I Mini van is I Puntenloos weekend ëëkl T. w 1r/S WT Winnaars bij' ASW g i 1 L I Volg ons en win een prijs Meer sportnieuws op de site Nieuws dichtbij en - Bekijk alle uitslagen ver weg^ op de site r Jeugd Waddinxveen Flyers doet het wel goed Nederlaag voor Volleybalvereniging Be Fair woensdag 2 februari 2011 Weekblad voor Waddinxveen/Gouwe Koerier pagina 35 Altijd actueel: de weekkrant.nl Nieuws Twitter mee Sport Op de hoogte www.gouwekoerier.nl www.weekbladwaddi nxveenn I NK Langlauf Overwinning ri Turnsters TOOS Be Fair Oegstgeest pakt met een ‘winning streak’ de punten Week krant ni http://twitter.eom/Klik_en_Win# www.deweekkrant.nl A V Voor alle seniorenteams van Basketbalvereniging Wad- dinxveen Flyers een om snel te vergeten. Zowel dames 1 als alle herenteams verloren. De jeugd deed het wel goed. Van de redactie Waddinxveen van UI 2 of jonger, die voor de wedstrijd met het eerste team meeloopt. Deze keer was dat Ro wan Pennings (U12-1). Tegen Oegstgeest speelde Flyers heren een goede wedstrijd waarin ze bijna de hele tijd aan de goede kant van de score zaten. Al miste Flyers deze wedstrijd een van de topscorers, de an dere spelers lieten zich niet on betuigd. Daardoor was het Fly ers dat in het laatste kwart het voortouw nam en zich richting de winst begaf: 70-64. En toch ging het mis. Ondanks dat Flyers alle zeilen bijzette, werden er de nodige over tredingen gemaakt. Het was Oegstgeest dat met een ‘win ning streak’ van 9-0 de punten pakte. Waddinxveen Flyers dsl moest in Katwijk voor de eerste keer deze competitiehelft aan treden en wel tegen Grasshop pers du22, een jeugdteam dat zich toe trok. De tweede set was compleet anders, omdat Be Fair niet door de service kon breken in de eerste opslagbeurt van OKV en daardoor met 0-8 achter kwam te staan. Nadat de service doorbroken was ging Be Fair aan de slag met een inhaal race. Dit lukte goed en de stand werd weer gelijk getrokken: 8-8. Daarna leek Be Fair het niveau van de eerste set op te kunnen pakken en de druk op OKV weer op te voeren. Be Fair nam in deze fase een voorsprong van 16-14, maar vanaf die stand stokte het goede spel van Be Fair en OKV nam het initiatief over. OKV won deze set met 25-19. In de derde set Was Be Fair nog duidelijk aangeslagen door het in de seniorencompetitie uit komt. Flyers verloor met 78-41. En verder was het de jeugd die Flyers’ eer hoog moest houden, want de andere seniorenteams verloren ook, heren 2 met 33-65 en heren 3 met 23-63. De meisjes U18 deden goede za ken. Nu was het Cobranova, dat vrij gemakkelijk geklopt werd: 60-31. Jongens U14 van Flyers zijn een klasse hoger gaan spe len, maar weer ziet het ernaar uit dat ze de sterkste ploeg zijn. Nu was het The Jump 1 dat met lege handen teruggestuurd werd naar Noordwijkerhout: 76-28. teleurstellende verlies van de tweede set en kwam het team niet meer aan bod: 25-10. In de vierde set werden Joke en Annelies ingezet om in een andere samenstelling de mindere fase te doorbreken. Het was weer een gelijkop- gaande wedstrijd tot 14-15 en er werd met veel inzet gespeeld door Be Fair, maar het was toch niet voldoende om OKV te laten wankelen. De set werd gemakkelijk door OKV gewonnen met 25-15. Zaterdag 5 februari staat de wedstrijd tegen Cito Dl in Zeist op het programma. Dit team staat momenteel vijfde op de ranglijst; Be Fair tiende. Waddinxveen In een weekend waarin het eerste herenteam van Flam Haarden Be Fair vrijaf had, moesten de mannen van het tweede herenteam in De Lier laten zien dat ze niet thuisho ren in de onderste regionen van de tweede klasse. Uiteindelijk is er geen winst voor Be Fair maar wel twee dik verdiende punten tegen de nummer 2 van de com petitie. Basketbaluereniging Flyers Waddinxueen kent sinds kort de ‘Mini van de Week’. Dit is een talentuolle speler van U12 of jonger, die voor de wedstrijd met het eerste team meeloopt en tijdens de wedstrijd vanaf de wisselbank mag supporteren. Deze keer was dat Rowan Pennings. Hij staat op de foto met heren 1, coach Bart Molenaar en captain Robin Landweer. FOTO: PR Waddinxveen Onder toeziend oog van een groot aantal supporters werk te Korbis 1 de thuiswedstrijd tegen ADO af. In de wed strijd van afgelopen zaterdag startte ADO furieus en zette het Waddinxveense achttal op een 0-3 en 1-4 achter stand. Daarna begon Korbis met het afmaken van haar kansen; het team bereikte de rust met een 