I FLEXIM I I Technisch adviseur/ Sales Engineer (m/v) GBO FACILITAIR BEDRIJF B.V. I NSGK I Buitendienstfunctie, rayon in overleg I I Kwaliteitscontrole b.v, Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 2 maart 2011 Weekblad voor Waddinxveen/Goutve Koerier pagina 24 www.qareworkpartners.nl 1990-2010 Voor een groot aantal regionale opdrachtgevers zelfstandig werkende ZZPers of Freelance) Verzorgenden en Verpleegkundigen! Ons lunchcafé. Waar Kevin het horeca-vak leert. (C) Order Coördinator (m/v) (A) Freelance Kwaliteitscontroleurs (m/v) (B) Order Controleurs (m/v) tb Wij zoeken een: Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Ter versterking van onze organisatie komen wij graag in contact met een ZOEKT: Wat maakt het werken bij FLEXIM zo interessant? Ook als je naast je vast loondienstverband wat wilt bij verdienen kun je bij QWP terecht! Bezoek onze website en neem op korte termijn contact op. Wij zullen je dan op een praktische Imbt verzekeringen, administratie en belastingzaken) en realistische wijze [mbt inkomen) informeren over de kansen en mogelijkheden om als zelfstandig of freelance ondernemer in de zorg te gaan werken. QWP het xois&ureau W’ör de Wfsmölge ZOaSdndernenter NSGK helpt kinderen en jongeren met een handicap. Help mee en word donateur. Meld u aan via www.nsgk.nl Voor deze uitdagende en afwisselende functie denken wij aan een enthousiaste en representatieve verkoopadviseur op MBO/HBO-niveau met een technische achtergrond en een commerciële werkervaring. U beheerst dë Engelse of Duitse taal. FLEXIM Instruments Benelux B.V. in Berkel en Rodenrijs is een dochteronderneming van het Duitse Flexim GmbH. Het bedrijf ontwikkelt, produceert en verkoopt ultrasone flowmeters en procesanalyse apparatuur. De Benelux vestiging heeft in de afgelopen 8 jaar een toonaangevende positie verworven binnen een breed scala zeer gerenommeerde op drachtgevers in o.a. de chemie, petrochemie, offshore, gasdistributie, energievoorziening en waterhuishouding. Bent u geïnteresseerd in een van deze functies stuur dan uw schriftelijke reactie binnen 10 dagen naar: Hoezen Kwaliteitscontrole BV, Bocstelstede 12, 5281 BM, Boxtel of per E-mail naar: m.dogger@hoezenkwaliteitscontrole.nl Geeft u bij uw reactie duidelijk aan op welke functie u reageert. Voor meer informatie zie onze internetpagina: www.hoezenkwaliteitscontrole.nl U kunt ook contact opnemen met Will Hoezen/ Twan van Teeffelen 0411 -605000. Acquisitie n.a.v. deze advertentie is niet gewenst. Wij bieden: Zelfstandige functies Een passende beloning Indien u belangstelling heeft voor deze functie verzoeken wij u per post of per e-mail uw CV met motivatie te richten aan de heer J.R. van Parreeren van Flexim Instruments Benelux B.V., Berkelse Poort 127, 2651 JX Berkel en Rodenrijs, e-mail jvparreeren@flexim.com. FLEXIM is continue bezig met verdere ontwikkeling van haar producten. Vaak leidt dit tot baanbrekende resultaten; samen met de uitstekende applicatiekennis leidt dit tot een unieke positie van FLEXIM. Het team is prettig en de organisatie is niet te groot, wat korte directe lijnen mogelijk maakt. Wij bieden u: een interessante functie in een kleine, informele organisatie; een passende salariëring en secundaire arbeidsvoorwaarden waaronder een moderne pensioen- en studiekostenregeling; Uw werk omvat o.a. de volgende taken: u bent onze receptioniste en telefoniste en heeft contact met onze leden en relaties; u verricht licht administratieve en secretariële werkzaamheden en andere facilitaire hand- en spandiensten ten behoeve