O o o cn familieberichten Jacqueline Vegt yy Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 9 februari 2011 Weekblad voor Waddinxueen/Gouiüe Koerier pagina 4 Jubileum Margaretha Voshol - Hof CD Henricus Vincentius Maria Reus -Harry- Catharina Kijzerwaard-van der Sluis sinds 6 januari 2008 weduwe van Jacob Kijzerwaard Onze buurman en tennismaat is plotseling overleden. Harry Reus 56 jaar Cornelia Johanna Geertruida van Nuland-Schinkel - Corrie - weduwe van Frans van Nuland Uitvaartbegeleiding GEDENKTEKENS H a r v a s Natuursteen BV Speciale kortingsactie: UW LEEFTIJD IS DE KORTING! Maria Johanna Frank - de Wit weduwe van Adolf Jacob Ferdinand Frank We verliezen in hem een sportief en fantastisch mens. Onze gedachten gaan uit naar Linda, Sander en Sarah, Renske en Geert-Jan en familie. Erwin en Coretta Ad en Tonny Jos en Henny Rob en Rena Sjaak en Marjon Wil en Karin Hazerswoude, Roemer februari 2011 Edward en Brigitta Edwin en Margreet Arjan en Monica Jaap en Sophie Ronald en Marion Huw 3 februari 2011 8 april 1936 t 6 februari 2011 11 september 1925 4 februari 2011 17 februari 1954 Andries Kuipers De crematie heeft inmiddels plaatsgevonden. Moeder is thuis. Moeder hield van rozen. in de leeftijd van 67 jaar. 7////A M.E. Schinkel-Knoop 7 februari 2011 "Veilig in Jezus' armen" in dè leeftijd van 79 jaar. f famil te Oer ■chcena-ii. nc.nl keuze uit 200 modellen eigen ontwerp mogelijk vele soorten natuursteen De uitvaartdienst wordt gehouden op donderdag 10 februari om 13.30 uur in de St. Victorkerk, Zuidkade 175 te Waddinxveen, waarna wij haar omstreeks 14.45 uur begeleiden naar haar laatste rustplaats op het R.K.- gedeelte van algemene begraafplaats "Thijmhof", Alberdingk Thijmlaan 8 te Waddinxveen. Voorafgaand aan de dienst is er vanaf 13.00 uur gelegenheid tot afscheid nemen in de kerk. Na de begrafenis ontmoeten wij u graag in "De Sandwitch", Passage 15 te Waddinxveen. Sluitingstijden familieberichten Dinsdag 11.00 uur Vergeet niet uw volledige adresgegevens te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Overiijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op: www.mensenlinq.nl* Indien de advertentie niet geplaatst dient te worden op Mensenlinq, gelieve dit aan te geven bij opgave van de advertentie. Met veel verdriet geven wij kennis van het totaal onverwachte overlijden van mijn lieve man, onze zorgzame vader en schoonvader We nemen afscheid van Harry op donderdag 10 februari om 11.30 uur in de H. Joannes de Doperke’rk, A.P. van Neslaan in Boskoop. Harry is thuis, waar we deze dagen met hem samen willen zijn. Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder, grootmoeder en overgrootmoedér 1 februari 2011 Koningin Wilhelminasingel 65 2741 VX Waddinxveen Jan en Nella Kijzerwaard-van Veen Jasper Sander Marjan en Guido van Laar-Kijzerwaard 'Hanneke en Rudolf, Eline, Maria Roland en Tabitha Annelies Rodrigo Jairo Iemand als jij O, zo iemand als jij Iemand als jij Zo is er niemand Er is niemand zoals jij bent voor mij Linda Sander en Sarah Renske en Geert-Jan Correspondentieadres: J.A. de Werk-van Nuland Alpherwetering 121 2741 ML Waddinxveen Correspondentie adres: Annelies Voshol Jan van Galenlaan 36 2253 VC Voorschoten Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren in CVU uitvaartcentrum "Gouwehof", Alberdingk Thijmlaan 1 te Waddinxveen op donderdag 10 februari van 19.00 tot 20.00 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden in de aula van crematorium "IJsselhof Goejanverwelledijk 6 te Gouda op vrijdag 11 februari om 11.30 uur. Na afloop is er tevens gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Je wilde nog zoveel maar had niet meer de kracht. Je ziekte had je volkomen in zijn macht. Je was zo moe, je hebt je strijd gestreden. Al je zorgen en verdriet behoren nu tot het verleden. Op donderdag is rustig overleden mijn lieve Gré, onze zussie en tante Het is nu tijd, ik moet nu gaan ik zal geen afscheid nemen Kijk naar me in de regenbogen hoog in de lucht als de zon weer opkomt en de hele wereld nieuw is Kijk dan naar me uit en hou van me zoals ik van jullie gehouden heb. Annie en Ruud van den Broek- Hof Bert Hof Atie Wesseling Annelies en Leo Lucassen - Voshol Neven en nichten Jolanda en Johan Rochelle Melanie Robin Sylvia en Nico Menno Anouk Overtocht 23 2411 BS Bodegraven (0172)-65 08 71 Omringd door haar kinderen en kleinkinderen is rustig en vredig ingeslapen onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Kerkweg West 116, Waddinxveen Correspondentieadres: Marga Klompéhoeve 106 2743 HZ Waddinxveen Nijverheidstraat 7 Leerdam tel. (0345) 61 40 37 Jacqueline Vegt Nel Moerings Henriette v/d Knijff TheavanToI Marianne en Hennie f Bianca Manuel en Cindy, Giovanni Simon en Iwona f Mattijs Bart en Bea Samantha en Martin, Matthew Priscilla en Kevin en verdere familie Dankzij allen die mij lief zijn heb ik een fijn leven gehad. Dank ook aan Hem daar Boven in wie ik ben blijven geloven. Ik heb mijn best gedaan. Aarkade 70 2406 BW Alphen aan den Rijn 0172 - 41 66 63 info@jacquelinevegt.nl www.jacquelinevegt.nl Omdat ieder mens uniek is Overlijden 1 Uitvaartverzorging met aandacht en betrokkenheid Onze speciale zorg gaat uit naar thuis opbaringen LEERDAM BOSKOOP Geboren 7 (max 90% korting) Dankbetuiging Roemer 31 2391 NP Hazerswoude-dorp We vinden het fijn u na de begrafenis te ontmoeten in het Floragebouw, Parklaan 4, 2771 GB in Boskoop. SHOWROOM Reijerskoop 265 Boskoop tel. (0172) 21 63 97 Aansluitend vindt de begrafenis plaats op de Algemene Begraafplaats aan de Roemer in Boskoop. Graag staan wij u ook telefonisch te woord voor informatie over de opgave van uw familiebericht. Hiervoor kunt u contact opnemen met (010)46992 08 Met familieberichtenonline.nl kunt u op een eenvoudige, snelle en zekere manier uw familiebericht samenstellen en plaatsen in de door u gewenste huis-aan-huiskrant. Eenvoudig, want stap voor stap wordt u geleid door de opmaak van het bericht, snel, u ziet direct hoe het bericht eruit komt te zien, zeker (en veilig) is de manier van betalen. Op het door u gewenste moment en in uw eigen tempo kunt u uw familiebericht maken. Want wat er ook verandert, het opgeven van een familiebericht blijft een zaak van emotie... Onze dank gaat uit naar de verpleegsters van de Privazorg, dokter Alberts (huisarts), dokter van Egmond (longarts) en al het verplegend personeel van de longafdeling van het Groene Hartziekenhuis (Bleulandlocatie) voor de liefdevolle verzorging. Een familiebericht plaatsen is een gevoelige zaak. Dat is altijd zo geweest en dat zal altijd zo blijven. Het gaat immers altijd over het verlies van een naaste, familie, vriend of kennis. Wat wel verandert is de manier waarop dat kan gebeuren. De begrafenis heeft maandag 7 februari plaatsgevonden op begraafplaats "De Ommering" te Spijkenisse. I - -C. .>OU^V USII.WWV Verdrietig laten wij u weten dat is overleden onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en mijn dochter Email familieberichten© plmlokalemedia.nl Telefoon |(010) 469 92 08 Internet zelf opgeven kan via www.familieberichtenonline.nl In tyemoi Senioren/Mode

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 4