdossier. Je hebt affiniteit met ouderen, beschikt over empatisch vermogen en gaat voor kwaliteit.

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 29