u Gw Miljonairs onder elkaar Postcode Loterij via de tv een vaste huisgenoot GRATIS KANS OP PRIJZEN LINDA DE MOL VERRAST OOK KIJKERS THUIS Bedankt dat u meespeelt! Ga naar giatigprijzenfeest.nl en doe mee! Lcd-tv's 11 7/j Week 7, 2011 Veel tv-kijkers hebben dierbare herinneringen aan succesvolle Postcode Loterij-programma’s uit het verleden. Zo leefden de Neder landse huiskamers mee met suc cesvolle shows als Wedden dat...en Deal or No Deal. De loterij draagt bij aan tv-producties omdat deel nemers de shows waarderen en omdat programma’s als Kanjers van Goud de doelstellingen van de loterij onder de aandacht brengen. Joyce (52 jaar) is de trotse moeder van vier kinderen. Een groot deel van haar familie woont in Surina me. “Van het geld dat ik destijds won, kocht ik een huis in Parama ribo. Met mijn moeder en mijn kin deren ga ik daar regelmatig heen Miljoenenjacht is Arno Woesthoff. Toen hij voor de eerste keer mee deed, won hij al 1 miljoen. Nog geen halfjaar later kreeg de hypotheek adviseur uit Zeist bij toeval nóg een uitnodiging om in de studio langs te komen. Het ongelooflijke gebeur de: hij belandde opnieuw in de finale naast Linda de Mol. Deze keer won hij zelfs 10 miljoen. Nog nooit was er op tv zo’n grote prijs uitgereikt. Ook Linda de Mol was volledig van slag! om familie en vrienden te helpen. Dat geld is daarom goed terechtge komen.” “Omdat ik de goede doelen een warm hart toedraag, speel ik met zestien loten mee bij de Postcode Loterij. Het was geweldig dat onze postcode begin dit jaar opnieuw in de prijzen viel. Die nieuwe prijs gebruik ik ook weer om mijn fami lie te steunen.” Heimwee Bij de verdeling van de Kanjer won nen bijna 2.000 bewoners van haa wijk 3.850 euro per lot. Joyce werd in één klap 61.600 euro rijker. “Nu mijn moeder ouder wordt, groeit haar heimwee naar Surina me. Met dit bedrag kunnen we er vaak heen. Zo maak ik heel veel mensen gelukkig. En ik blijf mee spelen.” Extra spannend Voor deelnemers van de Postcode Loterij die Miljoenenjacht thuis op tv volgen, is het iedere week weer extra spannend. Want een geld vogel in het land wint hetzelfde bedrag als de finalist in de studio. Winston Gerschtanowitz gaat daar om tijdens de uitzending meteen op pad om deze winnaar of winnares thuis blij te maken met een cheque. Spannend om naar te kijken, span nend om mee te doen! Op het parkeerterrein zie je dat het om een bijeenkomst gaat van men sen met een ruime beurs. Want daar staan vooral auto’s uit de hogere prijsklasse. Binnen lijkt het een soort familiereünie, waarbij in ieder ge sprek nieuwe kansen aan bod komen. Kansen door de prijs die ze wonnen. Zo vertelt een winnares over het appartement dat ze voor haar oude moeder kocht. “Moeder wilde heel graag bij ons in de buurt wonen, maar voor een huurflat was een lange wachtlijst. Ik heb mijn moeder nog nooit zo gelukkig gezien als met haar nieuwe stek.” Een winnaar met een jong gezin vertelt dat hij minder is gaan wer ken. “Nu heb ik tijd om met onze kinderen naar zwemles te gaan. Is het mooi weer, gaan we op woens dagmiddag lekker naar de dieren tuin. Die vrijheid is voor ons gezin onbetaalbaar.” De ‘lotgenotendag’ van de Post code Loterij-miljonairs is bedoeld om van eikaars ervaringen te leren. “Door de verhalen van eerdere win naars weet ik dat je de tijd moet nemen voor je ingrijpende beslis singen neemt over verhuizen of investeren”, zegt een deelnemer die vorig jaar miljonair werd. Zo is de Postcode Loterij de mo tor achter Miljoenenjacht van Linda de Mol en Eén tegen 100 gepresenteerd door Caroline Ten sen. Ook Wat vindt Nederland?, met tv-gastheer Jack Spijkerman, wordt mede mogelijk gemaakt door de Postcode Loterij. Kof fietijd, met Loretta Schrijver en Quinty Trustfull komt bij u thuis op de buis met steun van de Post code Loterij. Bij de laatste ‘lotgenotendag’ be zochten de winnaars samen een concert van Jan Smit. Achter de schermen feliciteerde de zanger zijn speciale gasten. “Mijn muziek en de loterij liggen in eikaars verleng de”, vindt Jan. “Mijn liedjes en de prijzen zijn er allebei om mensen gelukkig te maken.” Bij iedere aflevering van Miljoe nenjacht maken vijfhonderd kandi daten in het publiek kans om mil joenen euro’s te winnen. Het spel draait om typische quizweetjes, ge combineerd met snel reageren en handig gokken met de juiste koffers. De kandidaat die het meeste in druk maakte in de geschiedenis van •7 IA ’W Caroline Tensen is het vertrouwde gezicht van Een tegen 100. www.cosmo.nl HAIRSTYLING AALSMEER" Parate kennis, lef en financieel inzicht. Wie meedoet aan Postcode Loterij Miljoenen jacht heeft het allemaal nodig. In april begint een nieuwe reeks van de populaire spelshow met Linda de Mol. Foto: Jeroen Jumelet "Dankzij uw deelname kan het Wereld Natuur Fonds zich in blijven zetten voor de bescherming van de natuur." Linda de Mol verrast winnaars in Miljoenenjacht. CUT BY COSMO Bij Cosmo Hairsv.Iing. de grootse kappersorgdnisatie m SederLmd. weten ze alles \an de laatste treads en technieken op net gebied ‘.an haarmode. Iedere Cosme styfctfei is professioneel getramd en begrijpt meteen wat je .rilt Bij ons kom je noon voor teleurstellingen te staan. Je krijgt altijd hel kapsel waar je om ge\ raagd hebt. En dat precies bij je past’ Bij Cosmo houden we alleen van aangename \erra»sineen Ook als het om de prijzen gaat. Want ue vertellen je altdd vooraf wat het gaat tosten. Zo wordt een bezoek aan on> wel een heel plezierige belevenis’ Ook deelnemers thuis vallen steeds in de prijzen bij Miljoenenjacht. AMSTERDAM Eens per jaar komen ze bij elkaar, de geluksvogels die miljonair werden dankzij de Postcode Loterij. Denk niet dat ze dan alleen over geld praten, want de gesprekken gaan vooral over an dere dingen. Met een knipoog noemen ze het een 'lotgenotendag'. De Postcode Loterij komt vaker bij u thuis dan u misschien dacht. Door middel van tv-programma's die mogelijk worden gemaakt door de loterij, is de organisatie vrijwel dagelijks te gast in de Nederlandse huiskamers. gjg Miljoenenjacht in april terug op tv! De hele familie geniet van mijn prijs" AMSTERDAM Joyce Linger kan haar geluk niet op. Vier jaar geleden won de Amsterdamse al 250.000 euro bij de Postcode Loterij. Bij de laatste Kanjer in januari sleepte ze opnieuw 61.600 euro in de wacht. "Mijn hele familie geniet ervan mee." 4

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 29