Be Fair tegen CVC met gelijkspel Naar halve finale NK! 'T N.u Samen op de foto Plaats jouw evenement op onze site Terras klaar voor de lente Meer sportnieuws op onze site In slotseconden krijgt Be Fair het moeilijk 'diii «l d Floreant-zondag wint verrassend van Gouda Mb - Altijd actueel, de weekkrant.nl woensdag 23 maart 2011 Weekblad uoor Waddinxveen/Goutue Koerier pagina 25 Hogednikreiniger Sport Sport Win een prijs www.wéekbladwaddinxveen.nl www.gouwekoerier.nl www.deweekkrant.nl/webwinkel Verlies Winst ASW G-hockey SC Antilope ■e Martijn Peters weet de bal in verre hoek van doel te krijgen www.deweekkrant.nl/baasenbeest Waddinxveen Twintig atleten van SC Anti lope uit Waddinxveen deden afgelopen zaterdag mee aan de Piassenloop in Reeuwijk. Van de Antilopers was Irene van der Reijken bij de dames de snelste op de 5,5 kilometer met een tijd van 20.35 minu ten. Wim Los behaalde de tweede plaats bij de 15 kilo meter in de categorie 60 plus. Meer info over de vereniging is te vinden op de website www. scantilopenl. De strijd tussen Be Fair en CVC Reeuwijk eindigde afge lopen zaterdag met gelijk spel: 1-1. Van de redactie Waddinxveen veen tikte Paul Weel (terug van een blessure) de bal net naast de paal. De volgende kans was voor CVC. Maar de spits schoot via de lat over. Daarna nam Be Fair het initiatief in de wedstrijd. Via Paul Weel en John Slagboom kwamen de Waddinxveners drie keer in een kansrijke posi tie. Het slot van de eerste helft was van beide kanten erg slordig. De tweede helft begon in een redelijk hoog tempo van beide kanten. In de 52e minuut was er een schitterende omhaal van Paul Weel op een voorzet van John Slagboom. Maar deze ging hoog over. Trainer Mark Weel: “Door goed combinatiespel kon den we CVC onze wil opleggen. Tot de 58e minuut. De mannen van Reeuwijk counteren naar de 0-1.” In de 74e minuut kreeg Be Fair een kans toen de ploeg op 25 meter van de goal een vrije trap kreeg, waarbij de rechts- keren als mid-mid. Floreant be gon geconcentreerd, maar moest het spel aan Gouda overlaten. Na een kwartier kreeg Flore ant meer grip op de wedstrijd. Vooral Dennis Giessen ontpopte zich als een ware spelverdeler en won vrijwel ieder duel op het middenveld. Na een goed half uur spelen kwam Floreant ver diend op voorsprong. Uit een snelle combinatie door het mid den werd een steekbal gegeven door de verdediging van Gouda, waarbij de doorgelopen Mitch Hassing niet aarzelde en met een geweldige lob in de verre hoek de keeper passeerde. Het doel punt werd nog aangekondigd door de commentator toen Flo reant direct de 0-2 op het score back zijn eerste kaart kreeg. John Slagboom nam de bal en wist deze op het hoofd van Mar tijn Peters te mikken. Die de bal vervolgens met een krul over de keeper in de verre hoek wist te krijgen: 1-1. Drie minuten later was het Paul Weel die voor de goal kwam. De rechtsback van CVC maakte een onnodige overtreding op de middenlijn en zag zijn tweede gele kaart, dus rood. In de slotseconden kreeg Be Fair het nog even moeilijk. Maar de stand bleef 1-1. Vol gende week speelt Be Fair uit bij Woubrugge. bord wist te noteren. Na de rust bracht Gouda een extra spits om wat te forceren. Een snelle uittrap van Tim Ver- kleij werd door Van Zoest op waarde geschat. Hij bleef ‘cool’ en liftte de bal over de Goudse keeper in het doel. Goal! Vlak na de 0-3 had Marcel Meijer de 0-4 op zijn schoen, maar die zou toch nog wat later vallen. Uit een voorzet van de rechterkant die uiteindelijk bij de eerste paal door Marcel Meijer met de hak werd ingeschoten. Komende zondag mag Flo reant thuis in Boskoop nog veertien minuten uitspelen van de indertijd gestaakte wedstrijd tegen GSV. Waddinxveen/Haastrecht ASW liet er in Haastrecht geen gras over groeien. Na vijf minuten schoot Mike Hoffmans uit een vrije trap de