1 I ASW klopt concurrent li ffdinr r -ai Tepni< én vril Medailles voor AV’47 0W F® I Liefde gaat door de maag Meer sportnieuws op onze site Plaats je sportbericht op onze site I fa Mam, je wordt oma! Gratis kattenvoer ‘Verdiend gewonnen, maar waken voor al te groot optimisme' Fr 1 Volleyballers Be Fair overtuigen woensdag 2 maart 2011 Weekblad voor Waddinxueen/Gouwe Koerier pagina 27 Altijd actueel: de weekkrant.nl Sport Van Carry Slee Sport www.gouwekoerier.nl www.weekbladwaddinxveen.nl www.deweekkrant.nl/baasenbeest Minigolfbaan Verlies Floreant Open Jeugddag Ijsclub Otweg Bedrijfsvoetbal Polderloop A ESTO en ASW staan samen op kop met beide 38 punten k’ J -I nenc www.deweekkrant.nl/webwinkel - - Bh i A Li Boskoop Na winstpartijen tegen Val- ken’68 en Hazerswoudse Boys ging het zaterdag voor Floreant bij CVC Reeuwijk helemaal mis. Er werd met 4-0 verloren. Aanleiding tot deze misère was een waar schijnlijk onterecht afgekeur de goal die op dat moment, met ruim een half uur op de klok, de gelijkmaker (1-1) zou zijn geweest. Doelpunt- maker Kharie Ahdid uitte zijn ongenoegen hierover kennelijk dusdanig dat hij de rode kaart kreeg. Het werd zelfs erger omdat de speler vervolgens - nog niet van het veld af - kennelijk nogmaals buiten zijn boekje ging waar door er zelfs een tweede rode kaart tevoorschijn kwam. Een aangeslagen Floreant moest met tien man verder. Ondanks een man minder kreeg de ploeg nog kansen op de gelijkmaker. De goede bedoelingen konden echter snel de prullenbak in na de 2-0 voor CVC. De topper ASW - ESTO moest zondag onder erbarmelijke omstandigheden worden gespeeld. ASW ging daar het beste mee om. Het won met 2-1 waardoor beide clubs nu samen aan de leiding gaan. Door Ton van Bemmel Waddinxueen Waddinxveen Na een collectief falen in de uitwedstrijd vorige week te gen Majella (4-0) was er de mannen van het eerste he renteam van Be Fair veel aan gelegen voor eigen publiek te laten zien dat er aantrek kelijk volleybal in het team zit. In het team van OKV 1 uit Harmelen vond Flam Haarden op papier een ge lijkwaardige tegenstander. In de goed bezette sportzaal De Groenswaard was daar afgelopen zaterdag echter weinig van terug te zien. Vanaf het eerste fluitsignaal liet het team zien te beschik ken over spelers die de strijd in de eerste klasse goed aan spelen. ASW trainer Edwin de Bruin antwoordde strategisch door ook een verse aanvaller in te brengen. Hoewel ASW mo gelijkheden kreeg om de score uit te bouwen, lukte dit niet. Hierdoor bleven de Bodegravers erin geloven, ook al creëerden ze op 90 minuten stond, scoorde Oscar de Heij namens ESTO de aansluittreffer, 2-1. Daar de goed leidende scheidsrechter het kennelijk naar zijn zin had, trok hij nog acht minuten blessuretijd bij. Tot opluchting van alles wat ASW was, leverde dit geen doel punten meer op. Door dit resul taat staan ESTO en ASW samen aan kop met beide 38 punten uit 16 wedstrijden. Trainer Edwin de Bruin: “We hebben verdiend gewonnen, maar we moeten wa ken voor al te groot optimisme.” Komende zondag speelt ASW uit bij Ammerstol. Boskoop Met ingang van het weekend van 5 en 6 maart is de mi nigolfbaan in Boskoop-oost aan de Azalealaan weer op zaterdag- en zondagmiddag geopend. Alleen in het week end van 12 en 13 maart is de baan voor recreatie gesloten, omdat dan De Trekvogels het nationale toernooi over twee dagen organiseert. De afge lopen vijf maanden is de baan alleen op zondagmiddag ge opend geweest in verband met de winter. Maar vanaf nu kan men weer terecht in het weekend van 13.30 tot 18.00 uur. Voor meer in formatie: minigolfbaan tel.: 0172-213228 (tijdens ope ningstijden), Arie Blanken tel.: 0172-213476 en www. minigolfboskoop. nl over: 1-0. Een enorme vreugde- explosie was het gevolg. De spelers gingen meteen op zoek naar een tweede doelpunt. In de 37e minuut was het zover. Den nis Faber brak door en speelde breed naar Fokke Fennema die beheerst de 2-0 op het scorebord schoot. Vlak voor rust was het bijna nog 3-0. Nils Kuiper kwam net te kort om een vrije trap van Mike Hoffmans te verlengen. In de tweede helft zette ESTO aan om de aansluittreffer te maken, maar ASW gaf geen krimp. Na een kwartier ging ESTO met zijn aanvallen voor de verde diging van OKV onhoudbaar waren (25-17). In de vierde set weet Be Fair de concen tratie vast