Geweldig bedankt! ER ZIJN NOG SLECHTS ENKELE WONINGEN BESCHIKBAARI OPEN HUIS! zaterdag 12 maart a.s. I i de pater II van 12.00 tot 15.00 uur OPLEVERING KAN SNEL! www.projectmercuriusweg.nl Koopsommen vanaf 239.500,- geheel v.o.n. Maak een account aan en plaats Nieuws én het beeld Spannende F J reis langs Amazone Ongevallen, inbraken en ander leed Muzikale reis door Balkan in Remonstrantse kerk - woensdag 9 maart 2011 Weekblad voor Waddinxveen pagina 21 Altijd actueel: de weekkrant.nl Eigen nieuws Vastgelegd Politieberichten www.weekbladwaddinxveen.nl www.deweekkrant.nl www.weekbladwaddinxveen.nl Benefietconcert II Ga voor ons komplete woningaanbod naar: www.depater.nl makelaardij S3 6-delige BBC-serie www.deweekkrant.nl/webwinkel WADDINXVEEN Nieuwbouw project Mercuriusweg Junolaan A t FOTO: CARINA BERGMAN 1 van Woonoppervlakte vanaf 126 m2 tot 138 m2 Inhoud vanaf 400 m3 tot 440 m3 Geheel vrij indeelbare 2e verdieping Woonkameroppervlakte groot 27 m2 en 38 m2 Voor Waddinxveen was woensdag 2 maart een span nend en bijzondere dag. Niet alleen vanwege de verkiezin gen voor de Provinciale Sta ten, maar vooral vanwege het referendum over de zelfstan digheid van Waddinxveen. Veel belangstellenden kwamen ‘s avonds naar het gemeentehuis om de uitslag te vernemen, waar onder de leden van de Stichting Waddinxveen Zelfstandig, die er alles aan hebben gedaan om duidelijk te maken dat stem men bij het referendum er wèl toe doet bij de verdere proce dure. En natuurlijk hoopten wij op een hoge opkomst met veel stemmen voor zelfstandigheid. Om een uur of elf werd al snel duidelijk dat heel veel Waddinx- veners aan onze oproep gehoor hadden gegeven. De definitieve uitslag laat zien dat ongeveer 70,4 procent van onze inwo ners waren gaan stemmen en Ingezonden door Stichting Waddinxveen Zelfstandig Waddinxveen dat daarvan 91,28 procent had gestemd vóór de zelfstandigheid van Waddinxveen. In één woord geweldig! Dit bewijst maar eens dat burgers wel degelijk betrok ken zijn bij hun gemeente en dat een referendum daarbij een uitstekend instrument kan zijn. Zijn we nu klaar? Nee, de vol gende stap wordt het advies dat Gedeputeerde Staten (in nieuwe samenstelling) gaat voorleggen aan de nieuwe statenleden: óf zij zetten de procedure voort of Waddinxveen Seroptimistclub Gouda en omstreken houdt op zon dag 20 maart een ‘muzikale reis door de Balkan’ in de Remonstrantse kerk aan de Zuidkade 59 in Waddinx veen. Vasile Luca - één van dè meest talentvolle cimba- listen van Roemenië - zal samen met Nicolai Turcitu (accordeon) en diens zoon Paul Cristi Turcitu (viool) gipsy- en andere Balkan- muziek vertolken. Om 14.30 Waddinxveen Kerkweg Oost 224 tel. 0182 - 61 38 22 waddinxveen@depater.nl uur begint het concert, één van de fundraisingactiviteiten die de Goudse serviceclub voor vrouwen in bedrijf en beroep jaarlijks houdt. Het goede doel is buurthuis ‘De Speelwinkel’ in Gouda. Kaarten zijn te be stellen door overmaking van 25 euro per kaart op rekeningnum mer 400597 t.n.v. penn. Sorop- timistclub Gouda e.o., onder vermelding van ‘Concert’, aantal kaarten, naam en adres. Meer informatie: Marijke Haaitsma, tel. 0182-373212. zij zien er vanaf gezien het ont breken van voldoende draag vlak. Wij hopen natuurlijk op het laatste! De stichting zal u via de website www.waddinx- veenzelfstandig.nl en op andere wijze op de hoogte houden van de verdere ontwikkelingen. Na mens de Stichting Waddinxveen Zelfstandig bedankt. Maria Wientjens, Gert Huizer, Onno Glasbeek, Thon Bostelaar, Arie Peters, Bert van Noort, Teun Los, Piëta Ramshandani. Bezoek onze ingerichte modelwoning aan de Junolaan 4H tijdens het Open Huis op zaterdag 12 maart 2011 12.00 uur tot 15.00 uur. De woningen aan de Junolaan en Mercuriusweg hebben de volgende kenmerken: Goede parkeervoorzieningen Duurzaam gebouwd van mooie bouwmaterialen Oplevering compleet met fraaie wand-/vloertegels en sanitair Wethouder Kees de Jong en voorzitter Maria Wientjens woens dagavond bij de uitslagen. - j1 C3 r In de Remonstrantse kerk klinkt zondag 20 maart gipsy- en andere Balkanmuziek. FOTO: PR Zevenhuizen Petra Berger en De Kleine Trompetter zullen op vrijdag 18 maart een avondvullend programma in de Hervorm de Kerk aan de Dorpsstraat in Zevenhuizen verzorgen. Petra zal onder meer ‘Liefde Van Later’ en ‘Time To Say Goodbye’ - dat ze in 2006 samen met Andrea Bocelli zong - laten horen. Het con cert is een intiatief van de Lions. Dit negende Lions- Voorjaarsconcert wordt om 20.00 uur geopend door burgemeester Kats van Zuid- plas. De kerk gaat om 19.00 uur open. De entree is 15 euro. De opbrengst van het concert zal Worden besteed aan zowel lokale als regionale goede doelen. Na afloop van het concert is er gelegenheid in de ‘foyer’ nog na te pra ten met een drankje/hapje. In de voorkoop zijn kaarten verkrijgbaar bij Reisburo De Zwaluw aan de Dorpsstraat 149 in Zevenhuizen en bij De Fotoboetiek aan de Dorps straat 28 in Moerkapelle. Voor meer informatie en bestellen van kaarten www. lions.nl/zevenhuizen of via tel. 0180-631956.

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 21