I Gemeente Nieuws Aangifte doen Aangifte doen bij de poli tie? Bel eerst 0900 8844! Aan gifte doen bij de politie kan op verschillende manieren. Maar kunt u voor uw aan-., gifte beter een afspraak op het politiebureau maken of kunt u eenvoudig via inter net aangifte doen? Ook moet u vaak een aantal documen ten bij de hand hebben als u aangifte wil doen. Maar wel ke documenten zijn dat? Bel daarom eerst met 0900 8844, zodat u de aangifte kunt doen die bij u past. week Bouwen en wonen Aanvraag subsidie 2012 Volg ons op Twitter Ondernemen in de gemeente Waddinxveen Gemeente Waddinxveen APV vergunningen Planning ko mende periode Bezwaar Gemeentelijke verordeningen en regelingen woensdag 9 maart 2011 Weekblad voor Waddinxveen pagina 7 Altijd actueel: de weekkrant.nl Rubriek Gemeentenieuws uit Waddinxveen AANWIJZINGSBESLUIT STRAATARTIEST AANVRAAG OMGEVINGS- VERGUNNING (REGULIERE PROCEDURE) AANBESTEDEN VAN DE WERKEN SAMENWERKING BEKRACHTIGD VERLEENDE OMGEVINGS- VERGUNNINGEN KERKWEG-OOST SPREEKUREN WIJZIGING WINKELTIJDEN VERORDENING 2007 PUBLIEKSBALIE NU EN IN DE TOEKOMST VERGUNNINGENLOKET Hebt u een vraag over een ver gunning, dan kunt u alleen op werkdagen tussen 8:30 en 12:30 uur contact opnemen met het Vergunningenloket. Als u (uit gebreid) wilt praten over een vergunning of een aanvraag wilt inzien, dan kunt u alleen terecht als u daarvoor een af spraak heeft gemaakt met één van de medewerkers van het Vergunningenloket. U hoeft dan niet te wachten en de mede werkers kunnen zich voorberei den op uw bezoek. Voor vragen of het maken van een afspraak kunt u bellen met tel. 624 500. operateur of gids op te treden. Op grond van artikel 2:9 lid 3 is het mogelijk om een ontheffing aan te vragen op het verbod. Het aanwijzigingsbesluit staat op onze website www.wad- dinxveen.nl en ligt gedurende 12 weken kosteloos ter inzage bij De Publieksbalie. U kunt tegen betaling van lege- skosten een kopie van het be sluit krijgen. dienen van zo’n verzoek zijn kosten verbonden. U kunt uw beroep- en verzoekschrift ook digitaal indienen bij de genoem de rechtbank via http://loket. rechtspraak.nl/bestuursrecht. Daarvoor moet u wel beschik ken over DigiD als uw elektro nische handtekening. Op de genoemde website treft u de precieze voorwaarden aan. meest optimale en verkeersvei lige oplossing. Deze ontwerpen worden nog voorgelegd aan de verschillende klankbordgroe pen. Landmeters zijn het plan gebied nauwkeurig aan het in meten. Waddinxveen Inschrijven: u kunt zich voor 11 maart aanmelden via www. kvk.nl/ondememeninwaddinx- veen.nl Tijdens deze bijeen komst wordt u geïnformeerd over: De gemeente Waddinxveen heeft sinds kort ook een kanaal op Twitter. U kunt ons volgen op Twitter.com/gemeentew- veen voor nieuws en actuali teiten. weg-Oost. Begin 2013 - Ein de werkzaamheden omlig gende straten. 20110030 Noordkade 48, het in stand houden van een oefenobject (01- 03-2011); 20110033 Wilhelminakade 1, het wijzigen van de gevels (01- 03-2011). tend kunnen burgers gedurende zes weken een zienswijze indie nen. Inloopavond met toelich ting op onder andere: vergunningen indienen van een zienswijze definitief ontwerp hefbrug, oprijdbrug en Kerkweg-Oost en omgeving bereikbaarheidsmaatregelen Definitief ontwerp Kerkweg- Oost en omliggende straten ge reed. Juli/augustus 2011 - Ver werken zienswijzen en verlenen vergunning. Oktober 2011 - Se lectie van en gunning aan de aannemers voor de hefbrug, oprijdbrug en Kerkweg-Oost en omgeving. November 2011 - Start voorbereidingen werk zaamheden door aannemers- Begin 2012 - Inloopavond met informatie over onder andere detailplanning, fasering en be reikbaarheid tijdens de werk zaamheden. Maart 2012 - Start werkzaamheden. Augustus 2012 - Einde werkzaamheden hefbrug, oprijdbrug en Kerk- Bezoekadres: Raadhuisplein 1,2741 HR. Postadres: Post bus 400,2740 AK. Telefoon: 0182 - 624 624. E-mail: gemeen- te@waddinxveen.nl. Website: www.waddinxveen.nl. De burgemeester heeft inge stemd met het aanwijzingsbe sluit "straatartiest”. Dit aan wijzingsbesluit heeft tot doel artikel 2:9 uit de Algemene Plaatselijke Verordening 2009 (APV) nader uit te werken, zo dat