Ichthusschool winnaar Succesvol weekend I Liefde gaat door de maag Plaats je sportbericht op de site Camera met 2 lenzen Benieuwd naar uitslagen sport? Bij de meisjes gaat Immanuel met de beker aan de haal Agon speelt spannend spel woensdag 2 februari 2011 Weekblad voor Waddinxveen/Gouwe Koerier pagina 31 Altijd actueel: de weekkrant.nl Uitslagen Twin video Sport Gratis hondenvoer www.deweekkrant.nl/baasenbeest'! www.gouwekoerier. n I www.deweekkrant.nl/webwinkel www.weekbladwaddinxveen.nl Bedrijfsvoetbal Gelijkspel Geen topper Derby Klaverjassen Jubileum Anale tussen Immanuel en Ichthus staat bol van spanning 3 cb 1 rh i Boskoop De vierde klaverjasavond van de Boskoopse carnavalsver eniging De Krooshappers is op dinsdag 8 februari. Het klaverjassen begint om 20.00 uur en vindt plaats in het Flo- ragebouw aan de Parklaan in Boskoop. Kosten: 3 euro. De Floreant-cup staat weer in de prijzenkast van de Ichthusschool. Het jongens- zaalvoetbalteam van de Ichthusschool, in de historie 22 keer de winnaar, was vorig jaar nog zo verrassend door Rehoboth uit de finale gehouden. het Ichthus voetbalteam ook wel wordt genoemd, te sterk voor de Zevensprong: 3-1. Verschillende basisscholen uit Boskoop deden mee aan het schoolvoetbaltoer- nooi in De Plataan. Goede start In de eerste set gingen bei de teams goed van start en liepen de punten gelijk op. Mede door de sterke service- druk wisten de Boskoopse dames de eerste set te win- Thomas Konijn nog iets terug (2-1) maar dat bleek niet genoeg. Mohamed Amidouch maakte er 3-1 voor de Ichthusschool van. Bij de meisjes ging Immanuel met de beker aan de haal. Met twee teams die niet voor elkaar onder deden stond de finale tus sen Immanuel en Ichthus bol Rommelig De derde set begon wat rom melig. Hierdoor liet Agon pun ten liggen en gaven ze VCS een kleine voorsprong. Na een goede servicedruk kwamen de Boskoopse dames weer terug in de wedstrijd. Maar ze waren net niet sterk genoeg om de uitgelo pen punten van VCS in te ha len. Deze set verloor Agon met 17-25. Na een korte pauze tus- van de spanning. Tot aan het laatste fluitsignaal ging het qua kansen en mogelijkheden gelijk op. Maar het bleef 0-0, zodat een strafschoppenreeks uitkomst moest brengen. Baas Immanuel was daarin de Icht- hus-meisjes duidelijk de baas. Ze scoorden twee keer, terwijl Ichthus de Immanuel-keepster niet wist te passeren. Een uitgebreid verslag met foto’s van het schoolvoetbaltoemooi is te vinden op de website: www. schoolvoetballen.nl. Spannend In de altijd spannende vijfde set wist Agon het goede spel van de vierde set vast te hou den, waardoor ze uitliepen naar 11-05. Door een sterke service van VCS en wat per soonlijke fouten kwam het bijna gelijk te staan. Uiteinde lijk ging de winst naar Agon: 15-12. Volgende week zater dag speelt Agon om 11.00 uur tegen SKC. Waddinxveen In Waddinxveen ging er zondag een streep door de topper ASW - ESTÖ. De hooggeklasseerde ploeg van Edwin de Bruin kon een andere zondagmiddagbeste- ding kiezen. In de zondag vierde klasse C ging alleen het degradatieduel Floreant - Cabauw door. ASW moet nu komende zondag, 6 fe bruari, de uitwedstrijd tegen Gouderak spelen. Mark Dros, Erwin van Kooten, Wessel van Kooten en An gelique van Vark van Z&PC De Gouwe deden afgelopen weekend mee aan het NJK korte baan in Terneuzen. Met een aantal mooie persoonlijke records kunnen ze terugkij ken op een geslaagd weekend. Trainer Rob Boele was dan ook dik tevreden met de behaalde resultaten. FOTO: PR Stempel Aanvaller Tom Rejda drukte afgelopen woensdag in De Pla taan in Boskoop zijn stempel op de finale. De handige Ichthus- speler wist binnen één minuut twee keer te scoren waarmee de jongensfinale al heel snel was beslist. Namens Zevensprong deed nen met 25-22. In de tweede set werd door beide teams hetzelfde goede spelletje gespeeld. Ieder een ging voor de bal en Agon vormde een echt team. Maar de dames wisten het net niet af te maken en verforen de set met 23-25. sen de sets, een kleine wissel in het team en oppeppende woorden van coach Mario ging