Administratief Medewerker Charteradministratie NMI Mediator worden? MOOY LOGISTICS ^ACADEMY Altijd actueel: de weekkrant.nl ULTRACOMP f X I I- PARTNER LOGISTIEKE U W Wij bieden een goede werksfeer, goed materieel en correcte betaling. vaste nachtrit naar Duitsland of België vanuit Waddinxveen Sollicitaties: VDS Logistics BV, Postbus 89, 2410 AB Bodegraven Wij vragen voor deze functies: Rijbewijs B/C/E en bij voorkeur enkele jaren ervaring met het rijden op een conventionele combinatie ADR Stukgoed of bereidheid dit te halen Voor meer informatie bel of e-mail: Patrick Treure, 0180-328319 of planning@vdslogistics.nl. kéurmerk| Mediation is de beste, snelste en goedkoopste weg tot een duurzaam resultaat! woensdag 16 februari 2011 Weekblad voor Waddinxveen/Gouwe Koerier pagina 36' Wij zoeken een nieuwe collega om ons team te versterken! i Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld NMI Gecertificeerde Mediators Waar mensen zijn, zijn conflicten en deze conflicten verstoren de privé- of zakelijke relaties tussen mensen. Indien de relaties voor de toekomst behouden of hersteld moeten worden, is het van belang de conflicten op te lossen. Wij bieden onze cursisten ten minste twee maal per jaar de mogelijkheid kennis uit te wisselen met betrekking tot hun mediations-ervaringen. Daarbij organiseren wij met regelmaat korte PE-trainingen en -workshops, gericht op het vak van de mediator. Ultracomp Academy biedt training en coaching aan, gericht op experts uit het vakgebied van mediation. De Basistraining Mediation leidt op tot NMI Mediator. De complete training duurt 20 dagdelen, welke verdeeld zijn over vier blokken van 2 dagen. Gedurende de training wordt afwisselend aandacht besteed aan de theorie, aan de vaardigheden van de mediator en aan de basishouding van de mediator. Tijdens de laatste trainingsdag worden conflicten geoefend met ervaren acteurs en uw eerste ‘live’ mediation wordt voor u opgenomen. De docenten zijn allen ervaren en gecertificeerde NMI Mediators. Een succesvolle methode hiervoor is mediation, waarbij een neutrale en onpartijdige, goed getrainde mediator de communicatie begeleidt en het proces bewaakt waarin partijen zelf tot een oplossing komen. De afdeling administratie (28 medewerkers) is verantwoordelijk voor een tijdige en juiste verwerking van een groot deel van de informatie- en papierstromen van Mooy Logistics. Hieronder vallen onder meer, facturatie, debiteuren crediteuren, charteradministratie en fustadministratie. Het is essentieel dat deze processen zonder vertraging verlopen, ook gezien het financiële aspect. Daarom vinden we het erg belangrijk de juiste mensen hier voor in te zetten. Mooy Logistics B.V. is een vooraanstaand logistiek dienstverlener op het gebied van transport en warehousing van voornamelijk groente, bloemen en fruit maar ook andere geconditio neerde producten. Wij zijn een groeiend innovatief bedrijf en vinden het in aansluiting hierop belangrijk actief te zijn in vernieuwende ontwikkelingen binnen de branche. Deelname aan projecten zoals 'Flexibel belonen' (veilig werken) en 'Sociale Innovatie' (balans werk-privé) zijn hier voorbeelden van. Bij Mooy Logistics werken ruim 450 mensen en rijden 150 moderne combinaties die worden onderhouden in onze eigen garage. Ook beschikken wij over een eigen douaneafdeling en -entrepot. Plaats in de organisatie De afdeling Charteradministratie is onderdeel van de afdeling Administratie. Op de afdeling wordt alle relevante documentatie m.b.t. uitgevoerde transporten gecontroleerd, gescand en toegewezen aan de transportdossiers. De afdeling is verder verantwoordelijk voor: het maken en beheren van chartercontracten, factuurverzending en beheer Mooy Logistics Servicedesk. Onder meer vanwege onze sterke groei zijn wij voor onze vestiging te Waddinxveen op zoek naar een nieuwe collega in de functie van: Werkzaamheden - Verwerken van ritenveloppen - controleren transportdocumenten uitgevoerde transporten - scannen transportdocumenten Functie eisen - Minimaal administratieve opleiding op MBO niveau - Enige jaren administratieve werkervaring - Uitstekende beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift - Beheersing Franse en of Duitse taal is een pre Vaardigheden - Uitstekende communicatieve vaardigheden - Stressbestendig - Flexibel - Accuraat - Teamspeler Transportweg 15 - 2742 RH Waddinxveen - Postbus 407 - 2740 AK Waddinxveen Telefoon: +31(0)180 45 44 44 - Fax: +31(0)180 45 45 45 E-mail: info@mooy.nl - www.mooy.nl Werktijden Het betreft een functie op oproepbasis, kandidaten dienen echter wel een minimale beschikbaarheid te hebben van 4 dagen a 3 uur per dag. Het daadwerkelijk aantal werk uren is sterk afhankelijk van de afdelingsbezetting in combinatie met seizoensinvloeden. De werkzaamheden vinden plaats tussen 8:00 en 18:00, in overleg te bepalen. Kandidaten uit Waddinxveen of directe omgeving genieten de voorkeur. Informatie Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met René Noordam, Controller tel.nr. 0180-454200. Voor nadere informatie: www.ultracomp.nl of bel met Erik Klein: 0182 62 22 55 Deze training wordt op diverse locaties georganiseerd als open training. De all-in prijs hiervoor bedraagt per persoon 2950,-- Vraag vrijblijvend onze offerte aan voor een in-company training. TRANSPORT LOGISTIEK Sollicitaties met CV graag naar: hrm@mooy.nl, t.a.v. Ward Bruininks, manager Personeel en Organisatie. voor meer informatie bezoek onze website: WWW. mooy.nl EXPERIENCED LEARNING SOLUTIONS

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 36