il Kringloopwinkel ^Hov+a’ra’dht ll T? t fl ll™ 4 In een handomdraai wat lekkers Feest met Nijntje Duik in het recente verleden Open huis 12 maart 11.00 tot 14.00 uur Toe aan andere baas i1 280.000v.o.n. 1 Gouweknoop Trombonisten Bluesfestival Tentoonstelling Borstvoeding I Wonen op stand... aan de Houtmansgracht Schitterende appartementen met parkeergarage in het centrum van Gouda. Aen A+ woensdag 9 maart 2011 Weekblad voor Waddinxveen pagina 25 Altijd actueel: de weekkrant.nl Digikrant Samen in de hoofdrol Recepten Nieuwe baan www.weekbladwaddinxveen.nl www.weekbladwaddinxveen.nl a www.deweekkrant.nl/banen .«.Ug, Z rondleiding op locatie (het oude politiebureau) Z bekijk uw uitzicht op de gracht en de stad Houtmansgracht 4 in Gouda MAKELAARS O.G. - Z meld u aan voor de unieke indelingsworkshop en bepaal hoe uw appartement eruit komt te zien! tB lB I Z onderzoek uw mogelijkheden in gesprek met de makelaar, hypotheekverstrekker en architect www.deweekkrant.nl/webwinkel Luxe Grachtenappartementen vanaf Scherp geprijsde Binnenstadsappartementen vanaf 149.000,- v o n FOTO RIEKELT BEZEMER 0182 - 53 84 00 www.boer-qouda.nl F MAKELAARDIJ Waddinxveen Muziekvereniging Concor dia en opleidingsorkest C- Akkoord zijn op zoek naar uitbreiding bij de trombones. Voor 30 euro kunnen jonge ren een zesweekse introduc tiecursus volgen. Tijdens deze cursus leren deelnemers noten lezen en spelen; na zes weken is het mogelijk een 'liedje te spelen. Data en tijden zijn in overleg met leerling en instructeur. Na de cursus is een vervolg mogelijk bij een officiële vakdocent en is het een optie om mee te doen in het opleidingsorkest C-Ak- koord. De trombones spelen daarin hele mooie partijen. Een prachtige solo in ‘The Gladiators’ maar ook het no dige schuifwerk in stukken als ‘The Prince of Egypt’ en ‘Lilo and Stitch’. Geïnteres seerd? Neem contact op met Marisca van Oosten, maris- ca85@gmail.com of tel. 06- 24242573. Al ervaring op een koperinstrument? Dan is het leuk om een kijkje te nemen op een repetitie van Concor dia. De muziekvereniging repeteert iedere donderdag avond in ‘De Hoge Noot’ te Waddinxveen. “We hebben van alles te koop, van een naald tot een locomotief”, zegt Jovanovic in de kringloopwinkel aan de St Victorstraat. De stichting, die ook in Capelle een kringloopwinkel heeft, is op gericht in 2007 en heeft tot doel om een slecht wooncomplex in voormalig Joegoslavië weer be woonbaar te maken voor wees kinderen en bejaarden. “Van de opbrengst van allerlei spulletjes die de mensen kwijt willen of van bedrijven die een compleet inventaris weg doen, kunnen wij mensen in ons geboorteland een dak boven het hoofd bieden”, aldus Jovanovic. Het project omvat 16 huizen, waar straks 64 mensen in kunnen worden gehuisvest. Bij de stichting, die niet wordt gesubsidieerd, zijn tien vrijwilligers actief om de aangeleverde goederen te rang schikken en verkoopklaar te maken. Het assortiment is erg groot: kleding, glaswerk, stoelen, Ruud Groot Waddinxveen Energielabel tafels, bedden, bankstellen, an tiek en speelgoed: het is er alle maal. Maar ook boeken, lampen, witgoed en zelfs een flipperkast ontbreken niet. De stichting be schikt over een ophaaldienst en kan altijd spulletjes gebruiken. Ook helpen ze, indien gewenst, bij het leeghalen van een woning of bedrijf waarbij het bezem- schoon wordt opgeleverd. De stichting wil in de nabije toe komst in de regio meer kring loopwinkels starten, om zo hun ideaal te kunnen verwezenlijken. “Wij geven goed bruikbare spul len een nieuwe kans en het mi lieu is daar natuurlijk ook mee gediend. Maar daarnaast bieden we mensen de mogelijkheid om dat vaasje of die stoel die ze al zo lang zochten te kunnen aan schaffen en we helpen mensen die in slechte woonomstandighe den verkeren weer aan een goed onderkomen. Dat is toch mooi”, zegt Jovanovic. Voor meer info: www.kringloophelpt.com. Regio Een varkenshouder uit Zuid- plas is in beroep gegaan bij de afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State over het bestemmingsplan Gou weknoop, in de zuidoost hoek van de Zuidplaspolder. De aanleg van de nieuwe Moordrechtboog is een van de belangrijkste ontwikke lingen in de Gouweknoop. De Moordrechtboog is de belangrijkste verbindingsweg tussen de A20 en de A12 en ontsluit ook de deelgebieden binnen de Gouweknoop. Deze weg moet de huidige provinciale wegen ontlasten. De varkenshouder is het er niet mee eens dat zijn bedrijf is ‘wegbestemd’. Hij vindt dat hij er op mocht vertrou wen dat zijn bedrijf daar mocht blijven gelet op het overgangsrecht in een eerder bestemmingsplan. Waddinxveen In de verloskundigenpraktijk aan de Kanaalstraat 10 in Waddinxveen start op dins dag 15 maart een serie van Waddinxveen Harmen Kooistra exposeert deze maand in Bibliotheek De Groe ne Venen, vestiging Waddinx veen. Kooistra maakt pen- en potloodtekeningen, aquarellen en schilderijen, waarbij vooral het Hollandse polderlandschap centraal staat. 0182 - 55 12 55 www.dupreemakelaars.nl Waddinxveen RTW FM houdt op 16 april een bluesfestival in De Unie aan de Kerkweg-Oost 226 in Waddinx veen. Aan dit festival werken een aantal bluesformaties mee, waar onder The Veldman Brothers. De opbrengst gaat naar twee goede doelen: Duchenne Pa rents en Stichting Gouwebloem in Waddinxveen. Kaarten in de voorverkoop kosten 15 euro, aan de deur 18 euro. Kijk voor meer informatie op www.rtw.nl. drie bijeenkomsten van Borst- voedingorganisatie La Leche League. Start om 20.00 uur; deelname 4,50 euro per avond per volwassene. Meer informa tie bij Nel Veenman, tel. 0182- 619964. In de kringloopwinkel aan de Sint Victorstraat, wordt hard gewerkt door vrijwilligers.

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 25