Gemeente Nieuws Verkiezing Pro vinciale Staten en Referendum Op woensdag 2 maart worden in Waddinxveen 2 stemmingen gehouden: week Milieuzaken Bestuurlijke toekomst Werk in uitvoering Bouwen en wonen Ruimtelijke ordening Bezwaar Vergaderingen Verkeersbesluit woensdag 16 februari 2011 Weekblad voor Waddinxveen pagina 7 Altijd actueel: de weekkrant.nl V Rubriek Gemeentenieuws uit waddinxveen AFSLUITING PLASWEG IN WEEK 8 ONTWERP MILIEUVERGUNNING INZAGE EN INDIENEN ZIENSWIJZEN MELDINGEN O.G.V. ART. 8.40 WET MILIEUBEHEER AANVRAAG OMGEVINGS- VERGUNNING (REGULIERE PROCEDURE) VËRGUNNINGENLOKET Hebt u een vraag over een ver gunning, dan kunt u alleen op werkdagen tussen 8:30 en 12:30 uur contact opnemen met het Vergunningenloket. Als u (uit gebreid) wilt praten over een vergunning of een aanvraag wilt inzien, dan kunt u alleen terecht als u daarvoor een af spraak heeft gemaakt met één van de medewerkers van het Vergunningenloket. U hoeft dan niet te wachten en de mede werkers kunnen zich voorberei den op uw bezoek. Voor vragen of het maken van een afspraak kunt u bellen met tel. 624 500. VERLEENDE OMGEVINGS- VERGUNNINGEN GEMEENTERAAD De Referendumkrant is deze week huis-aan-huis verspreid in Waddinxveen. Mocht u geen vallen is het nodig ter bescher ming van het milieu aanvullen de maatwerkvoorschriften op te leggen naast de voorschriften uit de van toepassing zijnde AMvB. B&W zijn van plan de volgen de maatwerkvoorschriften op te leggen: V.o.f. AutobedrijfWillem Bil; uitvoeren bodemonderzoek bij het Besluit algemene regels voor inrichtingen milieubeheer voor het perceel Sniepweg 13a. dienen bij het college van B W (tenzij in de publicatie een Visser Smit Hanab bv is bezig met de aanleg van een distribu tienet voor CO2 naar een aan tal tuinders in de Zuidplaspol- der. De tuinders gebruiken deze CO2 in hun kas om de groei van de planten te bevorderen. Voor deze werkzaamheden wordt de Piasweg, tussen de G. van Dort Kroonweg en de Bredeweg, tij delijk afgesloten van maandag 21 t/m vrijdag 25 februari 2011. zwaar worden ingediend of be roep worden ingesteld. De stuk ken liggen niet ter inzage. schreven, krijgt medio februa ri 2 stempassen toegestuurd; 1 stempas om te stemmen voor de Provinciale Statenverkiezing en 1 stempas voor het referen dum. Met deze stempassen kunt u in ieder willekeurig stembu reau binnen in Waddinxveen uw stem uitbrengen. U moet ook een legitimatiebewijs mee nemen, dat maximaal 5 jaar ver lopen mag zijn. Kunt u op 2 maart a.s. niet zelf stemmen, dan kunt u dit op 2 manieren door een ander laten doen: 1. via overdracht van uw stem pas. Uw gemachtigde moet een stempas van de gemeente Wad dinxveen hebben ontvangen; U moet beiden op de achter kant van uw stempas in het daarvoor bestemde vak een handtekening zetten. Dit kunt u tot en met de dag van de verkie zing doen; U moet een (kopie van een) le gitimatiebewijs van uzelf mee-. nen bij genoemde rechtbank via http://loket.rechtspraak.nl/be- stuursrecht. Daarvoor moet u wel beschikken over DigiD als uw elektronische handtekening. Op de genoemde website treft u de precieze voorwaarden aan. 20110021 Bilderdijklaan 36, het verhogen van de be staande aanbouw en het realiseren van een dakterras (02-02-2011); 20110022 Kerkweg-West 182, het verwijderen