I Pettepret nieuws I 1 (S Tips voor besparen energie j WIJ ZIJN VERHUISD fWÏÈ I Van Wijk Wegenbouw B.V. Eerste Bedrijfsauto Technicus Laadkiep-/Hvdraullek monteur Video’s uit Waddinxveen op de site Krijgen we een lentezonnetje? Alles over Pettepret op de site Al het 1 nieuws op onze site Subsidiewijzer energiebesparing verbeterd Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 23 maart 2011 Weekblad voor Waddinxveen pagina 15 S3 Piet Paulusma Altijd actueel Koninginnedag Actuele video’s www.deweekkrant.nl www.deweekkrant.nl www.weekbladwaddinxveen.nl www.weekbladwaddinxveen.nl Uw leverancier van sierbestrating, natuursteen,tuinhout en tuinverlichting. Wij nodigen u van harte uit te komen kijken in o BOONSTOPPEL TRUCKSERVICE B.V. MAXUS i ;FS H- H j DAF FUSO Doortocht 12 2411DS Bodegraven Tel0172-651156 E-mail: info@vanwijk-wegenbouw.nl Internet: ww.vanwijk-wegenbouw.nl Het Platform Duurzaam Wad dinxveen wil u in een serie ar tikelen helpen bij het besparen van energie en alle aspecten die daarbij komen, door handzame tips en verwijzingen naar rele vante websites. Doelstelling van het Platform is het leveren van een bijdrage aan een duurzame ontwikkeling van Waddinxveen in samenwerking met de inwo ners. selijke MeerMetMinder-aan- bieder inschakelen. Deze levert een officieel Maatwerkadvies en voert de maatregelen uit (of laat uit voeren), die in ovprleg en met volledige instemming van de bewoner worden vastgesteld. De eigenaar/bewoner heeft het laatste woord: het is zijn keus. Een MMM-aanbieder dient een Maatwerkadvies met Ener- gielabel uit te brengen en te re gistreren. Dat moet binnen twee maanden na de premieaanvraag, anders vervalt deze. Erkende, door MeerMetMinder aange wezen Maatwerkadviseurs in Waddinxveen zijn Renopartner klus- en renovatiebedrijf, De Kruipruimte-isolatiespecialist en (voor installaties) Complex W- E-techniek. Als de genomen energiebe sparende maatregelen de woning 20 procent ener giezuiniger maken (of één labelsprong) ligt er een ex tra subsidie 300 euro klaar. Lukt het om de woning zelfs 30 procent zuiniger te maken (of twee labelsprongen), dan is 750 euro beschikbaar. Deze bedragen zijn buiten de subsidies die voor elk van de maatregelen apart beschik baar zijn. Deze zijn zeer divers: van maximaal 1100 euro voor isolatieglas tot maximaal 4000 euro voor een verwar mingsketel die elektriciteit opwekt. Deze week de eerste aflevering van de serie, duurzaamheidstip 1Subsidiewijzer energiebespa ring verbeterd. De volgende tip verschijnt over twee weken. Functie omschrijving: - Alle voorkomende werkzaamheden ten aanzien van diagnose, onderhoud, reparatie aan de diverse bedrijfsvoertuigen; - Uitvoeren van keuringen en inspecties (APK I en II, Tacho, etc.); Het Koninginnedagfeest Pettepret wordt opnieuw één groot feest. We houden u in deze krant wekelijks op de hoogte van alle voorbereidingen rondom Pettepret. Van de redactie Waddinxveen Workx gesponsorde compres sors en bekabeling wordt door Van Noort mogelijk gemaakt. Toertocht Frank Pronk haarmode houdt op Koninginnedag in samen werking met de SNFW een toertocht voor klassieke auto’s. Er wordt een mooie route ge reden, dwars door het Groene Hart. De verzameltijd is 8.30 uur op de Passage-parkeerplaats aan de kant van de C1000. Hier Functie omschrijving: - Ervaring bekendheid met carrosserie en laadklep werkzaamheden; - Service, onderhoud en keuringen aan meeneemheftrucks (BMVVT); - Service en keuringen aan laadkleppen (LPK); - Algemene