van het secretariaat; U herkent zich in de volgende profielschets: u heeft een afgeronde MBO-opleiding; u heeft minimaal 5 jaar relevante werkervaring; u heeft gedegen kennis van MS Word en Excel; u beschikt over goede communicatieve vaardigheden; u heeft een dienstverlenende instelling; uwerkt nauwkeurig; u bent teamspeler met een flexibele instelling; u bent bereid, in te vallen bij verlof van de collega; allround telefoniste/receptioniste (m/v) part-time (50%) Giro 552000 voor het gehandicapte kind Hoezen Indien uw interesse door bovenstaande informatie is gewekt, nodigen wij u uit uw schriftelijke sollicitatie met curriculum vitae vóór 25 maart a.s. te richten aan: GBO Facilitair Bedrijf BV T.a.v. de heer Mr. B.C. van Dorssen Postbus 2075 2800 BE GOUDA 0182-537 877 0182-531 239 Tel.: Fax: E-mail: qbo@glasnet.nl Website: www.qlasnet.nl Meer informatie over deze functie kunt u inwinnen bij mevrouw J. de Keijzer, 0182 - 537 877. GBO Facilitair Bedrijf is dé dienstverlener in de vlakglasbranche in Nederland en is gevestigd te Gouda. Op basis van beheerovereenkomsten worden administratieve en secretariële diensten verleend aan branchegebonden organisaties zoals de Glas Branche Organisatie, het Bedrijfstakpensioenfonds, het Kenniscentrum Glas en de Ondernemersvereniging van Glazeniers. In deze zelfstandige buitendienstfunctie zult u, na een gedegen opleiding (deels in Duitsland), commercieel verantwoordelijk zijn voor uw rayon. Als gedreven relatiebouwer, technisch adviseur en verkoper zult u commerciële initiatieven nemen binnen uw doelgroepen. U gaat de band met bestaande relaties verstevigen, maar u weet ook het potentiële klantenbestand uit te breiden. Hierbij biedt het producten- en dienstenpakket van FLEXIM een oplossing op maat voor onze relaties. U wordt daarbij ondersteund door de binnendienst en de service-afdeling. In voorkomende gevallen geeft u ook demo's of voert u een testmeting uit. De functie: Het coördineren en aansturen van de order controleurs De werktijden zijn gelijk aan die van de hierboven gevraagde order controleurs Uw profiel: Enige kennis van sierteeltproducten is een pre Zelfstandig en verantwoordelijk Woonachtig in het werkgebied Leeftijd minimaal 18 jaar Organisatorisch sterk De functie: Het controleren van o.a: Hoeveelheden planten Paklijsten Bijbehorende reclameschilden De werkzaamheden voor de vaste krachten vinden plaats van maandag t/m zaterdag (tot week 42) Werktijden losse krachten: woensdag en zaterdag (meerdere dagen oproepbaar) Uw profiel: Enige kennis van sierteeltproducten is een pre Zelfstandig en verantwoordelijk Woonachtig in het werkgebied Leeftijd minimaal 18 jaar Voor de regio Hazerswoude Is een bedrijf dat zich gespecialiseerd heeft in controles van sierteelt producten voor binnen- en buitenlandse klanten. Deze werkzaamheden vinden binnen geheel Europa plaats. Hoezen Kwaliteitscontrole BV. bouwt haar activiteiten verder uit en is daarom op zoek naar: De functie: Het controleren van partijen planten bij kwekers en leveranciers voor en tijdens uitlevering Communiceren met opdrachtgevers over geconstateerde feiten Beoordelen van aangeboden partijen planten Uw profiel: Goede plantenkennis Communicatief krachtig persoon In het bezit van rijbewijs en auto Voor de regio Hazerswoude Zowel vaste krachten als losse krachten eb Ben jij als freelance of zelfstandig verzorgende of verpleegkundige actief en zoek je voor dë komende maanden opdrachten neem dan direct contact met ons op. ARSl

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 24