Turners gaan voor goud I 1001 Nieuws uit binnen- en buitenland Plaats je eigen sportnieuws op onze site Op tijd voor je afspraak “Ik had vreselijk pijn in mijn knieën tot ik op een dag een echte wondergel ontdekte Plaats je evenement op onze site Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 9 maart 2011 Weekblad voor Waddinxueen/Gouwe Koerier pagina 33 Vermijd files Sport Sport Actueel 4 MEER VROUWEN GEZOCHT IN DE BEVEILIGING ASW Dl krijgt te weinig Flyers verslaan koploper L km l www.gouwekoerier.nl www.deweekkrant.nl www.weekbladwaddinxveen.nl www.deweekkrant.nl De drie medaillewinnaars: Erik Koppenaal, Bart Kerkhoven, Pim Luiten. FOTO: PR Vraag uw gratis testtube aan Hans Schneider 20ml O Dhr. O Mevr. Voorletter: Naam:... Nr. Adres: Postcode: Woonplaats: Telefoon*: RH021 FLEX E-mail*: niet verplicht Sturen naar: Rhumaflex, Antwoordnr. 3210, 3000 WB ROTTERDAM U kunt ook bellen: Ma-Vrij. van 09.00 - 20.00 u. 0,35 ct per minuut Het ETEC TOOS Turn Team keerde afgelopen weekend huiswaarts met twee gouden plakken. Van de redactie Waddinxveen divisie. Wessel werd met enkele schoonheidsfoutjes dertiende. Erik werd verrassend eerste. In categorie Junior 1-6, tweede di visie, turnden Bas van Prooijen en Jari van der Eijk. Beide heren turnden een goede wedstrijd, maar konden in het sterke deel nemersveld niet meedoen om de prijzen. Jari kwam uit op een elf de plaats en Bas werd zeventien de. Sander en Wouter de Graaff Heeft u ook last van artrosepijn, of stramme gewrichten Dan raad ik u aan een gratis monster van deze fantastische gel te vragen en hem te proberen. U riskeert niets, aangezien het een gra tis proeftube is. Het enige wat er kan gebeuren, is dat u uw beweeglijkheid terugvindt, en dat u van de pijn verlost bent 1 vertegenwoordigden TOOS in de categorie Senior 3, eerste divisie. Wouter kwam door een blessure uit op twee toestellen en werd tweede. Sander turnde zich naar een vijfde plaats. U kunt tijdelijk GRATIS een 20-ml proeftube van deze natuurlijke gel krijgen tesamen met het boek “Het natuurlijke middel dat artrose kan overwinnen” van Dr. Anton Robinson. Dit aanbod is slechts 30 dagen geldig. Aarzel niet, vraag het vandaag nog aan! Vul de bon hieronder in. U kunt deze zonder postzegel versturen. Of bel 0900-26.58.055 (0,35ct. p/min) Maandag t/m vrijdag van 09.00 tot 20.00 uur. Waddinxveen ASW Dl moest afgelopen weekend op Sportpark De Lansbrekers aantreden te gen het sterke Meerburg uit Zoeterwoude. ASW ging fu rieus van start. Na 1 minuut stond het 1-0 door een mooi doelpunt van Ingo Saric. Met goed combinatiespel werden er volop kansen gecreëerd. Maar de afwerking voor het doel was niet even scherp. Toch werd het na 20 minuten 2-0 door een counter waarin Tom Brouwer wist te scoren. Vlak voor rust wist Meerburg nog tegen te scoren zodat de ruststand 2-1 was. Ook in de tweede helft waren de Wad- dinxveners beter dan hun tegenstander. Alleen in bles suretijd wist Meerburg nog de 2-2 te maken. Hiermee kreeg ASW veel te weinig. Onder het toeziend oog van talrijke meegereisde ASW- supporters speelde ASW Al een goede uitwedstrijd tegen Berkel Al. Via Michael de Quant was de ruststand 0- 2. Na rust kwamen daar nog doelpunten bij van Mare Ho- gerbrug en Nourdine Dar- razi. Eindstand 0-4. Waddinxveen Het heren 1-team van Wad dinxveen Flyers behaalde afgelopen vrijdag met 57-47 een verrassende overwin ning op koploper Fairmount 1. Ook Flyers dames 1 haalde de buit binnen, zij het net aan want in Utrecht werd de ge lijknamige club met 30-32 verslagen. Klinkend als een klok was de 104-16 overwinning van Fly ers mixed onder 10-team, de xulO, op The Jump XU10. De wedstrijd was een groot scorefeest voor de Waddinx- veense meisjes en jongens. Iedere speler wist te scoren. Drie spelers deden dat meer dere keren: Myouska Zwij- nenburg deed dit twintig keer, Sven de Jong maakte achttien punten en Julian Ja cobi zestien. Er was ook een mooie over winning voor Flyers mix ul2. In Gouda werd de xul2-2 van buurvereniging Springers geklopt door als een team te spelen: 22-40. Ook hier scoorden alle spe lers, het meest Denise Noor- dam