Rijn-romantiek! 6 2x1 ticket James last J ph* Dit is échte homeopathie! I L"? iathï 1 Henk Spaan We krijgen Nederland terug! Weerman Piet Paulusma geeft antwoord Wie lijkt op wie? Pharos van ANWB pi Homeo - woensdag 9 maart 2011 Weekblad voor Wiaddinxveen/Gouwe Koerier pagina 29 Altijd actueel: de weekkrant.nl Wordt het mooi weer? Samen op de foto L. www.deweekkrant.nl www.deweekkrant.nl/baasenbeest Column Lezersactie Klik&Win 1 Duitsland in de Keukenhof Doel is zelfgenezend vermogen te stimuleren Win le rang tickets van het succesvolste orkest ter wereld! »More Inclusive, Osterspai am Rhein, vanaf 79,- p.p. PIET PAULUSMA COMIC® FÓS» 1)' 1 -L FOTO PETER ELENBAAS ment zijn bijzonder gunstig! Ons lichaam heeft een bijzondere eigenschap die al in de Oudheid bekend was: het zelfgenezend vermogen. Dit vermogen wordt bepaald door de vitale lichaams kracht. Waarom krijgt de een wel griep en de ander niet? Waarom geneest een infectie bij haar zo snel en bij hem niet? Het zelfgenezend vermogen is een weinig begrepen en weinig onderzochte eigenschap. In de huidige, moderne geneeskunde is het zelfgenezend vermogen in de vergetelheid geraakt. Heb je griep, hoofdpijn of een ontste king (al dan niet met koorts), dan is de eerste reactie een pil letje, paracetamol of antibiotica en het probleem is hiermee op gelost. Maar in de praktijk werkt het toch vaak niet zo simpel. Na een poosje komt de klacht terug en als dat maar vaak genoeg ge beurt, ga je je toch afvragen wat nou de oorzaak is. Klassieke Homeopathie Anders dan in de reguliere ge neeskunde en ‘gewone’ homeo pathie kijkt de Klassieke Home opathie naar het totaal van de symptomen en klachten. Want ziek en gezond zijn heeft niet al leen te maken met ons lichaam maar ook met de geest. Als de klacht niet over gaat of steeds terugkomt, dan is ons zelfgene zend vermogen verstoord. Dat heeft niet alleen lichamelijke oorzaken, maar ook gebeur tenissen, gevoelens of emoties spelen hierbij een rol. In een consultgesprek van een uur brengt de klassiek homeo- ga snel naar www.deweekkrant.nl/actie paat door gericht doorvragen dit allemaal in kaart om een goed beeld te krijgen van de samenhang van alle aspecten. Dan schrijft hij of zij één of meer Hartelijk welkom in het meest romantische stukje Duitsland! Hier in het Unesco-werelderfgoed van het Middenrijndal kronkelt de Rijn door steile rivier kloven. Stoere burchten en kastelen pronken er op de rotsen. U kunt er fantastisch wan delen, door de wijngaarden, vitale levenskracht te prikkelen om het zelfgenezend vermogen haar goede werk te laten doen. Met andere woorden: de klassiek homeopaat helpt de patiënt om zichzelf te kunnen genezen en weer gezond te worden. Puur natuurlijke geneeswijze Klassieke Homeopathie is een puur natuurlijke geneeswijze en de middelen zijn oplossingen van minerale, plantaardige of dierlijke oorsprong. U verblijft in hotel Lindenhof in Osterspai aan de Rijn, op slechts ca.345 km van Utrecht. Uw ka mer heeft een tweepersoonsbed of twee eenpersoonsbedden, tv en radio. Badkamer met bad of douche, föhn en toilet. Niet inbegrepen: reserverings- kosten, kosten calamiteiten fonds. 4-d 99 119 129 119 99 kan de homeopaat in beide ge vallen de juiste middelen inzet ten om onze vitale levenskracht te prikkelen tot de zelfgenezende werking. Een prettige bijkom stigheid is dat je minder, of geen medicijnen met vervelende bij werkingen meer nodig hebt. Premier Rutte gaat Nederland teruggeven aan de Nederlan ders. Dat is geniakkelijker gezegd dan gedaan. De teruggave wordt een enorme operatie, vergeleken waarmee de Deltawer ken de proporties van Madurodam krijgen. Overigens is het de bedoeling om Madurodam terug te geven aan Den Haag, maar dat schuift men op de lange baan omdat de Lange Poten en het Mauritshuis voorgaan. Uitstekend nieuws is dat Rutte er nu al in is geslaagd om Zoutelande terug te geven aan de Zoutelanders. Met name de para- en deltavliegers ter plekke hebben een gat in de lucht gesprongen toen ze het