I arden uitdaging aan! Q HOOGVLIET Verkoopmedewerkers met www.werkenbijeneraybox.nl www.werkenbijenergybox.nl gshoofd uur VERTEGENWOORDIGER PARTTIME - FULLTIME (assistent) drogistdiploma! (fulltime/parttime) Teeltvoorman (fulltime) Marcel van Leeuwen I JobShift woensdag 2 maart 2011 Weekblad voor Waddinxueen/Gouwe Koerier pagina 25 Altijd actueel: de weekkrantnl en I] I 1 Oppermannen Grondwerkers Kraanmachinisten Boomkwekerij Marcel van Leeuwen, Gouwedreef 6 Reeuwijk. Boomkwekerij Marcel van Leeuwen is op zoek voor zijn nieuwe kwekerij (2009) naar: Groenvoorzieners boomkwekerij bv Kijk snel! Ons bedrijf heeft plaats voor een Ben je enthousiast en representatief tussen de 18 en 30 jaar? Kijk op: Stratenmakers I ^gggr Life Garden Gouda is een middelgroot tuincentrum aan de rand van Gouda. De hoofdtaken bestaan uit: j Je bent flexibel, communicatief, resultaatgericht en in staat goed samen te werken en te delegeren. üb ^1 JobShift JobShift.nl Wij vragen een groot verantwoordelijkheidsgevoel en je moet zelfstandig de teeltfunctle kunnen vervullen. Life Garden staat voor Genieten met Groen en daarom zoeken wij op korte termijn een nieuwe medewerker om ons enthousiaste buitenteam te versterken. Voor deze zelfstandige functie zijn wij op zoek naar een medewerker die commercieel en collegiaal kan functioneren. Om samen met zijn/haar team de afdeling buitengroen te onderhouden. Het team waar je leiding aan geeft bestaat uit 3 medewerkers. Inkoop - je bent verantwoordelijk voor de complete groeninkoop van deze afdeling, je doet zelf bestellingen en volgt ook je teamleden met zijn/haar bestellingen. Je bewaakt de voorraad en stuurt deze tijdig bij. Verkoop - Je draagt zorg voor een optimale productpresentatie. Je beantwoordt vragen van klanten en zorgt voor een klantgerichte sfeer, je bent duidelijk zichtbaar op de werkvloer. Tevens ondersteun je de teamleden met jouw plantenkennis. Aansturen - Je bent in staat de teamleden goed aan te sturen en te begeleiden. Hiervoor heb je voldoende verkoopervaring en groenkennis d.m.v. opleiding en/of werkervaring. Je bent in staat een goede personeelsplanning en werkverdeling te maken. Overig - Je neemt deel aan het Management Teamoverleg en je bent verantwoordelijk voor het te behalen resultaat van de afdeling. Het profiel - Minimaal MBO (niv. 4) werk- en denkniveau, opleiding richting de groensector. Je beschikt over een goede vakkennis opgedaan door studie of werkervaring. (indien je niet over deze kennis beschikt, dan kun je niet reageren op deze functie). Wij bieden: Afwisselende werkzaamheden met enthousiaste collega's, de honorering en arbeids voorwaarden zijn conform de Cao voor de Tuincentra. Heb je interesse, schrijf of mail ons dan met CV en motivatie op bovenstaande punten. Reageren kan tot en met 10 maart 2011 De teeltvoorman krijgt de verantwoordelijkheid over de teelt in onze kwekerij. Wij zoeken iemand met teelttechnische ervaring op het gebied van sierheesters en vaste planten in pot. Tevens dien je in het bezit te zijn van een spuitlicentie en rijbewijs B. De werkzaamheden bestaan uit: Water en voeding verzorgen voor de hele kwekerij. Gewasbescherming uitvoeren. Contact onderhouden met de adviseurs. Alle voorkomende kwekerij werkzaamheden. Voor alle informatie over ons bedrijf kijk op www.marcelvanleeuwen.nl Wij zien je reactie graag tegemoet. Spreekt deze baan je aan en heb je zin in een nieuwe uitdaging. Bel dan naar Marcel van Leeuwen 06 53-565390 of stuur een email met CV naar marcel@marcelvanleeuwen.nl Wij bieden afwisselend werk, goed salaris en een gezonde werksfeer. Uitzendbureau Edisonstraat 14 2811 EM Reeuwijk Tel.: 0182 30 40 40 Fax: 0182 39 26 45 E-mail: infq@jobshift.nl Neem contact met ons op, ook buiten werktijden zijn wij beschikbaar voor jou. Mogelijkheid op vaste baan bij onze opdrachtgevers. Life Garden Gouda Achterwillenseweg 31 2805 KA, GOUDA Tel. 0182-581337 ta.v. Marjolein Koster koster@gouda.lifeandgarden.nl Gemeente onderhoud Bos- maaien uitzendbureau ■qz Bewezen de goedkeepste! Hoogvliet is een succesvolle supermarktketen met 60 vestigingen in Zuid- Holland, Noord-Holland, Utrecht, Gelderland en heeft meer dan 5000 mede werkers. Hoogvliet neemt in de foodretail een unieke plaats in omdat ze haar klanten de laagste prijzen, een vriendelijke service en een perfecte kwaliteit biedt. Wij streven er naar om onze ambitie ‘continu verwachtingen overtreffen' met elkaar waar te maken voor onze klant! Wij zijn voor diverse filialen op zoek naar: Functieomschrijving Het op vriendelijke en vakkundige wijze helpen van klanten fe een belangrijke voorwaarde die Hoogvliet stelt. Je bent verantwoordelijk voor het op de juiste wijze adviseren van klanten met betrekking tot het gebruik van geneesmidde len en vitamines en voor het op peil houden van de voorraad drogisterijartike- len. De werkzaamheden van een verkoopmedewerker bestaan verder uit het vullen, presenteren verkopen en afrekenen van producten. Functie-eisen: Om te kunnen slagen in deze functie mag jij als verkoopmedewerker naast ons standaard AV (algemeen verkrijgbaar) assortiment ook ons UAD (uitsluitend apotheek drogist) drogisterijassortiment verkopen. Je bent in het bezit van een MBO diploma in de richting van drogist of assistent drogist. Werkervaring in een soortgelijke functie is een pré. Daarnaast is het heel belangrijk datje flexi bel, gemotiveerd en enthousiast bent. Wij bieden: Een afwisselende, veelzijdige functie in een dynamische omgeving met diverse opleiding- en doorgroeimogelijkheden, een prettige werksfeer, een marktcon form salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een bonus voor niet ziek zijn, een winstdelingsregeling, een collectieve ziektekostenver zekering en aantrekkelijke collectieve korting op diverse andere verzekeringen. Interesse? Stuur dan je motivatie voorzien van CV naar Hoogvliet BV, t.a.v. afdeling P&O, Postbus 434, 2400 AK, Alphen aan den Rijn, e-mail: sollicitatie@hoogvliet>com of solliciteer via www.hoogviiet.com Een integriteitscontrole via het waarschuwingsregister van de stichting Fraude Aanpak Detailhandel is onderdeel van de sollicitatieprocedure. Ml

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 25