0$ DE VRIJBUITER 0 korting 15% korting 15% korting 15% korting Kleurrijk Uniek www.wljbuiter.nl Specialist in kamperen, actief en buitenleven I I IL» TUINMEUBELEN :R RES SCHOI KLEO Vind je droomhuis op onze site Krijgen we een lentezonnetje? Advertenties uit Waddinxveen Al het nieuws op onze site VOORTENTEN LUIFELS Bouwterrein Noordpark wordt bouwrijp gemaakt Mei winkels in Roden, Gouda en Roermond (i i dl Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 9 maart 2011 Weekblad uoor Waddinxveen pagina 13 Verhuizen Piet Paulusma Altijd actueel De etalage www.deweekkrant.nl www.weekbladwaddinxveen.nl www.deweekkrant.nl www.weekbladwaddinxveen.nl Spiritueel Beurs I 1 k M&jH&tore in vrij^ijJs^/&rlna! '’Wl i I T T k Ruud Groot Waddinxveen constateren, waardoor ik met tien kleurtypen werk”, zegt Marleen, lijkheid adviezen, waarbij met name wordt gekeken hoe de pluspunten van de persoonlijke bouw verder kunnen worden versterkt en de minpunten wor den weggewerkt. Heel speciaal is de stijlanalyse voor bruiden, die op de grote dag de mooiste, maar ook de best passende jurk willen dragen. Ook mensen met ‘een maatje meer’ kunnen voor consultancy. Meer informatie: www.uniek-image.nl Waddinxveen Op het bouwterrein aan de Noordkade, waar het nieuw bouwproject Noordpark zal verrijzen, is gestart met het bouwrijp maken. Vorige week zijn de oude bedrijfspanden en de woning met de grond gelijk gemaakt. De panden stonden al lange tijd leeg en zijn rijp voor de sloophamer. Op het terrein zullen totaal 89 woningen gebouwd wor den. Hieronder 16 geschakel de villa’s, 24 appartementen, Marleen den Hertog van Uniek imageconsultancy geeft kleur en stijladviezen. FOTO RIEKELT BEZEMER De aanblik van het bedrijventerrein op de hoek Noordkade/ Staringlaan is compleet veranderd. FOTO RONALD STAM Zevenhuizen In de Gereformeerde Kerk in Zevenhuizen vindt op don derdag 31 maart en vrijdag 1 april een kinderkleding- en speelgoed beurs plaats ten bate van Unicef. Donderdag is de beurs open van 19.30 tot 21.00 uur en vrijdag van 8.30 tot 11.00 uur. Kinderkleding en speelgoed inleveren kan op donderdag 31 maart van 9.00 tot 18.30 uur. Inlichtingen via tel. 0180-633971, 0180-633381 of 06-11480680. T 1 64 6 penthouses, 8 startersapparte- menten, 8 tuinappartementen, 6 laanwoningen, 8 terraswoningen en 13 geschakelde herenhuizen. Het bekende Waddinxveense architectenbureau Visser en Wijtman tekende voor het ont werp. Vanaf Boskoop vormt het nieuwe wijkje het gezicht van Waddinxveen, het visitekaartje. Het wordt een markante entree en het sluit mooi aan op de ken merkende lintbebouwing langs de Noordkade. De verkoop van deze woningen is gestart. Waddinxveen Bij voldoende belangstelling starten Ans en Yvonne een spirituele ontwikkelingscur sus in Waddinxveen. Data cursus: 6, 13 en 20 april. In deze cursus zal aandacht besteed worden aan in-en aanvoelen van energie dank zij oefeningen, meditatie, spiritualiteit, psychic en mediumystic reading, psy chometrie, fotoreading en wichelroede lopen. Meer informatie via tel. 06- 36050811. “Zorg ervoor dat je jezelf blijft, maar wel met een passende uitstraling van de winkel of het bedrijf waarvoor je werkt. Alles wat de klant ziet, komt als eerste bij hem of haar binnen en als dat niet klopt, voel je disharmonie." Dat zegt de 44-jarige Marleen den Hertog van Uniek image consultancy, dat sinds vorig jaar september is gevestigd aan de Mercuriusweg. Vooral voor mensen die het boegbeeld zijn van het bedrijf, zoals de manager, de secretares se, de verkoper en de gastvrouw die ook workshops verzorgt. Niet is het zeer belangrijk dat kleur, stijl, maar ook kleding en make- up overeenstemmen met de uit straling die het bedrijf wil heb ben. Marleen den Hertog geeft kleur- en stijladvies, waarbij ze met tien kleurtypen/seizoensty- pen werkt. “De vier kleurtypen zijn meestal gerelateerd aan de vier seizoenen, maar binnen die seizoenen zijn ook verschillen te alléén vrouwen komen bij Uniek imageconsultancy om advies, maar ook mannen willen steeds meer persoonlijke uitstraling. “Als mannen daar meer op let ten zijn ze ook succesvoller. Zo past president Obama bewust de kleur van de stropdas aan, zodat zijn uitstraling zijn boodschap advies terecht bij Uniek image- versterkt.” Naast kleuradviezen geeft Marleen ook stijlpersoon-

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 13