nieuws hoorden. “Stel je voor dat Zou telande in andere handen was gebleven”, huiverde schermvlie- gerjeen Nauta. Dat Rutte Zoutelande reeds heeft weten terug te geven aan de Zoutelanders, is in die zin een succesverhaal omdat hij zou beginnen met de grote steden: Rotterdam terug naar de Rot terdammers, Haarlem terug naar de Haarlemmers, Utrecht te rug naar de Utrechters en, wat de zwaarste klus van allemaal dreigt te worden, Amsterdam terug naar de Amsterdammers. Er zijn standbeelden besteld van Amsterdamse iconen als Ha ring Arie, Majoor Bosshardt, herstel dat moet zijn: de collec tebus van Majoor Bosshardt, en Peter Post om de uiteindelijke teruggave bij voorbaat te symboliseren. Toevallig was ik in de hoofdstad toen het eerste stukje, het ge bied rond het Amstelstation, werd teruggegeven. Het leidde tot spontane feestelijkheden. Ik raakte verzeild in een zaaltje waar artiesten belangeloos optraden. Ik zag de oogverblindende Monique Kleman die een schitterend duet zong met Manu ela Kemp, ik zag hoe Huub Stapel de zaal helemaal op zijn kop zette met een nummer van Joe Cocker en Mieke van de Gigantjes zette het, nou ja, noem het maar gerust een bevrij dingsfeest, kracht bij met spetterende Rock Roll. Het schijnt dat de plannen van Mark Rutte een rage worden in Europa. Angela Merkel zou Duitsland willen teruggeven aan de Duitsers en van Sarkozy is bekend dat hij niets liever zou doen dan Frankrijk te restitueren aan de Fransen. Voorlopig houden ze het nog even stil omdat het gaat om landen waar van de premier zoiets niet ongestraft zou kunnen zeggen. Voor acute en chronische klachten Omdat zowel acute als chroni sche klachten een teken zijn van onvoldoende vitale levenskracht om ons zelfgenezend vermogen haar goede werk te laten doen, Prijzen 08/04-30/04 01/05-02/06 09/06-23/09 26/09-12/10 13/10-31/10 Informatie Reserveringen www.pharosreizen.nl/weekkrant, of via 0900- 365 65 65 (20 cpm, max. 10,- per gesprek) met zoek boekcode 20310 OEPS... SORRY MENSEN..BEN MIJN WEERKAARTEN KWIJT..... Door Piet Voordes PFF „.LEUK HOOR PIE OPROEP MN JE..HEB NO& 20 POSTZAKKEN WEERKAARTJES..PFF middelen voor die naadloos aan sluiten bij deze samenhang van het ziektebeeld. Anders dan bij reguliere medicijnen of‘gewone’ homeopathische middelen rich ten deze middelen zich niet al leen op het symptoom, maar ook op een eventuele aanleiding of oorzaak. Met als enig doel de met steeds weer prachtige uitzichten over de rivier. Drinkt u een heerlijk wijntje op een terrasje? Om het sprookje compleet te maken, is een romantisch boottochtje inbegrepen naar de beroemde Loreley. En ook de prijzen van dit arrange- Inbegrepen 2 of 3x overnachting met ontbijtbuffet 1 of 2x driegangendiner lx Rheinisch specialiteitenmenu lx welkomstdrankje lx koffie met koek/gebak gratis gebruik sauna infomateriaal over de regio lx boottocht Loreley klassiekehomeopathie.nl Een schat aan informatie homeopathieacademie.nl Voor een professioneel beroep in de zorg een toeslag Het themaland van de Keu kenhof is dit jaar Duitsland. Van 24 maart tot en met 20 mei staan onze oosterburen centraal met thema ‘Duits land - Land van Dichters en Denkers’. Op kleurrijke wijze besteedt de Keukenhof aandacht aan Duitsland, de belangrijkste exportmarkt voor bloem bollen en het land waar de meeste buitenlandse bezoe kers vandaan komen. In 2010 kwamen ongeveer 135.000 Duitsers naar de Keuken hof. Dat was zo’n 17% van het totaal. Dit jaar wordt Duitsland op allelei manieren in bloemen pracht verbeeld. Hoogtepunt is een spectaculair moza- iek van meer dan 100.000 bloembollen van de Bran denburger Tor in Berlijn. De officiële opening van Keukenhof 2011 wordt ver richt door mevrouw Bet- tina Wulff, echtgenote van de Duitse Bondspresident Christian Wulff. uninu.keukenho/.nl T- Stichting J Hahnemann Homeopathie 2 DA&EN LATER... I^AHAaTS DE POST' I JL 3-d 79 €89 €99 €89 79 Prijzen in p.p. Met Pasen en op Koninginnedag geldt van 30 p.p.

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 29