handhaving bij overlast mo gelijk is. De uitwerking betreft het daad werkelijk aanwijzen van open bare plaatsen in de gemeente waar het verboden is om voor het publiek als straatartiest, straatfotograaf, tekenaar, film- De volgende aanvragen om een omgevingsvergunning zijn ont vangen op de tussen haakjes vermelde datum: 20110033 Wilhelminakade 1, het wijzigen van de gevels (21-02-2011); 20110034 Noordkade 243, het plaatsen van een dak kapel op het voordak- vlak (22-02-2011); 20110036 St. Victor-plein 2, het aanbrengen van mar kiezen (24-02-2011); 20110037 Onderweg 17, het plaatsen van een dak kapel op het voordak- vlak (23-02-2011); 20110038 Zuidkadering 23, het plaatsen van een dak kapel op het achter- dakvlak (25-02-2011). Op basis van het definitief ont werp is inmiddels een zoge naamd bestek gemaakt voor de hefbrug en de oprijdbrug. Het bestek, waarin de werkzaamhe den in detail zijn beschreven, is in februari 2011 openbaar aan besteed door publicatie op de aanbestedingskalender. Aannemers kunnen op basis van dit bestek een aanbieding doen. Stichting Wielerronde Wad dinxveen, vergunning voor het houden van de Wielerronde Waddinxveen 2011 op 25 april 2011 tussen 10.00 en 18.00 uur (bedrijvenpark Coenecoop). Dönerpaleis, standplaatsver gunning 2011 voor de verkoop van shoarma, döner, kebab, piz za’s, patat, frisdrank en diversen soorten brood. Dinsdag loca tie Passage, woensdag en don derdag Beukenhof en zaterdag Groensvoorde. PKN gemeente "De Rank”, vergunning voor het houden van een rommelmarkt op 7 mei 2011 van 09:00 tot 15:00 uur, lo catie plein Coenecoop College, Dreef 2-6. De gemeente Waddinxveen en de provincie Zuid-Holland trek ken samen op bij dit omvang rijke project. De samenwerking is vastgelegd in een overeen komst. Op 24 februari jl. is deze samenwerkingovereenkomst- symbolisch op de hefbrug on dertekend door wethouder Kees de Jong en gedeputeerde Asje van Dijk. Mei/juni 2011 - Publicatie ver gunningen en ontwerpbesluiten hefbrug en oprijdbrug, aanslui- De volgende omgevingsvergun- ningen zijn verzonden op de tussen haakjes vermelde datum: 20110005 Jacob van Lennep- straat 1-15 en 2-20, Oltmansstraat 1-19 en 2-16 en Potgieter- straat 14-20, het ver wijderen van asbest houdende beplating onder de kozijnen (01-03-2011); De gemeente is gestart met de voorbereidingen van de werk zaamheden aan de Kerkweg- Oost. Inmiddels is een ingeni eursbureau aangetrokken die de ontwerpen hiervoor uitwerkt. Omdat de beschikbare ruimte beperkt is, is het passen en me ten bij het vormgeven van de Al bijna een jaar werken de provincie Zuid-Holland en de gemeente Waddinxveen nauw samen aan de voor bereiding van een omvang rijk project in Waddinxveen: het groot onderhoud aan de hefbrug, de vervangingvan de westelijke oprijdbrug en het groot onderhoud aan de Kerkweg-Oost en omliggen de straten. De voorbereidingen vorde ren gestaag en op inloop avonden en via de websi te houden we u daarvan op de hoogte. Achter de scher men werkte een team van meer dan twintig personen de afgelopen periode hard aan de voorbereidingen van deze werkzaamheden. Daar bij werden inwoners, onder nemers en maatschappelijke Voor de werkzaamheden zijn veel vergunningen nodig van gemeente, hoogheemraadschap van Rijnland en provincie. Ook is er een wijziging nodig van het bestemmingsplan om de oprijd brug aan de kant van de Brug- kerk en Theo Thijssenschool te verbreden. De provincie heeft de aanvragen hiervoor met alle bijbehorende documenten in ja nuari ingediend. Momenteel worden de aanvragen bekeken door gemeente, hoogheemraad schap en provincie. Zij zullen vervolgens een ontwerpbesluit opstellen. Economische ontwikkelingen in de regio Het economisch beleid van de gemeente, specifiek betreffende bedrijventerreinen Vraag en aanbod van perso neel in Waddinxveen Daarnaast kunt u meepraten over het economisch- en ar beidsmarktbeleid van de ge meente tijdens de forumdiscus sie. Na afloop is er gelegenheid om vragen te stellen over o.a. uw specifieke personeelsvraag nu en in de toekomst. De bij eenkomst wordt georganiseerd door de gemeente Waddinx veen, de OVW, het ICW, de Ka mer van Koophandel