I Achtste Kumpulan - J I I I' 7'Af Online bladeren in oude kranten Op zoek naar een nieuwe job? Stem op leukste foto Dordrecht wint jeugdmara thon reddingsbrigades Loop geen SO SX6 op woensdag 2 maart 2011 Weekblad voor Waddinxveen pagina 17 Altijd actueel: de weekkrant.nl Banen Beslis mee Even opzoeken Op tijd voor het eten www.weekbladwaddinxveen.nl www.deweekkrant.nl/baasenbeest www.weekbladwaddinxveen.nl I Kinderbingo Klaverjassen Bingo 1 Awww.deweekkrant.nl Verkoop van de gehele ski en snowboard verhuur: Nieuwe Haven 197 - Gouda - tel 0182 55 11 67 Passage 218 - Waddinxveen - tel 0182 61 76 97 BoardBoots tot 70% korting VERZIJL sport Winterjassen tot 70% korting Skibroeken tot 50% korting Helmen 20% korting Sinner Helm met bril van 79,95 nu 49,00 Ski’s halve prijs Skischoenen tot 70% korting Snowboards junior skischoenen junior ski’s senior skischoenen w 2 2 senior ski’s tË Hét programma van deze acht ste Kumpulan, die op 19 maart plaatsvindt, leent zich voor een recordaantal bezoekers, want er is gezorgd voor een gevarieerd programma in Indische sfeer. Er kan ook nu weer worden gedanst op de klanken van de Kumpu lan band onder leiding van Ed Brodie, waarbij de poco poco en de cumbia voor de line-dancers niet ontbreken. En natuurlijk vormen de bijzondere drankjes waaronder de tjendol en de exo tische hapjes met dit keer een groot assortiment saté, weer de basis voor een geweldig Indisch feestje. Er is een optreden van buik danseressen van de Belly Dance Door Ruud Groot Waddinxveen Foundation, er wordt een batik show gegeven door Angelique Hendarto, er zijn verschillende kookdemonstraties en een tom bola. Waddinxveen In het Zuidhonk wordt op woensdagmiddag 9 maart een kinderbingo gehouden voor kinderen in de leeftijd van 4 tot 10 jaar. De deuren gaan open om 13.45 uur, de bingo start om 14.00 uur. Er worden vier ronden gespeeld en daarna is er een loterij. Waddinxveen Autoclub De Gouwe Rijders houdt op donderdag 3 maart haar traditionele klaverjas- avond in De Gouwebloem (Tollenslaan 161). Inschrij ven kan vanaf 19.30 uur. Het klaverjassen begint uiterlijk om 20.00 uur. Er worden vier ronden gespeeld en er zijn leuke en nuttige prijzen te winnen. Ook niet-leden zijn welkom. Waddinxveen In De boog is vrijdagavond een bingo. De zaal is open vanaf 19.00 uur. De bingo begint om 20.00 uur. Waddinxveen 'Liefst 23 zwemteams stre den vrijdag in ‘De Sniep’ om de hoofdprijs in de jaarlijkse jeugdmarathon. De Wad- dinxveense Reddingsbrigade verwelkomde teams uit de na bije omgeving, maar ook van verder weg zoals uit het Gel derse Renkum. Gedurende 2,5 uur probeerden per team vijf zwemmers, die elkaar om de tien minuten afwissel den, een zo groot mogelijke afstand af te leggen. Uitein- aan de zaal die vanaf 11.30 uur is geopend. Bij voorinschrijving per e-mail kumpulanindo@ gmail.com moet slechts 6,00 per entreekaart worden over gemaakt op rekeningnummer 48.28.33.262 t.n.v. Stichting Kumpulan Indo Waddinxveen onder vermelding van Kumpu lan 2011. Voor meer informatie kan contact opgenomen wor den met Hans Betist tel: 0182 - 612999 of Dick van Ligten tel: 0182-614753. Kaarten De achtste Kumpulan, dat ook dit jaar weer bezoekers uit heel Nederland zal trekken, wordt gehouden op zaterdag 19 maart in het Anne Frankcentrum, van 12.00 tot 17.30 uur. Toegangs bewijzen a 7,50 zijn te verkrijgen delijk won de Reddingsbrigade Dordrecht de wedstrijdklasse. Halverwege de avond werd een tussenklassement opgemaakt, waarna de onderste elf teams verder streden in de recreatie- klasse. Daarin toonde Delft zich de sterkste. Het verschil tussen de beide nummers één bedroeg twee kilometer. Namens de Waddinxveense Reddingsbri gade deed het eerste team mee buiten mededinging, omdat er meer dan vijf zwemmers in de ploeg zaten. De Kumpulan van vorig jaar trok 220 bezoekers. De organi satie verwacht dit jaar nog meer aanmeldingen. FOTO PR. Aan de Waddinxveense jeugdmarathon deden 23 jeugd- teams mee. FOTO RIEKELT BEZEMER. Vorig jaar was de Kumpulan met ruim 220 bezoekers al een groot succes, maar dit jaar verwacht het bestuur van Stichting Kumpulan Indo Waddinxveen, dat het bezoe kersaantal van 2010 wordt overtroffen. (zolang de voorraad strekt met stokken) (zolang de voorraad strekt met stokken) Fy ,v

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 17