I I I I I 1.1 I 1 4 HALFORDS I UNION Week 7, 2011 dB k Y dB "1 op de 25 vrouwen haalt het niet." "Kinderuitbuiting mogen we niet toelaten." Uw bijdrage aan dat werk is van onschat bare waarde gebleken. Dankzij u en alle an dere deelnemers van de Postcode Loterij kregen deze goede doelen gezamenlijk ruim 3 miljard euro. Bekende Nederlanders hebben zich het lot aangetrokken van mensen, dieren en natuur Halfords en Union zijn partners van de Nationale Postcode Loterij en hebben al bijna 45.000 unieke Postcode Loterij fietsen uitgereikt door heel Nederland. Cordaid Memisa traint daar vroedvrouwen om zwangerschappen en geboortes veilig te laten verlopen. Eenvoudige middelen als ‘be- vallings-kits’ redden levens. Ik zet me daar graag voor in, samen met Cordaid Memisa en de Postcode Loterij. En dankzij u!” gladesh, waar ik een project van Cordaid Memisa bezocht. den sterven vrouwen nog voordat zij hun kindje hebben kunnen zien. Zo ook in Ban- Voor de kleintjes van mijnwerkers wordt op vang gerealiseerd. Dankzij u als deelnemer van de Postcode Loterij komt voor dit alles geld beschikbaar. Mijn hartelijke dank!” Dat lukte niet met deze kinderen. UNICEF wil een einde maken aan deze kinderuitbui ting. Samen met de overheid en lokale part ners zorgt UNICEF ervoor dat kinderen naar school gaan of een vakopleiding tot houtbe- Paul van Vliet - Ambassadeur UNICEF “Afgelopen oktober bezocht ik de goudmij nen in Burkina Faso. Hier werken 20.000 jonge kinderen soms wel tien uur per dag onder vreselijke omstandigheden. Sommige van hen zijn nog geen 7 jaar oud. uw deelname aan de Postcode Loterij steunt u dus ook het Wereld Natuur Fonds. Oprech te dank daarvoor!” We hebben een nieuwe manier van leven no dig en snel ook. Ik zet mij daar met hart en ziel voor in. En we boeken vooruitgang! Met grote delen van het regenwoud nog onaange tast is. En toch zag ik ook daar al lelijke kale vlaktes waar alles dood was. "Nu kappen met kappen." J Bij de Postcode Loterij maken deelnemers kans op de Postcode Loterij fiets. Bij elke Halfords winkel vind je de leukste accessoires om deze fiets aan te kleden. Leontine Borsato - Ambassadeur Cordaid Memisa “Al jarenlang zet ik mij als ambassadeur in voor Cordaid Memisa, een organisatie die in ontwikkelingslanden o.a. moeder- en kind- sterfte tegengaat. Want als moeder van drie in de verdrukking. Als ambassadeurs van de kinderen weet ik hoe belangrijk het is dat je goede doelen van de Postcode Loterij zetten kunt vertrouwen op medische zorg tijdens je zij zich met hart en ziel in. Zij hebben zelf zwangerschap en de bevalling. In veel lan- gezien hoe hard hulp nodig is, maar ook wat het verschil maakt. Drie van hen grijpen hier de gelegenheid aan om u van harte te bedan ken voor uw steun! Harm Edens - Ambassadeur Wereld Natuur Fonds Tijdens andere reizen die ik maakte kon ik “Als ik straks oud ben, wil ik dat er nog tijgers altijd met kinderen contact maken en lachen, in het wild leven en berggorilla’s en rivierdol- fijnen en neushoorns... dat er nog ongerepte regenwouden zijn, die onze aarde laten ademen. Dat dan niet alles is verwoest en ik moet zeg gen: Ik stond erbij en ik keek ernaar. In 1999 was ik op de Noordpool en zag ik werker, automonteur of kledingmaker volgen, gigantische stukken gletsjer in een keer af breken. Het ijs smelt elk jaar harder. En we weten allemaal hoe dat komt. Later vloog ik eens over een stukje Amazone-gebied waar 3 wilt u kans maken i Cordaid f l F- Leontine Borsato Paul van Vliet Harm Edens HILVERSUM De Postcode Loterij maakt hele wijken rijk en bewoners miljonair, dat weet iedereen. Maar dat dankzij uw deelname onze hele aarde 'rijker' wordt, geeft ook een goed gevoel! Wist u dat 50% van uw inleg naar de 75 goede doelen van de Postcode Loterij gaat? Stuk voor stuk doelen die fantastisch werk doen voor mens, dieren milieu. HENNY BULENS EN THOMAS ERDTSIECK oj CO >s CE O J Voor üw deelname zijn de goede doelen u dankbaar! SAMSUNG Paul van Vliet Ambassadeur UNICEF Harm Edens Ambassadeur Wereld Natuur Fonds Leontine Borsato Ambassadeur Cordaid Memisa memisa

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 22