Rotter dam, met ondersteuning van het RPA Rijn Gouwe. Wanneer u vindt dat uw direc te belangen worden geschaad door de verlening van een - hiervoor genoemde - verleen de vergunning/beschikking, kunt u binnen zes weken na de verzenddatum van de beschik king een gemotiveerd bezwaar schrift indienen bij het college van B W (tenzij in de publica tie een andere procedure is ver meld). Met het indienen van een bezwaarschrift wordt de aan vang van de activiteiten niet te gengehouden. Om dat te voor komen kunt u een verzoek om een voorlopige voorziening in dienen bij de Rechtbank ‘s-Gra- venhage, Postbus 20302,2500 EH Den Haag. De rechter be ziet dan of met de activiteit mag worden begonnen. Aan het in- De burgemeester en de wet houders houden spreekuur op maandag van 16:00 tot 17:00 uur. Voor een soepel verloop is het nodig om vooraf een af spraak maken via 624 600. De gemeente Waddinxveen ver leent jaarlijks subsidies aan or ganisaties die op diverse ter reinen met hun activiteiten het beleid van de gemeente onder steunen en uitvoeren. Indien u in aanmerking wilt komen voor een gemeentelijke subsidie in 2012 kunt u uiterlijk 1 april 2011 schriftelijk een aanvraag tot sub sidieverlening indienen. De aan vraag dient te bestaan uit: een activiteitenplan, een begroting van uw organisatie met daarin opgenomen een begroting voor het realiseren van het activitei tenplan en een balans. De aan vraagformulieren vindt u op www.waddinxveen.nl via tref woord ‘aanvraagformulier sub sidie’. U kunt doorklikken naar het aanvraagformulier 2012. De aanvraag wordt getoetst aan de hand van de Algemene Subsi dieverordening 2007 en relevan te beleidsdocumenten. U kunt de verordening vinden op www. waddinxveen.nl met trefwoord ‘subsidieverordening’. In de ver ordening wordt nader omschre ven aan welke beoordelingscri teria de aanvraag moet voldoen. Organisaties die in 2011 subsi die verleend krijgen, ontvangen de aanvraagformulieren op het postadres. Meer informatie kunt u krijgen via het secretariaat van de afdeling SBO, bereikbaar via tel. 624 500. De raad heeft op 16 februari een wijziging van de Winkeltij denverordening Waddinxveen 2007 vastgesteld. Het betreft een aanpassing van artikel 8 en artikel 5 lid 5 van deze veror dening. Het wijzigen van arti kel 8 heeft tot gevolg dat in het artikel het juiste orgaan staat opgenomen dat bevoegd is tot uitvoering van het artikel. Er stond college en dit moet zijn gemeenteraad. Het wijzigen van artikel 5 lid 5 heeft tot gevolg dat de door het college voor de volumi neuze detailhandel vast te stel len twaalf extra dagen per jaar waarop zij open mogen zijn voor publiek, betrekking heb ben op zowel koopzondagen als feestdagen. Tot voorheen ston den alleen koopzondagen op genomen. De aangepaste verordening staat op onze website www. waddinxveen.nl en ligt gedu rende 12 weken kosteloos ter inzage bij De Publieksbalie. U kunt tegen betaling van lege- skosten een kopie van de veror dening krijgen. Openingstijden: maandag tot en met vrijdag 08:30-12:30 uur; woensdag, op afspraak 13;00- 16:00 uur; donderdagavond 17:00-21:00 uur. Afspraken, vra gen en meldingen 624 500. organisaties van Waddinxveen VERGUNNINGEN zoveel mogelijk betrokken. Zo zijn naar aanleiding van de in loopavond van oktober 2010 alle suggesties en opmerkingen van de omgeving opnieuw bekeken. Waar mogelijk zijn deze zijn door de provincie en gemeen te verwerkt in het definitief ont werp van de hefbrug en de op rijdbrug. Ook in de toekomst blijven pro vincie en gemeente burgers in tensief betrekken bij dit project. Bent u benieuwd naar de eco nomische ontwikkelingen in Waddinxveen? Heeft u nu of straks personeel nodig? Heeft u hulp nodig bij het op stellen van uw personeelsbeleid? Kom dan naar de bijeenkomst: Ondernemen in de gemeente Waddinxveen; nu en in de toe komst Datum: 21 maart 2011 Tijd: 16.00-18.00 uur Locatie: raadzaal gemeentehuis AFVALBRENGSTATION Zuidelijke Rondweg 250. Ope ningstijden: op werkdagen van 13:00 tot 16:00 uur; zaterdag van 09:00 tot 12:00 uur. Afvalinza meling en ophalen grofvuil 547 500.

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 7