van as besthoudend materiaal (03-02-2011); B&W hebben het voornemen het volgende besluit te nemen: Koeltechnisch Bureau Midden- Holland; oprichtingsvergunning voor een koeltechnisch installa tiebedrijf op het perceel Kanaal dijk 34. Voor grote groepen gelijksoorti ge bedrijven gelden algemene re gels die zijn vastgelegd in Alge mene Maatregelen van Bestuur (AMvB). Een omgevingsvergun- ning voor het onderdeel milieu is dan niet nodig. In bepaalde ge- Beide ontwerpbesluiten kunt u van 10 februari tot en met 23 maart 2011 tijdens openingsuren inzien bij de Publieksbalie. Voor inzage buiten kantooruren kunt u telefonisch een afspraak ma ken via tel. 624624. U kunt uw schriftelijke zienswijzen over de ontwerpbesluiten gedurende ge noemde periode bij het college van B&W van Waddinxveen in dienen, per adres Milieudienst Midden-Holland, Postbus 45, 2800 AA Gouda. Voor monde linge zienswijzen kunt u contact opnemen met de Milieudienst Midden-Holland (telefoon 0182- 545700). Belanghebbenden die tijdig hun zienswijzen naar vo ren brengen over een ontwerpbe sluit, kunnen later beroep instel len tegen een definitief besluit. Voor grote groepen gelijksoor tige bedrijven gelden algeme ne regels die zijn vastgelegd in de Algemene Maatregelen van Be stuur (AMvB). Een milieuver gunning is dan niet nodig. Het bedrijf kan volstaan met een mel ding van de activiteiten. De vol gende melding is ingediend: Besluit algemene regels voor in richtingen milieubeheer Lekkerland Nederland B.V., Distributieweg 8; het verande ren van een opslag- en trans portbedrijf. Tegen een melding op grond van artikel 8.40 van de Wet milieubeheer kan geen be- De volgende aanvragen om een omgevingsvergunning zijn ont vangen op de tussen haakjes ver melde datum: 20110020 Sperwerhoek 26, het oprichten van een car port (31-01-2011); Voornemen tot verlenen ont heffing 20100034 berm Tweede Bloks- weg/Zuidelijke Rond weg N453, het plaatsen van een bouwbord. Dit verzoek kan slechts worden ingewilligd, nadat ontheffing is verleend van het ter plaatse gel dende bestemmingsplan als be doeld in artikel 3.22 van de Wet ruimtelijke ordening. 20100164 Aletta Jacobshoeve 20, het verhogen van een tuinmuur en het plaat sen van een berging. Dit verzoek kan slechts worden ingewilligd, nadat ontheffing is verleend van het ter plaatse gel dende bestemmingsplan als be doeld in artikel 3.23 van de Wet ruimtelijke ordening. De con ceptbesluiten met bijbehoren de stukken liggen m.i.v. donder dag 10 februari t/m woensdag 23 maart 2011 tijdens openings uren ter inzage bij de Publieks balie. Gedurende deze termijn kunt u schriftelijk uw zienswij ze kenbaar maken bij het colle ge van B&W. Mondeling is ook mogelijk via een afspraak of tele fonisch op werkdagen van 08:30 uur tot 12:30 uur op nummer 624 500. De volgende omgevingsvergun- ningen zijn verzonden op de tus sen haakjes vermelde datum: 20100214 Kerkweg-Oost 159, het vervangen van de ge- velreclame (08-2-2011); 20100219 Anna van Burenstraat 1, het plaatsen van een airco-unit (08-2-2011); 20100227 Kouwe Hoek 8, het veranderen van de ge vels en het plaatsen van een dakopbouw (08-2- 2011); 20100231 Coenecoop III t.h.v. nrs 1 t/m 7, het kap pen van 33 knotwil gen t.b.v. herinrichting van het bedrijventer rein Coenecoop