Werkzaamheden hefbrug W IjêG I Klik Win! Jl Gratis genieten in Schatberg Vrienden voor het leven De heerlijkste recepten staan op onze site Plaats een opmerking bij een bericht ‘De Kerkweg-Oost zal pas in 2013 helemaal klaar zijn’ ‘Niet op de hoogte van praktijken Bioboerderij "te' woensdag 2 maart 2011 Weekblad voor Waddinxveen pagina 3 Altijd actueel: de weekkrant.nl Lekker eten Reageren? Klik en win www.deweekkrant.nl/baasenbeest www.weekbladwaddinxveen.nl www.weekbladwaddinxveen.nl www.deweekkrant.nl/actie Opschoondag Win een prijs Pettepret 2011 komt eraan ‘Het verkeer wordt tijdens de werkzaamheden omgeleid’ Kledingmarkt Gouwebloem Win een jaar gratis vakantie s’"’en„ert<ings„BMntijmn Vervolg van voorpagina “Al deze maatregelen moeten de veiligheid en de doorstroming van het verkeer vergroten”, al dus wethouder De Jong. “Het Op de Kerkweg-Oost zal onder meer een vrijliggend fietspad komen. Ook de kruispunten met de Nesse en de Henegouwerweg worden aangepakt. Van de redactie Waddinxveen verbeteren van de Kerkweg- Oost gebeurt in fasen. De weg zal pas in 2013 helemaal klaar zijn.” De gemeente probeert omwonenden en ondernemers zo goed mogelijk te informeren over de werkzaamheden. In het najaar wordt daarom een infor matiebijeenkomst gehouden. Het verkeer wordt tijdens de werkzaamheden omgeleid. “Het verkeer zal op de A12 al worden gewaarschuwd”, zegt de Jong. “Fietsers kunnen met een pontje het water over.” Het opknappen van de hefbrug en omgeving is onderdeel van een grootschalig jaarbasis voor uitgetrokken”, zegt gedeputeerde Asje van Dijk. “We willen niet alleen de wegen aanpakken, maar ook de vaar routes, zodat het vervoer over staande - bioboerderij draaide. Yilmaz was zelf met vakantie en schrok van de reacties bij thuis komst. “Als we hadden geweten dat we onderdak boden aan deze organisatie, hadden we onze zaal nooit beschikbaar gesteld.” Volgens de eigenaar is de boe king gemaakt door MAW Plan ning, een boekingsbureau. Hij heeft van deze organisatie een Kamer van Koophandelnum- mer gekregen. “Ik check niet alle organisaties die bij ons een zaal boeken. Bij klanten weet je toch ook nooit wat voor werk ze doen en wat ze in hun vrije tijd uitspo- water efficiënter wordt benut. Hierbij hoort ook het optimalise ren van de opening van de brug gen via een centrale bediening. Het onderhoud aan de hefbrug van Waddinxveen is daar onder deel van.” De werkzaamheden zouden eerst in de nazomer van dit jaar beginnen, maar dat is uitgesteld tot het voorjaar van 2012. “We willen dat de hore caondernemers aan de Nesse zo min mogelijk last hebben van de werkzaamheden. Dat is een van de redenen dat is gekozen voor het voorjaar, in plaats van de zo mer, als de terrassen vol zitten.” ken. Pas na thuiskomst en na klachten van klanten ben ik op internet gaan speuren en kwam daar allerlei nare din gen tegen. Ik had graag van tevoren door andere zalen in Waddinxveen gewaarschuwd willen worden.” Waddinxveen Net als voorgaande jaren or ganiseert de gemeente een opschoondag. Ook dit jaar sluit Waddinxveen zich aan bij de landelijke Opschoon dag op zaterdag 12 maart, georganiseerd door stichting Nederland Schoon. Om van deze actie een succes te ma ken, is hulp nodig. Waddinxveners die samen met buren, familie, vrienden willen deelnemen aan de Op schoondag in Waddinxveen, kunnen zich opgeven bij mevrouw A. Gerdes, de co ordinator van de gemeente, op dinsdag en donderdag op telefoon 0182 - 624506. De gemeente zorgt voor materi alen die nodig zijn om Wad dinxveen op te ruimen. Ook krijgt elke deelnemende wijk een kleine vergoeding om na de actie iets leuks te organise ren met de buurt. MAW-Shop Het Kamer van Koophandel- nummer dat bij Yilmaz is op gegeven, blijkt niet van MAW Planning te zijn, maar van MAW-Shop in Denekamp, een ‘groothandel in huishou delijke artikelen’. Deze naam komt meerdere keren voor op internet in combinatie met Bioboerderij Horst Hanssen en Kampsen. Waddinxveen Op zaterdag 12 maart orga niseert Stichting De Gou webloem een kledingmarkt in het eigen gebouw aan de Tollenslaan 161. De ver- kooptijden zijn van 09.30 tot 13.30 uur. In goede staat verkerende kleding kan voor verkoop worden aangeboden op za terdag 5 maart van 10.00 tot 12.00 uur. De Gouwebloem