I aOa woningverzekering? Jacqueline Vegt Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 9 maart 2011 Weekblad voor Waddinxueen/Gouute Koerier pagina 4 Helena van de Water-de Wit Jan Loef Irene Blanken Anja van de Water in de leeftijd van 48 jaar. Dini van den Berg-Zwiers Biezen 48 2771 CL Boskoop OI72-493282 Sytske Hoogendoorn-Verkade 0 kijk op www.onderlingereeuwijk.nl of bel (0348) 50 16 33 Uitvaartbegeleiding 7 maart 2011 De begrafenis heeft inmiddels plaatsgevonden. Liever geen bezoek aan huis. Ineke en Claus Geen bloemen Waddinxveen, 2 maart 2011 Arie Sr. Désirée Niesen cl Na een moedige strijd hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Zuidkade62 2771 DP Boskoop Het was een strijdbaar leven, voorman en kinderen alles gegeven. Nu weg uit dit aards bestaan, eeuwig dank voor wat je voor ons heb gedaan. Na afloop willen wij graag nog met u samenzijn in de ontvangstruimte van de begraafplaats. Met verdriet, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat, na een moedig gedragen ziekte, van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoon moeder en oma Correspondentieadres: Van Hogendorpstraat 12 2751 AG Moerkapelle De begrafenis heeft maandag 7 maart plaats gevonden op de algemene begraafplaats "Thijmhof" aan de Alberdingk Thijmlaan 8 te Waddinxveen. sinds 4 oktober 1980 weduwe van Adriaan Johan van den Berg in de leeftijd van 73 jaar. Rijen: Bodegraven: Heel bijzonder, heel gewoon, gewoon een heel bijzondere vrouw Marcel en Miriam Malu Rosa Anneke en Paul Brenda en Rik Kitty en Henry Hans Verdrietig laten wij u weten dat mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma is overleden. echtgenote van Harry van de Water Boskoop, Boskoop, 3 mei 1933 3 maart 2011 Correspondentie-adres: Jan van Bijnenpad 277 2742 VH Waddinxveen Op maandag 28 februari 2011 is na een on eerlijke strijd die zij niet kon winnen overleden onze gewaardeerde collega en begeleidster, Onze gedachten gaan uit naar Wilco, (klein) kinderen en familie. Wij wensen hen heel veel sterkte om dit grote verlies te verwerken. Na een moedig gedragen lot, waarin zij bleef strijden tot het echt niet meer ging, is dinsdagavond ihgeslapen Correspondentieadres: Zuidkade 32b 2771 DP Boskoop De begrafenis heeft zaterdag 5 maart plaats gevonden op de Gemeentelijke begraafplaats aan de Roemer te Boskoop. Onze dank gaat uit naar het verplegend personeel en de medewerkers van het Zorgcentrum Irene 4 te Boskoop, voor de liefdevolle verzorging gegeven in al die jaren. Onze welgemeende dank gaat uit naar Dr. C. Kallan-Langendoen te Boskoop en de medewerksters van “De Vierstroom" voor de liefdevolle zorg waarmee zij werd omringd. Mijn lieve vrouw, onze fijne moeder en oma is er niet meer. Het geluk is van glas; juist als het eindelijk glanst breekt het. Namens cliënten en collega's ASVZ, locatie Nesselande Harry Helma en Arjen Rick, Steven, Rosalie Peter en Nancy Joyce, Mark Henry Ismay, Adne, Zenzi, Hebe, Jade Joke van de Geest Arie en Jacqueline Anne Lise en Jordy Vicky Joepen Bertha Wendy Ron en Cora Tim Koen t Boskoop, 1 maart 2011 In zijn Heiland is ontslapen, wetende dat Jezus Christus zijn verlosser is, mijn lieve man, onze geliefde vader, schoonvader, opa en over grootvader 26 september 1924 Echtgenoot van Pietje Koetsier sinds 1 november 1949 Voor persoonlijk afscheid bent u welkom op vrijdag 11 maart van 12.30 tot 13.25 uur in 'De Loods', het zalencentrum verbonden aan de Zijdekerk, Zijde 11 te Boskoop. Aansluitend heeft in de Zijdekerk de uitvaart dienst plaats. Aanvang 13.30 uur. Vervolgens begeleiden we vader Jan naar de Algemene Begraafplaats aan de Roemer te Bos koop, waar omstreeks 15.00 uur de begrafenis plaatsvindt. Nadien is er gelegenheid tot ontmoeting en condoleance, wederom in 'De Loods'. Boskoop: Hans en Carina Angelina, Germaine en Reinier, Eline IJsselstein: Ada en Kees Patrick, Annemieke Kloosterburen: Wouter en Liesbeth Sam, Jop, Evi, les Boskoop: Riesen Imca Stefan en Suzanne, Denise Alphen aan den Rijn: Els en Paul Cynthia, Niels, Rosanne Punchbowl, Tasmania: Sjaak en Marion Rebekah en Isaac Donovan, Charlie Joshua 'Groningen: Berten Linda Larissa, Varja Warmond: KeesenAgeeth Claudia en Ralph, Dorus en Anouk Boskoop: P. Loef-Koetsier Rotterdam: Pieter en Marga Jesse-Jan Ik sla mijn ogen op naar het gebergte, vanwaar ik dag en nacht des hoogsten bijstand wacht. Mijn hulp is van den Heren alleen, die hemel zee en aarde eerst schiep en sinds bewaarde. Psalm 121 Ted in liefdevolle herinnering Stef Merel en Alwin www.krameruitvaartzorg.nl Aarkade 70 2406 BW Alphen aan den Rijn 0172-41 66 63 info@jacquelinevegt.nl www.jacquelinevegt.nl Omdat leder mens uniek Is Jacqueline Vegt Nel Moerings Henriëtte v/d Knljff TheavanTol Een nieuw team voor dienstverlening in een moeilijke tijd. Wij gaan door... enthousiast, met gevoel en aandacht voor u en gediplomeerd. Dag en nacht staan wij voor u klaar! Kramer Uitvaartzorg Boskoop, Gouda, 16 mei 1946 6 maart 2011 Boskoop, 17 september 1939 Boskoop: Ernst Hoogendoorn Boskoop: Op vrijdag 11 maart is van 11.00 tot 11.45 uur gelegenheid om afscheid van Sytske te nemen in aula van de begraafplaats gelegen aan De Roemer in Boskoop. Uitvaartverzorging met aandacht en betrokkenheid Onze speciale zorg gaat uit naar thuis opbaringen Uitvaartcentrum Alphen aan den Rijn Uitvaartcentrum Waddinxveen Aansluitend zal om 12.00 uur de herdenkings dienst gehouden worden waarna wij haar omstreeks 13.00 uur naar haar laatste rustplaats zullen begeleiden.

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 4