III (18- 1- 2011); 20100232 C. Huygenslaan 51, het plaatsen van een dakkapel op het voor- geveldakvlak (08-2- 2011); 20110014Jan van Bijnenpad 35, het verwijderen van as besthoudend zeil (08- 2- 2011); Tegen bovenstaande besluiten kunt u bezwaar aantekenen (zie BEZWAAR). Met het indienen van een bezwaarschrift wordt de aanvang van de bouw/sloop niet tegengehouden. Om dat te voor komen kunt u een verzoek om een voorlopige voorziening in dienen bij de Rechtbank ‘s-Gra- venhage, Postbus 20302,2500 EH Den Haag. De rechter beziet dan of met de bouw/sloop mag wor den begonnen. Aan het indienen van zo’n verzoek zijn kosten ver bonden. U kunt ook digitaal uw beroep- en verzoekschrift indie- Wanneer u vindt dat uw directe belangen worden geschaad door de verlening van een - hiervoor genoemde - verleende vergun- ning/beschikking, kunt u bin nen zes weken na de verzend- datum van de beschikking een gemotiveerd bezwaarschrift in- 1de verkiezing van de leden van Provinciale Staten; 2. een referendum over een mo gelijke fusie met Gouda. Stemmen in Waddinxveen met een stempas Iedere kiezer die op 18 januari jl. in de GBA van Waddinxveen stond inge- Stichting Wanawa; Collec- tevergunning. Inzameling van 1 t/m 7 mei 2011. Duursma Groep; Vergun ning voor het houden van een kermis op het evene mententerrein in het voor- en najaar. Geldig van 221/ m 26 maart 2011 van 13:00 tot 23:00 uur en van 18 t/m 22 oktober 2011 van 13:00 tot 23:00 uur. Op 21 en 22 okto ber is de vergunning geldig tot 23:30 uur. Kovamo; Vergunning voor het houden van een kledin- ginzameling in het eerste kwartaal van 2011. KICI; Vergunning voor het houden van een kledinginza- meling in het tweede kwar taal van 2011. Leger des Heils; Vergun ning voor het houden van een kledinginzameling in het derde kwartaal van 2011. geven aan degene die voor u gaat stemmen! Als dit ont breekt, kan uw stem niet worden uitgebracht. Uw le gitimatiebewijs mag maxi maal 5 jaar zijn verlopen; Deze procedure geldt voor zowel de Provinciale Staten verkiezing als het referen dum. 2. via een schriftelijke aan vraag. Uiterlijke datum van aan vraag: woensdag 16 febru ari a.s.; Formulieren kunt u down loaden van onze website (Di gitale balie formulieren verkiezingen), per mail of te lefoon aanvragen of af halen bij De Publieksbalie. Meer info: www.waddinxveen.nl. Woensdag 16 februari, aanvang 19:30 uur Op de agenda: Hoorzitting Provincie Zuid- Holland - gemeenteraad Wad dinxveen inzake provinciaal inpassingsplan Extra Gouwe Kruising Derde Projectenrapportage 2010 inclusief bekrachtiging ge heimhouding bijlage Vaststelling paraplustrate- gie Bentwoudlaan - Vreden- burghlaan Financiële rechtmatigheid 2010 en volgende jaren Overheveling budgetten van begrotingsjaar 2010 naar 2011 Vaststellen Maatregelenveror dening IOAW (inkomensvoor ziening oudere en gedeeltelijk ar beidsongeschikte werknemers) en IOAZ (inkomensvoorziening oudere en gedeeltelijk arbeids ongeschikte gewezen zelfstan digen) 2011, Maatregelenver ordening Wet werk en bijstand 2011 en Handhavingsverorde- ning2011 Vaststellen Evaluatie prestatie- veld 6 "In het licht van de Kan teling” Vaststelling van de Interge meentelijke Structuurvisie Greenport, regio Boskoop Eerste wijziging van de Veror dening Winkeltijden