Agon met goede moed het veld in. Dit keer boekten ze een positief resultaat: 25- 23. Waddinxveen Het 90-jarig jubileum van Jazzdans- en Turnvereni ging TOOS, opgericht op 25 januari 1921, wordt ge vierd op zaterdag 5 februari. Het dans- en sportcomplex TOOS Plaza wordt dan com pleet omgebouwd tot thea ter- en demozaal, zodat het publiek kan genieten van vijf jubileumvoorstellingen. De eerste show begint om 10.00 uur. Kaarten zijn verkrijgbaar bij TOOS Plaza aan de Sta- ringlaan 18 in Waddinxveen. Meer info: www.tooswad- dinxveen.nl, 0182-640277 of0182-611953. Boskoop De Bedrijfsvoetbalcommis- sie heeft de speeldata voor het toernooi van 2011 be kendgemaakt. Voor de 44e editie van dit toernooi hoopt de commissie op maandag 16 mei af te trappen. De fi nale is gepland op zaterdag 4 juni. Maandag 28 febru ari vanaf 20.00 uur wordt in de bestuurskamer van Floreant in Boskoop de in- schrijfavond gehouden. De aanvoerders van de clubs die vorig jaar meespeelden, hebben inmiddels een in schrijfformulier toegestuurd gekregen. Dit formulier is ook te downloaden op de website van Floreant onder Diverse/Bedrijfsvoetbal. De inschrijfkosten, te voldoen op de inschrijfavond, bedragen 125 euro per team. ■y Door Ton van Bemmel Boskoop Boskoop Floreant Zondag heeft afge lopen weekeinde nagelaten de tweede overwinning van het seizoen te boeken. De Bosko pers kwamen op eigen veld niet verder dan een gelijkspel tegen laagvlieger Cabauw: 1-1. De bezoekers presteren dit seizoen, net als Flore ant, zeer onder de maat en vertoeven al maanden in de onderste regionen. Cabauw vergaarde voorafgaand aan het treffen in Boskoop twee punten meer. Saillant detail: de enige overwinning van Floreant had eerder in het seizoen plaats op bezoek bij Cabauw. De gasten kwamen enthousiast uit de startblok ken en maakten het de thuis ploeg lastig door vroeg druk te zetten. Ondanks het lichte overwicht was het Floreant dat de ban brak. Stefan Blom schoot raak na goed voor bereidend werk van Sjaak Wenteler: 1-0. Lang kon de thuisploeg niet genieten van de verkregen voorsprong. Na slecht uitverdedigen kon een Cabauw-middenvelder voor een gelijke stand zorgen. Na de onderbreking kwam Floreant, mede door het in brengen van de A-junioren Eric van Soest en Martijn Versluis, beter voor de dag. De thuisploeg kreeg nog wel kansen op een zege, maar het gewenste doelpunt bleef uit waardoor de ploegen beslo ten met 1-1. Door de remise handhaaft Cabauw de voor sprong van twee punten op Floreant. De ploegen bezet ten respectievelijk de tiende en de elfde plaats. Zondag staat het bezoek aan koploper ESTO op het programma. Tijdens de 32e uitgave van dit Floreant-schoolzaalvoetbaltoer- nooi was ‘Jong Oranje’, zoals Boskoop Na de winst van vorige week op Leython was Volleybal vereniging Agon dames 1 - ContainersCentrale - Lion D’or uit Boskoop gebrand om nog meer punten te pak ken. Dat moest afgelopen vrijdagavond gebeuren tegen het nummer twee geplaatste VCS uit Sassenheim. De eerste confrontatie werd nipt verloren met 3-2. Boskoop/Waddinxveen In de derde klasse A op za terdag werden de wedstrij den van Be Fair en Floreant afgelast. Be Fair had naar Koudekerk gemoeten en Floreant zou in Leiden tegen de studenten van LSVV heb ben moeten spelen. Daar stak Koning Winter dus een stokje voor. Er ging in 3 A maar één wedstrijd door. Op Hazers- woude-Dorp was de situatie kennelijk goed genoeg om de Hazerswoudse Boys tegen CVC Reeuwijk te laten spe len. De ploegen deelden de punten: 2-2. Voor komende zaterdag, 5 februari, staat in Waddinxveen de derby Be Fair - Floreant op het programma. Hazerswoudse Boys moet uit naar Kagia. In De Plataan in Boskoop gingen leerlingen van verschillende basisscholen met elkaar de strijd aan tijdens het Floreant-schoolzaal- voetbaltoemooi. Op de foto: spelmoment uit de meisjesjinale tussen de Immanuel- en de Ichthusschool. Immanuel pakte de beker door, na het gelijke spel, het beste resultaat te boeken bij de beslissende pingels. FOTO: RONALD STAM

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 31