Gejaagd door de wind aan met Flcfreant gaatduel I T tl Flyers dames 1 wint j Samen overal naar toe Benieuwd naar alle wedstrijden? Altijd schone vloeren fe Het laatste sportnieuws É^op de site Levend bontje Weeromstandigheden, bepalen verloop wedstrijd Be Fair-Floreant ‘In de eerste helft konden we nog goed meekomen’ Prijzenregen voor atleten van AV’47 Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 9 februari 2011 Weekblad voor Waddinxveen/Gouwe Koerier pagina 33 Robomop Sport Sport www.deweekkrant.nl/baasenbeest www.deweekkrant.nl/webwinkel www.weekbladwaddinxveen.nl www.gouwekoerier. n I ASW Schooldammen ^1 Winst Agon Floreant i Eerste punten o - i 1V 1 4 W F RWSlr 1 Waddinxveen/Gouderak bij alle buitensporten was het afgelopen weekend ‘hoort de wind waait door de bomen’ geblazen. Zo ook bij ASW dat op de Kattendijk in Goude- rak de plaatselijke club moest bestrijden. De Gouderakkers staan op de vijfde plaats en heten ‘altijd lastig’ te zijn. Net als in de thuiswedstrijd kwam ASW tegen deze club niet verder dan een gelijkspel, 1-1. ASW bleef daarmee wel ongeslagen, maar door dit resultaat kon koploper ESTO in de stand uitlopen naar een voorsprong van drie punten. Al na elf minuten stond er 1-0 op het scorebord voor de dijkbewoners. ASW ging pas in de tweede helft beter spelen. Er was toen ook meer strijdlust. Een inzet van Mike Hoffmans kon de keeper niet onder controle krijgen waar na Rick van Gelooven er snel bij was om de bal in het dak van het doel te schieten 1-1. Zondag speelt ASW thuis op sportcomplex ‘De Lansbre kers’ tegen Gouda. ‘Gejaagd door de wind’ is een kreet die op de voetbal wedstrijden van het afgelo pen weekeinde kan worden geplakt. De voetballers van Be Fair en Floreant hadden zaterdag behoorlijk veel last van de wind. Er viel niet nor maal te voetballen. Ed de Jong al min of meer voor zien. En zo gebeurde het ook. Be Fair scoorde in de persoon van Aggie el Azoutti in de elfde mi nuut de 1-0. Het bleek meteen de winnende goal te zijn. En hoewel het bij zo’n stand toch nog verkeerd kan aflopen, leek Be Fair het wel te geloven. Het zag Floreant vooral vruch teloos vat op de bal proberen te krijgen. Voor de Boskoopse aanvallers Martin Kolster, Khairi Ahdid en Jorik Spruijt kwamen er ze ker mogelijkheden op de gelijk maker. Spruijt, een paar keer al- poel gooide af en toe roet in het eten. Het eindresultaat voor de AV’47 jeugd was buitengewoon goed. Veel atleten zaten in de top tien en gingen met bekers naar huis. Bij de pupillen D was het Lars Koning met een tweede plaats en Amber Huisman werd in het eindklassement eerste. Bij de jongens pupillen C werd er flink gestreden en het eindresultaat was dat Jop van Voskuilen eer ste werd gevolgd door Corné Koetsier op een derde plaats. Stijn van Wilgen werd derde bij de jongens pupillen B en Daniek Dorst behaalde ook een derde plaats bij de meisjes. Martijn de Jong werd tweede bij de pupillen scoren. De tweede helft hebben we slecht gespeeld en niet de wil getoond om deze wedstrijd te willen winnen. Ik zag ook geen geloof in een goede afloop. Te leurstellend voor ons dus. Een verdiende overwinning voor Be Fair”, aldus De Jong. “De weersomstandigheden heb ben het verloop bepaald”, con cludeerde Be Fairs trainer Mark Weel. ‘Ik denk dat wij, ondanks het bar slechte spel van beide kanten terecht aan het langste eind trokken.” Be Fair moet za terdag naar Kamerik, Floreant krijgt Valken op visite. Boskoop Voor de derde keer op rij pakten de dames van Volley balvereniging Agon uit Bos koop winstpunten. Dit keer tegen SKC uit Leiden. Het vroege tijdstip waarop ge- speeld moest worden, 11.00 uur, was geen probleem en na een aantal weken bles- sure-leed was het hele team compleet. De eerste set ver liep erg stroef. Er werden veel persoonlijke fouten gemaakt en het team uit Boskoop kwam niet op gang. De hele set werd er achter de feiten aangelopen en de dames van SKC wisten hier gebruik van te maken. Met 25-23 ging deze set dan ook naar Lei den. In de tweede set liep het bij de dames van Agon een stuk beter. Een hele sterke service-beurt van Annelies Zaal bracht de Boskopers op voorsprong en deze werd be houden tot het einde van de set: 14-25 in het voordeel van Boskoop. Ook de derde set begon goed. Halverwege de set kwamen de fouten even