te houden en het aanvalspel op peil. Ook de middenpositie wordt in deze set goed bediend. Ernstjan van der Weijde en Bobbie van Maaren laten razend snelle eerste tempo aanval len zien en staan blokkerend hun mannetje. Aan het einde van de vierde set komt OKV nog even dichterbij. Coach Ronald de Rooij neemt voor de rust in het team nog een time-out waarna het team op overtuigende wijze de wedstrijd naar zich toetrekt (25-22). Hazerswoude In Hazerswoude vond af gelopen zondag de tweede Polderloop plaats. Meer dan twintig atleten van SC An tilope deden hieraan mee. Bij de 5 kilometer eisten Hans van der Hil en Steven Bretveld de tweede en derde plaats op. Een derde plaats was er ook voor Else Faber op de 10 kilometer. Een eer volle vermelding krijgt Bram Eindhout, omdat hij als 81- jarige veruit de oudste loper is. De volgende Polderloop is op zondag 27 maart. eb Boskoop De poule indeling voor het 44e Floreant bedrijfsvoetbal- toemooi is bekend. Er komen twaalf clubs in actie. Bij de loting van afgelopen maan dag zijn de poules als volgt uit de hoge hoed gekomen. Poule A bestaat uit BAB, Vosholbooys, Dorpskern, OAC, Bankschutters en Oost Boskoop/Dufais Catering. In poule B spelen Grafie United, LFC, le fc. OFC, RKC/M’n Schoonouders, VAB en Rij- neveld. Het toernooi begint maandag 16 mei. Zaterdag 4 juni is de finale. kunnen en regelmatig specta culair spel aan de dag kunnen leggen. OKV werd geen schijn van kans gegeven in de eerste set (25-14). Ook de tweede set was een zelfde beeld zichtbaar. Spelverdeler Marc van Kooten wist buitenaanvaller Gijs Sluijter goed te bedienen. De blokkering van OKV kon deze aanval maar mondjesmaat stoppen. Be Fair kan deze set dan ook eenvoudig winnen (25-17). In de derde set zet OKV in een gewijzigde op stelling nogmaals sterk aan, maar is ook deze set niet bestand tegen het aanvals- en verdedigingsspel van Be Fair. Op de diagonaalpo- sitie was Edwin Ardon zeer goed op dreef. Regelmatig werd hij volledig vrijgespeeld waardoor Dertig kinderen deden afgelopen week mee aan de ‘vriendjes en vriendinnetjes tennismiddag’ bij Sportcentrum Midden Boskoop. Deze middag kregen - zoals de naam al zegt - vriendjes en vriendinnetjes van kinderen, die les hebben bij Tennisschool Michael Jongste of lid zijn van Tennisvereniging Boskoop, de kans om kennis te maken met tennis. FOTO: PR 1 Waddinxveen Tennisvereniging Wad dinxveen houdt zaterdag 5 maart een Open Jeugddag op tennispark ‘de Woerd’. Jeugd van 5 tot en met 17 jaar kan op die dag op een ongedwongen manier kennis maken met tennis. Van 14.00 tot 17.00 uur zijn er verschil lende onderdelen, zoals: een clinic door trainer Frank van den Berg, wedstrijden met en tegen de selectiejeugd, een bal- en slagvaardigheidcir- cuit voor de jongste jeugd en ‘prijsjes slaan’. Voor rackets wordt gezorgd. Voor meer informatie: Frank van den Berg, tel: 06-24526868 of e-mail: jeugd@tvwaddinx- veen.nl. Boskoop Rudolf Hoogendoorn van Ijsclub Otweg in Boskoop is de winnaar van de Houtman- iMastop bokaal. In de laatste twee wedstrijden van het wedstrijdschaatsseizoen op de Haagse Uithof, werden er door de schaatsers van ijsclub Otweg flink wat persoonlijke records gebroken. Wesley Houtman deed dat op de 500 en 1.500 meter, terwijl San der Wilier zijn record op de 3.000 meter aanscherpte tot een tijd van 4.57.25. Omdat Albert Ceulen ook een per soonlijk record reed, slaagde Sander er niet in om in de' top drie te eindigen van de Houtman-Mastopbokaal. De winnaar van de bokaal werd Rudolf Hoogendoorn die in verhouding de meeste persoonlijke records op zijn naam heeft staan. Als twee de eindigde Melanie Maas. Meer uitslagen zijn te vinden op www.ijsclubotweg.nl. iVL’ ASW nam al snel het heft in handen. In de 28e minuut wist Dennis Faber na een glijpartij de bal nog net naar Henos Michael te tikken. Deze haalde de trekker extra aanvallers alles of niets geen kansen. Pas toen de klok Voor de atleten van Atletiekvereniging AV’47 uit Boskoop stond afgelopen weekend in het teken van verschillende in- door-wedstrijden. Aleer dan honderd atleten van AV’47 de den mee aan de wedstrijden in Zoetermeer en Apeldoorn. Op de foto: Rina Groenendijk behaalt brons. Meer over de prestaties van AV’47 op www.gouwekoerier.nl. FOTO: PR

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 27