10-5 voor sprong. Vroeg in de tweede helft werd Annemarie Ha gen naar de kant gehaald. Na deze wissel zakte het spel van Korbis iets in en kreeg het Waddinxveense achttal moeite om de korf te vinden. Al met al liep de score nog iets verder op in Waddinx- veens voordeel. Na zestig minuten korfballen stond er een 16-10 eindstand op het scorebord. Korbis 2 pakte in de wed strijd tegen Antilopen 3 di rect een 2-0 voorsprong, wat gedurende de hele wedstrijd een veilige marge zou blijken voor Korbis 2. Ondanks dat de Waddinxveense koploper in de eerste helft het betere van het spel had en daarbij ook de beste kansen creëer den, wist Antilopen in het spoor te blijven en het ver schil in de eerste helft niet groter te laten worden dan drie doelpunten. In de twee de helft kwam Antilopen een aantal maal gevaarlijk dicht bij en leek de wedstrijd naar zich toe te trekken. Toch was het Korbis 2 dat met een ver diende 15-12 overwinning van het veld stapte. Met nog vier wedstrijden te spelen staat Korbis 2 nog altijd vijf punten voor op concurrent ODIK 2, dat wel een wed strijd minder heeft gespeeld. Het debacle van vorige week in Alphen aan den Rijn zou door de junioren van Kor bis recht worden gezet in de wedstrijd tegen hekkensluiter RWA Al. Mede dankzij een doelpunt in de laatste mi nuten van Lisette Oomkens trok Korbis in de slotfase de wedstrijd alsnog naar zich toe: 18-16. *6) Waddinxveen Vier turnsters van turn- en jazzdansvereniging TOOS uit Waddinxveen hebben zich afgelopen zaterdag weten te plaatsen voor de voorwed- strijden NK tweede divisie, die in maart worden gehou den in Nederweert, Opmeer en Haarlemmermeer. De turnwedstrijd vond plaats bij Turnace in Amsterdam. Onder toezicht van train- ster Danielle Nelk werd een prima prestatie geleverd en wisten de meiden zich over tuigend te kwalificeren. In de categorie Instap betrof het Kyla Halley, in de cate gorie Pupil 1 Dewi Heeme- laar en in de categorie Pupil 2 Daphne Spruytenburg en Sabrina Saddoug. Voor deze meiden was het hun eerste wedstrijd op tweede divisie niveau met een uitstekend resultaat als gevolg. De F, E en D van ASW speelden afgelopen weekend een competitie in Sporthal De Dreef. Na afloop kregen de win naars een medaille. Op de foto de winnaars: staand Niels van der Meer, Eric van Grieken, Wesley Steenwinkel en coach Theo van Grieken. Zittend Wim Eijgenraam, Jari Gonlag, Nick van Berkel en Simon Zeyesus. FOTO: PR L f Bij de wedstrijd van Flyers he ren 1 was het ook de jeugd die aanvankelijk de aandacht kreeg. Want Waddinxveen Flyers kent sinds kort de ‘Mini van de Week’; een talentvolle speler Waddinxveen Volleybaldames 1 Flam Haarden Be Fair verliest toch nog na een goede start van OKV Dl met 1-3. Be Fair startte dit keer voorvarend in de eerste set, met een ruime selectie van acht dames door het invallen van Joke en An nelies van Agon. OKV uit Harmelen, de num mer 3 uit de Promotieklasse B, werd door een goede ser vice en een sterke veldverde- diging van Be Fair continue onder druk gezet. Er werd een goede voorsprong opge bouwd die tot het einde van de set niet meer uit handen werd gegeven, waardoor Be Fair met 25-21 de set naar •gMg 'f Waddinxveen Tijdens de Nederlandse kam pioenschappen Langlauf, af gelopen week georganiseerd door de NskiV in het Zuid Duitse Reit im Winkl, heb ben de Waddinxveense zus sen Tosca en Nicole de Wit en Lilian en Carine Leijn prachtige prestaties gele- verd. Op de woensdag stond de klassieke wedstrijd op het programma. Onder zeer lastige omstan digheden heeft de 13-jarige Nicole beslag weten te leg gen op de eerste plaats in het algemeen dames klassement. Zij mag zich nu Nederlands kampioen dames noemen. Haar zus Tosca is tweede ge worden en Lilian en Carine wisten beslag te leggen op de vierde en tiende plaats. In hun eigen leeftijdsklasse zijn Nicole, Tosca en Carine ook eerste geworden, Lilian heeft hier de tweede plaats behaald. Op de donderdag stond de skate wedstrijd op het programma. Hier heeft de 13-jarige Lilian toegesla gen door het behalen van de eerste plaats in het algemeen klassement, zij mag zich nu Nederlands kampioen da mes noemen. Tosca Ca rine en Nicole behaalden de derde, vierde en zesde plaats. In hun eigen leeftijdsklasse zijn Lilian, Tosca en Carine ook eerste geworden, Nicole heeft hier de tweede plaats behaald.

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 35