Pettepret 2011 20,00 fris je huid op voor het voorjaar Gooac oókinq Waar gaat uw hart naar uit? 7 Reis I Op weg naar een topbaan In een handomdraai wat lekkers mee door Azië Elke dag nieuws over auto’s KORTING VVD: ‘Geen sprake van fusie’ Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 16 maart 2011 Weekblad voor Waddinxveen pagina 21 Met de stoomtrein Vacatures Recepten Autonieuwtje V; Microdermabrasie is een fantastische pijnloze techniek om uw huid gladder, zachter en frisser te maken. Met deze methode ontdoen we de huid ook van de fijne rimpels, comedonen (mee-eters), acné, ondiepe littekens, vergrote poriën en huidverkleurin- gen. Microdermabrasie is geschikt voor elke huidtype, het aantal behandelingen is Door de microdermabrasie behandeling verstevigt het bindweefsel en wordt de aanmaak van nieuwe cellen gestimuleerd. De productie van collageen en elastine neemt ook toe waardoor uw huid glad aanvoelt en fris uitziet. voor na Bel of mail verstevigt de huid. afhankelijk van de indicatie bijv, littekens of rimpels. Pijnloze behandeling geschikt voor elke huidtype direct resultaat voor een afspraak! Direct zichtbare huidverbetering. Een gladde en gave huid. Beauty Studio - Anti-ageing Instituut ftZIÉ- aapina Instituut nu voor 78,- tb www.deweekkrant.nl/banen www.weekbladwaddinxveen.nl www.weekbladwaddinxveen.nl “Vraag naar de voqrwaarden, geldig t/m 31 maart, niet i.c.m. andere acties. Cezichts lichaamsbehandelingen Huidverbetering Laserontharing Verwijderen van pigmentvlekken Permanente makeup Massages Pedicure Vinkebuurt 124, 2471 XD Zwammerdam, (t) 01 72-477 847 (w) goodiooking.nl Waddinxveen Toneelgroep Kameleon en het Gedichten-Atelier houden een poëziewedstrijd met als onder werp: ‘Waar gaat uw hart naar uit in Waddinxveen?’ Plekken in Waddinxveen waar het hart sneller van gaat kloppen? Geef dit gevoel vorm in een gedicht. De winnaars mogen hun ge dicht voordragen tijdens hét ners van Waddinxveen kan bieden. Dus op dit moment is er, wat de VVD-fractie betreft, geen sprake van een fusie. Wij voelen ons hierin ge steund door de uitslag van het referendum, waarbij ruim 91 procent van de inwoners van Waddinxveen aangaf tegen een fusie met Gouda te zijn. Fractie van de WD-Waddinxveen Cultuurfestival Waddinxveen op 7 en 8 oktober. Gedichten in sturen kan naar Adri Nieuwerf, C.Huygenslaan 49, 2741XV, Waddinxveen of mail naar a.nieuwerf@casema.nl. De komende zeven weken stellen wij de spetterende acts voor die optreden tijdens Pettepret 2011. Deze week: Studio Da Danza. Van de redactie Waddinxveen en choreografie laten zien in de stijlen jazzdans, jazz/modern, streetdance en hiphop lyrical. Om 19.20 uur staat er een freestyle act van de dansers gepland in samenwerking met Young profesionals. Ook dit jaar zal Pettepret dus weer een vrolijk, swingend geheel worden met de combinatie van muziek en dans. Studio Da Danza laat prachtige dans zien tij dens Pettepret 2011 in Waddinxveen. FOTO: PR Scan deze QR code met je smartphone www.deweekkrant.nl/webwinkel geen correcte weergave van de werkelijkheid. De fractie van de VVD heeft zich altijd een voorstander betoond van een zelfstandig Waddinxveen en heeft nimmer uitgesproken op voorhand een voorstander van een fusie in een groter verband te zijn. Dit neemt niet weg, dat onze fractie bereid is, en dit ook heeft uitgesproken, om na het zelfstandig afronden van onze projecten (mogelijk over een periode van zes tot acht jaar) en rond die tijd ook de inzichten over bestuurlijke toekomst en de inrichting van gemeenten in Zuid-Holland mogelijk anders komen te liggen, te bezien of een fusie in een groter verband een meerwaarde voor de inwo- Lees meer over deze kwestie op de voorpagina van deze krant en op www. weekbladtvaddinxueen.nl. Meer informatie over Pettepret 2011? Ga dan naar www.pettepret.nl of www.weekbladwaddinx- veen.nl. Studio Da Danza zal tijdens het Waddinx- veense koninginnefeest aanwezig zijn en drie showblokken verzorgen op het podium. Inhou delijk zal Studio Da Danza shows brengen die gebaseerd zijn op zowel oud als nieuw dans werk. Naast vele dansende meiden en vrouwen beschikt de Waddinxveense dansschool inmid dels ook over speciale lessen voor mannen en jongens. De streetdance jongensgroep is hart stikke nieuw en zal tijdens pettepret voor de al lereerste keer op het podium staan. Zij zullen laten zien dat zij al die meiden binnen de school best aan kunnen en dat ‘dans’ zeker niet alleen iets is voor meisjes! Naast deze speciale jongensgroep, zullen alle selectie-klassen van Studio Da Danza aanwezig zijn onder lei ding van Annabelle van de Laar en Lotte Veen. Om 18.30 uur en om 20.00 uur zullen zij optreden Ingezonden brief Waddinxveen Onlangs heeft u kennis kun nen nemen van het verslag van het open arhi-overleg dat Gedeputeerde Staten van de provincie Zuid-Hol- land met de burgemeester en wethouders van Gouda op 15 februari 2011 heeft gevoerd. De fractie van de VVD-Waddinxveen heeft met grote verbazing kennis genomen van enkele passa ges, die op pagina vijf van dit verslag worden weergegeven. Hierin wordt gesuggereerd, dat de fractie van de VVD voorstander zou zijn van een fusie mits het een fusie in een groter verband wordt. Dit is -

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 21