is een stich ting die zich inzet voor de chronische zieken en gehan dicapten in Waddinxveen. De netto opbrengst van de kledingverkoop komt ge heel ten goede aan het eigen werk. Voor nadere inlichtingen te lefoon 06 20241791. Waddinxveen Volop gezelligheid, een mu zikaal bandje voor de deur, de kans om een jaar lang gratis vakantie te winnen en een spectaculaire aanbieding voor een autovakantie. Toer koop Reisburo Estee viert samen met Oad Reizen een klein feestje op donderdag 3 maart aan de Kanaalstraat. Tijdens deze swingende middag brengt de ‘Als je op vakantieband’ u alvast in va- kantiesfeer. Deze band toert een maand lang in een knal geel Oad Volkswagenbusje kriskras door Nederland 'en brengt een bezoek aan Toerkoop Reisburo Estee in Waddinxveen om ter plekke een onvergetelijke en gezellig feestje te vieren. Deze actie wordt ondersteund door Radio 538, die elke och tend een speciale dagaanbie- ding bekend maakt. Boven dien maakt iedereen kans op een jaar lang gratis vakantie door uw meest originele va kantiefoto in te sturen naar Toerkoop Reisburo Estee in Waddinxveen. De Gouden Wok in Hazerswoude-Dorp houdt een speciale actie voor trouwe lezers van het Weekblad voor Waddinx veen. Het restaurant geeft zes keer een dinerbon weg, ter waarde van 25 euro. Winnen? Ga dan naar www.weekblad- waddinxveen.nl, beantwoord de vraag en maak kans op een dinerbon! FOTO PR. Waddinxveen Voor het derde jaar op rij organiseert de Stichting Na tionale Feestdagen Waddinx veen (SNFW) een uniek feest met Koninginnedag: Pettepret. Het bijzondere van Pettepret is dat alle festiviteiten plaats vinden op één locatie: op en rond de Petteplas. Ook dit jaar wordt ‘Pettepret’ weer een feest om niet te vergeten met optredens, demonstra ties, muziek, dans en spette rende (water) spelactiviteiten. Ook de prachtige vuurwerk- show staat weer op het pro gramma evenals de Kin- dermarkt, georganiseerd door de serviceclub Lions. Volgens goede traditie is de opbrengst van deze markt ook nu weer bestemd voor het goede doel. Geschrokken Bioboerderij Kampsen no digde met een - slecht ver taalde - flyer, senioren uit Waddinxveen en omgeving uit om naar de bijeenkomst te komen. Ze zouden daar allerlei gratis biologische producten krijgen. Volgens er. reecnstr-ucVe Sponsoren Op dit moment is het vooral van belang om een finan cieel sluitende begroting te krijgen. En daarvoor is de hulp van sponsoren hard no dig. De SNFW doet een be roep op alle ondernemers in Waddinxveen, die het dorp een warm hart toedragen. Er zijn verschillende sponsor pakketten, die ieder zo hun eigen privileges opleveren. Zoals een diner vanaf 17.00 uur, dat exclusief voor spon sors toegankelijk is en naast gezellig samenzijn ook in het teken staat van netwerken. Hiervoor is een speciale VIP- tent ingericht. Daarnaast zijn sponsoren verzekerd van ruime media- aandacht. Binnenkort wor den de sponsors die vorige jaren meededen benaderd. Staat u niet op het lijstje en doet u graag mee, dan ver zoekt de organisatie u zelf contact op te nemen. Dat kan via Nikki ten Zijthof (mobiel 06-47759406) of kijk op www.pettepret.nl. Ook particuliere bijdragen zijn hartelijk welkom. Uw do naties kunnen overgemaakt worden op rekeningnummer 36 68 56 677 t.n.v. SNFW. Gedeputeerde van Zuid-Holland Asje Van Dijk ondertekende afgelopen donderdag, samen met wethouder Kees de Jong van Wad dinxveen, een samenwerkingsovereenkomst. Voor dit moment werd een bijzondere plek gekozen: hoog in de lucht op de hefbrug. De brug en omgeving krijgen volgend jaar een Jlinke opknapbeurt. FOTO: RIEKELT BEZEMER plan van de Provincie om de bereikbaarheid te vergroten en de infrastructuur te verbeteren. “Hier is 110 miljoen euro op Van de redactie bezoekers bleek dat echter dat Waddinxveen het vooral om de verkoop van Eigenaar Apo Yilmaz van ‘matrassen met helende magne- EasyDiner in Waddinxveen - ten’ en reisjes naar de - niet be- wist niet dat hij twee weken geleden onderdak bood aan Bioboerderij Kampsen. Deze organisatie, op internet be ticht van allerlei oplichtings- praktijken, had drie bijeen komsten in EasyDiner. !S £rce\o"cernouc affn hefbrug - vtestetyke opnjdbrug m Waddinxveen «SxnrSwsïag 24 tefcrss-r,

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 3