Nederlaag voor Floreant orbis 1 overtuigencf naartitel Kt F Atleten winnen medailles Samen op de foto Lees meer sportnieuws op onze site Plaats je evenement op onze site Gaat een leven lang mee La Dennis Blom redt de eer van de Boskoopse voetbalclub Heren Flam Haarden Be Fair succesvol t Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 9 maart 2011 Weekblad voor Waddinxueen/Gouive Koerier pagina 35 Sport Peper- en zoutmolen Sport Baas en beest Jr www.gouwekoerier.nl www.weekbladwaddinxveen.nl www.deweekkrant.nl/baasenbeest ASW pakt titel I Puntenverlies Eerste plaats voor turnteam Meijer, Van Tol en Wenteler zorgen voor gevaar Nare smaak weggespoeld www.deweekkrant.nl/webwinlsel Ir i L Lj jrfW - Waddinxveen Zes meisjes van Jazzdans- en Turnvereniging TOOS uit Waddinxveen hebben de eerste plaats behaald bij de regionale turncompetitie, derde divisie, in Woerden. Op 19 maart volgt de vol gende wedstrijd voor TOOS in Zoetermeer, op 14 mei turnt het team in Naaldwijk. De beste teams van de regio gaan op 11 juni de strijd met elkaar aan tijdens de finale in Amsterdam. Op bezoek bij Lekkerkerk trad Floreant aan met een fitte en volledige selectie. Maar de kansen die de Boskoopse mannen kregen, konden niet verzilverd worden. daarna was het een lange bal vanuit de defensie van Lekker kerk die over iedereen heen ging: 1-0. Na een kwartier kreeg Flo reant meer grip op de wedstrijd. Vanuit de achterhoede werd door Timothy Stekkinger en Michael Geurten goed de lange bal gehanteerd op Fred Hout man. Vooral aan de rechterkant kon een goed spelende Marcel Meijer met Maarten van Tol en Sjaak Wenteler voor gevaar zorgen. Een voorzet van Meijer werd door Denny Houtman net over gekopt en een schot van Wenteler ging rakelings langs Waddinxveen In de eerste klasse volleybal speelde het eerste heren team van Flam Haarden Be Fair afgelopen zaterdag de returnwedstrijd tegen VOC Maarsen H2. In de uitwed strijd had VOC geen enkele kans gezien punten te pak ken en ook zaterdag wilde Be Fair laten zien niet van plan te zijn een set weg te geven. In eerste set speelt Be Fair geconcentreerd volleybal en worden de rally’s zorgvul dig opgebouwd. VOC speelt slordig en kan het spel van Be Fair niet bijbenen. Peter Bruggenkamp weet bijna al zijn aanvallen te verzilveren met een punt. Dit resulteert de paal. Verdedigend stond het goed bij Floreant en Lekker kerk kon moeilijk de opening vinden. Een goede voorzet van een nieuwe troef ingezet. Met 25-17 wordt ook deze set gewonnen. De vierde set hervindt VOC de strijdvaar digheid. Er ontwikkelt zich een gelijkopgaande strijd. Dit keer weet Be Fair zich in de eindfase met 25-27 geklopt door VOC die daardoor toch allebei net naast. Een voorzet van rechts werd door de spits knap binnengekopt. Ruststand: 2-0. Na rust probeerde Floreant druk te zetten. De eerste kansen waren echter voor Lekkerkerk. Een voorzet van rechts werd net weer door Denny Houtman overgeschoten. Half ingrijpen van Floreant zette de nummer 10 vrij voor het doel en deze schoot van dichtbij binnen. Kort daarna was het 4-0. Na de 5-0 redde de goed ingevallen Dennis Blom de eer: 5-1Volgende week speelt Floreant-zondag thuis te gen Haastrecht. Waddinxveen ASW keerde zondag met maar één punt terug uit Am- merstol. Het eindigde daar in 2-2. De ploeg verzekerde zich met het winnen van de tweede periode wel van na- competitie voor promotie naar de derde klasse. Am- merstol speelde veelvuldig de - lange bal naar zijn spits De Bruijn aan wie de ASW de fensie de handen vol had. Zo een die desnoods dwars door een tegenstander heen gaat. Zo werd een doelpunt van hem afgekeurd omdat hij te vens Erik Hermans onder het gras schoffelde. Na de pauze kwam ASW op voorsprong. Mo Darrazi bediende Den nis Faber op maat: 0-1. Lang konden de Waddinxveners er niet van genieten. Het werd gelijk en zelfs 2-1 voor Am- merstol toen nota bene de kleinste speler van het veld 4 vrij kon inkoppen. Toch zou ASW nog een punt aan de ontmoeting overhouden. Het was opnieuw Faber die scoorde, 2-2. Te weinig om naast ESTO op kop te blij ven, want dat won wel. Zon dag krijgt ASW het Goudse GS V op bezoek in Waddinx veen. Waddinxveen Be Fair heeft-afgelopen week end tegen Alphia twee punten verloren. Trainer Mark Weel: “We begonnen goed en ge concentreerd aan de eerste helft, waarin we veel kansen kregen en ook een aantal kan sen weggaven. Vooral