service verrichten aan bedrijfswagens; Functie eisen: Je bent een zelfstandig werkende, ervaren laadklep hydrauliek spe cialist. Voor je collega's ben je een actieve en prettige teamspeler met een enthousiaste instelling. vandaan wordt gezamenlijk naar de feesttent gelopen, waar een ohtbijt klaarstaat. Om circa 9.30 uur gaat de tocht van start. Mee doen met een bijzondere auto kan na aanmelding, bij Frank Pronk haarmode aan de leplaan 67. De kosten bedragen 25 euro per persoon, inclusief ontbijt en lunch. Het resterende bedrag gaat naar het goede doel(SOS Kinderdorpen). Kijk op www. pettepret.nl voor het volledige programma. Solliciteren? Voor meer informatie over één deze vacatures kunt u contact opnemen met Frans Hooft, Vestigingsmanager Boonstoppel Truckservice via 0182-622160. Heb je interesse in één van deze functies? Stuur dan je sollicitatiebrief met CV naar: Boonstoppel Truckservice B.V., t.a.v. dhr. F. Hooft, Coenecoop 68, 2741 PD Waddinxveen. Of mail naar info@boonstoppel.trucks.nl COENECOOP 68 - 2741 PD WADDINXVEEN Tel. (0182) 62 21 60 - Fax. (0182) 62 21 80 www.boonstoppel.trucks.nl Burtt for Professionals Iedere week staat één ac tiviteit in de spotlight en worden de grote sponsoren voorgesteld. Eén van hen is Van Noort bedrijven BV, dat zich bezighoudt met verhui zingen, transporten en op en overslagactiviteiten. Van Noort werd opgericht op 14 maart 1931 en bestaat tach tig jaar. Van Noort sponsort de SNFW al jaren in natura. Voor Pette pret spon- j sort Van Noort de rijplaten, de units en de podia. Het transport van de door Degene die wij zoeken dient te beschikken over: - Ervaring in laadklep en hydrauliek werkzaamheden; - Rijbewijs B/C geniet de voorkeur; - Gemotiveerd om kennis en vaardigheden te blijven ontwikkelen; - Service-, kwaliteit- en klantgericht; - Zelfstandig en flexibel - Bereid tot zaterdagochtend werkzaamheden Functie eisen: Je bent een zelfstandig werkende, ervaren bedrijfsauto technicus en in het bezit van het diploma eerste monteur. Voor je collega's ben je een actieve en prettige teamspeler met een enthousiaste instelling. Degene die wij zoeken dient te beschikken oven - Uitstekend technisch inzicht; - Zelfstandig en flexibel; - Rijbewijs B/C; - Gemotiveerd om kennis en vaardigheden te blijven ontwikkelen; - Service-, kwaliteit- en klantgericht; Bereid tot het meedraaien van servicediensten/zaterdagochtend werkzaamheden. Meedoen met een bijzondere auto kan na aanmelding, bij Frank Pronk haarmode aan de leplaan 67. FOTO: PR van wijk a WEGENBOUW B.V. Boonstoppel Truckservice B.V. maakt deel uit van de Boonstoppel Autobedrijven. Wij zijn dealer van DAF, Mitsubishi Fuso bedrijfswagens en Moffett Kooi meeneemheftrucks. Als moderne bedrijfswagendealer bieden wij een full service pakket om de mobiliteit van onze klanten te garanderen. Voor uitbreiding van ons team zijn wij op zoek naar: Waddinxveen Het is sinds kort een stuk gemakkelïjker om subsidies te vinden voor energiebespa rende maatregelen in huis. De stichting Meer Met Minder heeft de vernieuwde website www.energiesubsidiewijzer. nl gelanceerd. Die geeft een overzicht van de actuele rege lingen per gemeente. Bezoe kers van de website krijgen de informatie over de subsidies in hun woonplaats en kunnen eenvoudig meer informatie per regeling vinden. Om ook het vervolg gemak kelijker te maken is er de MMM-stimuleringsregeling (www.meermetminder.nl) Men kan een erkende plaat-

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 15