om de hoek kijken, maar er werd tijdig hersteld: 17-25. In de vierde en tevens laatste set werd er op hetzelfde ni veau doorgespeeld. Door de afwisseling van harde aanval en tactische ballen werd ook deze set gewonnen met 21- 25. Met deze 1-3 winst voor Agon dames 1 Container Centralen/Lion D’or is de vijfd plaats bereikt. Vrijdag 11 februari wordt er gespeeld tegen Netwerk uit Pijnacker, de nummer 6 in de ranglijst. De wedstrijd vindt plaats in De Plataan in Boskoop om 21.15 uur. Waddinxveen Elf basisscholen uit Wad dinxveen, Boskoop en Ze venhuizen strijden zaterdag 12 februari tijdens het Wad- dinxveens schooldamtoer- nooi gehouden. Speellokatie is het Zuidhonk aan de Zuid- plaslaan 552 in Waddinx veen. Aanvang 9.30 uur. Zaal open 9.10 uur. Het toernooi is om 13.00 uur afgelopen. Dit damtoernooi is tevens een voorselectie voor de regio nale schooldamwedstrijden op 19 maart in Alphen aan den Rijn. Waddinxveen Na twee nederlagen na de winterstop waren de dames van ASW erop gebrand om de eerste overwinning van 2011 te boeken. Het moest gebeuren op een stormach tige zondag thuis tegen VEP uit Woerden. Net zoals het weer begon ASW stormach tig aan de wedstrijd. Na de aftrap werd meteen druk naar voren gezet. De uiteindelijke score kwam op 2-0. De eer ste 3 punten van 2011 zijn binnen voor ASW. Volgende week wacht de derby tegen de dames van DONK. De mannen van Be Fair en Floreant hadden afgelopen weekeinde veel last van de wind die flink waaide. Op de Joto: Maus van Tol van Be Fair gaat het duel aan met Floreants aanvaller Khairi Ahdid. Ven een afstandje volgt Martijn Peters de verrichtingen van het tweetal. FOTO: RONALD STAM Boskoop/Bodegzaven Eerder deze competitie ver loor Floreant-zondag thuis van ESTO met 7-2. Afgelo pen zondag in Bodegraven ging het iets beter, maar wa ren de drie punten opnieuw voor ESTO. Zoals verwacht eiste ESTO het balbezit op. Een opening vinden in de Boskoopse defensie bleek minder makkelijk. De geel- blauwen verdedigden goed en maakten het ESTO moeilijk. Bij rust stond het 1-0. Na de thee hetzelfde spelbeeld: aanvallend ESTO tegen een storend Floreant. Een ongelukkige geschoten achterbal van Tim Verkley werd door ESTO opgepikt en verzilverd, 2-0. De 3- 0 werd ingeleid door een scheidsrechterlijke dwaling. Bij de 4-0 ging het mis met de buitenspelval. Komende zondag komt Gouderak naar Boskoop. leen voor de keeper, kreeg zelfs kansen op meer. Maar het wilde niet lukken bij de bezoekers die Be Fair, nadat het had gescoord, de vijf wedstrijden de tweede plaats behaald. Fleur Sloot werd tweede bij de meisjes. Marije Hijman won al de vijf wedstrijden en stond welver diend op nummer één bij de meisjes A tweedejaars. Lukas Brand werd tweede bij de jongens. Justin Kraaijen- brink nam de beker in ont vangst voor zijn derde plaats bij de Junioren C. Sonja Hogerbrugge veroverde een derde plaats in het eindklas sement bij de vrouwen 35. Wim Benschop werd derde bij de mannen Masters 60. Op 19 februari wordt in Hellendoorn de NK cross gehouden,' waar een AV’47 A eerstejaars. Martijn heeft al delegatie naartoe gaat. “De ploeg die het eerst scoort, heeft vaak de meest kans om te winnen”, had Floreants trainer met succes de beproefde vertra- gingstechnieken zag toepassen. “In de eerste helft konden we nog goed meekomen en had den we zeker één keer moeten Het eerste damesteam van Waddinxveen Flyers won vrij dagavond in de eigen Duikelaar van Cady ’73 uit Capelle aan den IJssel met 56-46. Flyers had voor deze wedstrijd extra ondersteuning op de bank in de persoon van de ‘mini van de week’ Danique Vink, een van de talentvolle meisjes ul2 van Flyers. .FOIO:PR.. I Door Ton van Bemmel Waddinxveen/Boskoop Boskoop Atleten van AV’47 uit Bos koop vielen afgelopen zater dag goed in de prijzen tijdens de vijfde en laatste cross in Alphen aan den Rijn. Atle ten die vier van de vijf wed strijden mee deden plaatsten zich in een eindklassement. Vele AV’47 leden deden mee aan de wedstrijd. De tem peratuur was goed, maar de stormachtige wind zorgde voor flinke tegenslagen op de rechte stukken van het parcours. Er werd onder de jeugd flink gestreden. De atleten wisten precies wat ze te doen stond, maar de rukwinden en hier en daar een flinke modder-

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 33