via de rechterkant konden we een voudig opkomen en gevaar lijk worden via Willem Jan Oosterveen en Jamie Groo- tenboer. Maar we wisten de kansen niet te benutten.” In de 22e minuut was het vanuit een vloeiende aanval Aggie el Azzoutti die de bal de laatste tik kon geven. Twee minuten later was het Alphia die van uit een afgeslagen corner de gelijkmaker kon inschieten vanaf zo’n 20 meter. Daarna waren het Maus van Tol, Ge offrey Olivieira en Bas van de Lugt die hun inzet niet be loond zagen worden met een goal. De tweede helft begon Be Fair redelijk. Desondanks kon Alphia ook gemakkelijk via het middenveld een aan tal aanvallen opzetten. Trai ner Weel: “We hadden in de laatste tien minuten de wed strijd op slot moeten gooien door kansen van Aggie el Azzoutti, Jannes Berghout en Bas van de Lugt, maar dat lukte helaas niet.” Be Fair heeft met dit puntverijes de hoop op de tweede peri ode nog niet opgegeven, zegt Mark Weel. “Al beseffen we wel dat Kagia dit niet zomaar meer weggeeft.” Aankomend weekend speelt Be Fair tegen Leiden. “Hopelijk kunnen we het zaterdag opbrengen om een begin te maken aan een goede reeks om zo in de race te blijven om een plek in de nacompetitie.” Het eerste team van Korfbalvereniging Korbis kon zich afgelopen weekend tot kampioen laten kronen in de derde klasse. Het team ging de strijd aan tegen Reeuwijk en won met '21-11. Vanuit de bond ontving aanvoerder Rick Hagen de kampioensbeker voor zijn ploeg, die onder leiding van coach Ron Dissel op het veld gaat proberen deze prestatie te evenaren. FOTO: PR Boskoop/Woubrugge De Floreant-zaterdagvoet- ballers hebben met een zwaar bevochten 1-0 zege bij Wou- brugge de nare smaak van de week eerder geleden jammer lijke 4-0 nederlaag bij CVC Reeuwijk snel weggespoeld. Op het zompige gras van de club uit-het dorp in het wa- tersportgebied Braassem- mermeer hielden de Florea- nen de al na enkele minuten verkregen voorsprong tot aan het laatste fluitsignaal vast. Verrassende speler in de ba sis van Floreant en tevens de maker van het enige en win nende doelpunt was de uit ‘nood’ (schorsing, blessures, carnaval) in de hoofdmacht teruggekeerde Roel de Mos. De all time topscorer van Floreant verlengde in de vijfde minuut met zijn hoofd succesvol een vrije trap van Martin Kolster. Het werd kort daarna bijna 0-2 toen Woubrugge speler Dave de Wit de deklat boven zijn ei gen keeper raakte. Wat volg de was een enerverende strijd met over en weer kansen, waaronder enkele ‘grote’ die aan beide zijden niet werden benut. Trainer Ed de Jong noemde Floreant de terechte winnaar. “Met veel lange ballen was het geen beste wedstrijd. Wel een met veel inzet en natuurlijk een goed resultaat.” Zaterdag speelt Floreant thuis tegen Kagia. Ruim dertig AV’47 atleten deden afgelopen zondag mee aan de ‘20 van Alphen’. Lukas Brand won zilver bij de jongens 9/10 jaar. Ook Corné Koetsier, jongens 7 jaar, stond op het podium met een zilveren medaille. Op de 10 kilometer won Maureen Koster het goud. Lees meer op onze website www.gouwekoerier.nl. FOTO: PR Maarssen kan nemen. Het tweede herenteam van Flam, wat vecht tegen de gradatie in de tweede klasse, kende eveneens een suc cesvolle week. Donderdag werd tegen de nummer 3 in eigen huis gewonnen met 3- 2 en afgelopen zaterdag werd Kratos H8 uit Delft met 4-0 verslagen. Marcel werd door Denny net overgeschoten. De nummer 10 van Lekkerkerk kreeg twee gigantische kansen op een pre senteerblaadje, maar schoot ze Floreant kwam na vijf minuten al met de schrik vrij toen de spits van Lekkerkerk van dichtbij een vrije schotkans kreeg en keeper Dennis Verboom op een fabu leuze manier de bal keerde. Vlak Van de redactie Boskoop in een setwinst van 25-9. In de tweede set neemt de service drug van VOC toe. In een gelijk opgaande strijd vechten beide ploegen zich naar het einde van de set. Beide ploegen gebruiken de time-outs om hun team op scherp te zetten voor de laatste setpunten. Buitenaanvaller Gijs Sluijter nog één punt mee terug naar wordt in deze set door spelver deler Michael van Maaren goed gevonden en is voor VOC op de buitenkant nauwelijks te stop pen. Be Fair trekt daardoor uit eindelijk aan het langste eind en wint met 26-24. VOC kan de standvastigheid van de tweede set niet doorzetten in de derde set. Met Berend Faber op de buitenposirie is door Be Fair

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 35