en de eerder genoemde Myouska en Sven. Voor meer informatie en advies- en selectiedag ga www.guardgroup.nl Beveiligingsbedrijven vragen nog steeds goed opgeleid personeel. Dit komt mede door de steeds strenger wordende veiligheidseisen. Niet alleen bij luchthavens maar ook bij scholen, ziekenhuizen, banken, overheidsgebouwen, industrieterreinen, evenementen etc. Bovendien neemt de criminaliteit nog steeds in omvang toe. Het begon al ‘s morgens als ik opstond. En bij re genachtig weer vertrok mijn gezicht bij elke stap van de pijn. Ik zag me al in een rolstoel, getekend voor het leven, toen een vriend me een tube bezorgde van wat hij een “wondergel” noemde. Ik moest alleen wat gel aanbrengen op de plaatsen waar ik pijn had. Afgelopen weekend werd in Winterwijk de eerste kwartfinale van het Nederlands Kampioen schap herenturnen gehouden. De heren van het ETEC TOOS Turn Team begonnen het sei zoen goed en keerden huiswaarts met twee gouden plakken. Drie turners van TOOS maakten hun opwachting in categorie Jeugd 7, tweede divisie: Bart Kerkhoven, Pim Luiten en Laurens de Vries. Laurens miste net het podium en eindigde als vierde, Bart kreeg een bronzen medaille omge hangen en Pim mocht een gou den plak in de tas steken. Daan Koedoot vertoonde zijn kunsten in categorie Junior 1-5, eerste di visie. Hij kwam uit op een der tiende plaats. Erik Koppenaal en Wessel van den Berg kwamen uit voor het TOOS Turn Team in de categorie Jeugd 6, eerste Guard kent eigenlijk geen uitvallers. Dit komt door de uitgebreide selectie vooraf. Zo wil de opleiding teleurstellingen voorkomen bij de cur sist. Guard screent dan ook altijd vooraf. inschrijving voor de naar van theorie en praktijk. AED, parkeerregelaar etc. Uniek is dat Guard de theorie opleiding combi neert met een praktijkgedeelte. Zo kunnen cur sisten een brede werkervaring opdoen en in de volle breedte kennis maken met het vakgebied. Ook kan de stage worden ingericht rondom de persoonlijke situatie van de stagiair en kan er bij wijze van spreken 24 uur per dag stage wor den gelopen op zeven dagen in de week. Een stage volledig op maat dus en aangepast aan de persoonlijke situatie. Dus ook om deze reden zeer geschikt voor vrouwen. Guard heeft in de loop der jaren honderden beveiligers opgeleid. De opleiding duurt slechts 26 weken. Bijna alle cursisten slagen en vinden snel werk in de beveiliging. Nog steeds wordt bij beveiligers gedacht aan grote sterke man nen. Niets'is minder waar. Vooral aan vrouwen in de beveiliging is steeds meer behoefte. We moeten hierbij denken aan werkzaamheden als telefoniste/ receptioniste, conciërge functies op scholen, baliewerkzaamheden in overheidsge bouwen maar ook front- en backstage activitei ten bij vele soorten evenementen. Voor Soepele spicrew p GEWRICHTEN Studeren kost helaas geld. Veel mensen die graag bij Guard de opleiding willen volgen hebben dat geld bij de start van de opleiding niet. Een belangrijke reden voor Guard om te starten met een eigen studiefinancieringfonds, waardoor voor meer personen de opleiding toegankelijk en betaalbaar blijft. ffHUMo ■■■■■■■i USB R H LI MA FLEX Al na één keer smeren vervaagde de pijn. Na drie dagen kon ik opnieuw ten nis spelen en in de tuin werken, ondanks mijn 73 jaar. Mijn vrouw geloofde haar ogen niet. Het succes van Guard Academy is de unieke combinatie Guard Academy houdt op zaterdag 19 maart 2011 speciale advies- en selectiedagen voor de MBO opleiding beveiliger op haar locaties te Deventer, Nijmegen, Amsterdam en Dor drecht. Diegene die de opleiding met succes afronden zijn vrijwel zeker van een baan in de beveiliging. Dat geslaagden van de Guard opleiding door gaans snel een baan vinden komt doordat de opleiding tot de meest complete in Nederland mag worden gerekend. Guard biedt dan ook vele extra's zoals BHV, zelfverdediging, Engels, Voor inschrijving aan de opleiding is deelname aan de advies- en selectiedag verplicht. Deze informatieve dag is geheel kosteloos en vrijblij vend. Voor een baan in de beveiliging mag een cursist geen strafblad hebben.

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 33