Waddinx veen 2007 Planning Control cyclus ka lenderjaar 2011. De agendastukken liggen op werkdagen tijdens openingsuren ter inzage bij de Publieksbalie. Tijdens de vergaderingen kunt u gebruikmaken van het spreek recht. Meer informatie: www. waddinxveen.nl. exemplaar hebben ontvangen, dan kunt u deze afhalen bij de balie van het gemeentehuis. De Referendumkrant is ook te downloaden op www.waddinx- veen.nl. Op 2 maart 2011 wordt een raadplegend referendum geor ganiseerd over de bestuurlij ke toekomst van Waddinxveen. Daarbij staat de vraag centraal: moet Waddinxveen zelfstan dig blijven of fuseren met Gou da? Het gemeentebestuur orga niseert een debat op 17 februari a.s. in het auditorium van Gront- mij Nederland aan Coenecoop 55. Het debat begint om 19.30 uur en wordt geleid door John Bijl en Lars Duursma van Debatrix. Het debat heeft als doel Waddinxve- ners aan het woord te laten over de bestuurlijke toekomst van Waddinxveen. U bent van har te uitgenodigd hierbij aanwezig te zijn. Meer informatie op wad- dinxveen.nl. Onder de knop Re ferendum op de homepage van de gemeentelijke website vindt u meer informatie over de bestuur lijke toekomst van Waddinx veen. Het betreft informatie die u kan helpen bij het maken van een goede afwe ging op het Referendum op 2 maart 2011; richtiijnen over hoe u kunt stemmen op het referendum. van der Klooster Modepresen- tatie; Vergunning voor een mo deshow en verkoop van kleding andere procedure is vermeld), in het Anne Frankcentrum, Jan van Bijenpad 1-3. De vergun ning is geldig op 18 maart 2011 van 10:00 tot 11:30 uur en op 16 september 2011 van 13:00 tot 15:30 uur. Natuurmonumenten; Collec- tevergunning: Inzameling van 17 t/m 23 april 2011. PCOB; Vergunning voor het houden van een bingomid- dag met verloting op 16 februa ri 2011 van 14:00 tot 17:00 uur in het Anne Frank Centrum, Jan van Bijnenpad 1. Instellen 30km/u-zone in Dorpstraat B&W hebben be sloten tot het instellen van 30km/u in de gehele Dorp straat. De omgeving van de Dorpstraat is al jaren onder deel van een 30km/u-zone, die wordt begrensd door de Sniep weg, Chopinlaan en de Beet hovenlaan. Toch was het noor- delijk deel van de Dorpstraat tussen de Kerkweg-West en de Beethovenlaan nog niet bij die zone betrokken. Ge zien de functie, het gebruik en de inrichting van de weg is het wenselijk de Dorpstraat in het geheel als 30km/u-zone te bestempelen. De aanwezi ge verkeersdrempels zijn hier voor aangepast aan de eisen die voor 30km/u-drempels gel den. Op 21 april 2010 is een conceptbesluit gepubliceerd. Er zijn geen zienswijzen inge diend. Het conceptbesluit is ongewijzigd overgenomen. Te gen bovenstaande besluit kunt u bezwaar aantekenen (zie BE ZWAAR). Als u een bezwaar schrift heeft ingediend, kunt u een voorlopige voorziening aanvragen bij de Rechtbank ‘s- Gravenhage, Postbus 20302, 2500 EH Den Haag, tel. 070- 3813815). Aan het indienen van zo’n verzoek zijn kosten verbonden. U kunt ook digi taal uw beroep- en verzoek schrift indienen bij de genoem de rechtbank via http://loket, rechtspraak.nl/besüuursrecht. Daarvoor moet u wel beschik ken over DigiD als uw elektro nische handtekening. Op de genoemde website treft u dé precieze voorwaarden aan.

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 7