bal al onhoudbaar in de kruising, 0-1. Met een half uur op de klok was het weer raak uit een flipperkastac- tie. ASW verdediger Nils Kuiper ontregelde de kast: 0-2. Haastrecht was nog dreigend maar ASW haalde ongeschonden de rust. De Waddinxveners kwamen op 0-2 toen Dennis Faber binnendoor kwam en in de korte hoek scoorde. Voor de geel-zwarte thuisbrigade het sein nog meer op de helft van ASW te voetballen. Bij een lange bal liep de spits van de ploeg doelman Breedijk met bal en al omver om vervol gens te scoren. Terecht werd- ie afgekeurd. ASW moest alle zeilen bijzetten om onder de druk van Haastrecht uit te komen. Mike Hoffmans trapte nog een bal van de doellijn, maar met een kwar tier te gaan viel toch de aan- sluitingstreffer, van dichtbij 1-2. Alles of niets werd het devies. ASW hield stand en Pim Verlaan scoorde ultiem 1-3. Aangezien ESTO ook won, blijft er met nog drie wedstrijden te gaan een gat van twee punten.Komende zondag is het inhaalweekend. ASW doet daar niet aan mee. Het mag genieten van een vrije zondag. Boskoop/Benthuizen Een door schorsingen en blessures geplaagd Floreant- zaterdag schoot fysiek tekort tegen BSC’68, een ploeg die goed ‘op het randje’ kan spe len. De ploeg uit Benthuizen werd daar min of meer in gesteund door een scheids rechter die veel toeliét en beslissingen nam of naliet te nemen die veelal niet in het voordeel van de Boskopers waren. In het eerste kwartier creëerden de Benthuizenaren een licht overwicht, waar bij Floreant overeind bleef mede door goed werk van de stand-in doelman Stefan Verboom. Niettemin gaven de Boskopers goed partij en wisten ze tien minuten voor rust zelfs op voor te komen nadat Bart van Herk door de BSC-keeper binnen de zes tien was gevloerd en Martin Kolster vervolgens het vonnis voltrok: 0-1. Na de thee werd de xyedstrijd steeds fysieker en waren di verse blessurebehandelingen aan Boskoopse kant nodig, onder anderen voor keeper Stefan Verboom. Floreant vond hierop niet het juiste antwoord. Het kwam zelfs met 2-1 achter. En hoewel Martin Kolster tien minuten voor tijd nog goed was voor de 2-2 slaagde de thuisclub er kort voor het einde toch in de wedstrijd met 3-2 te beslissen. Zaterdag moet Floreant thuis spelen tegen Lugdunum. Be Fair moest afgelopen zater dag improviseren met de opstel ling, want de ploeg had te maken met vier geschorsten en twee af wezigen. Na een open beginfase waarbij Be Fair na de tweede minuut een kans kreeg via de opgekomen Willem Jan Ooster- Spelmoment uit Be Fair - CVC Reeuwijk. Op de voorgrond Geoffrey Oliviera, bekend van zijn onvoorspelbare acties. Die had hij rigens ditmaal voor andere wedstrijden bewaard. Op de achtergrond kijkt Jannes Berghout (vervanger Ben Said) geconcentreerd toe. Beiden Be Fair-spelers kwamen afgelopen zaterdag niet tot scoren. De strijd werd beslist met gelijkspel. FOTO: RONALD STAM Waddinxveen Het G-hockeyteam van Hoc keyclub Waddinxveen is goed op dreef. HCWaddinxveen is in 2007 van start gegaan met G-hockey en doet inmiddels met twee teams mee aan de G-hockey competitie van de KNHB. Het HCW Gl-team speelde afgelopen zaterdag uit bij Evergreen in Maasluis. Er werden drie wedstrijden van 20 minuten gespeeld (in clusief een inhaalwedstrijd) De eerste tegenstander was Voorne Gl, de torenhoge fa voriet in de poule. Al vroeg in de wedstrijd kwam HCW op achterstand te staan door snelle uitvallen van de te genstander: 0-2. HCW liet zich echter niet van de wijs brengen, bleef stug aanval len hetgeen zich vertaalde in een schitterend doelpunt van de nieuwe, behendige speler in het team: 1-2. HCW kreeg vervolgens meerdere kansen op de gelijkmaker, maar wist deze niet te verzilveren. Drie minuten voor tijd scoorde Voorne uit een counter de 1-3, wat tevens de eindstand was. De tweede wedstrijd tegen Hudito3 eindigde in een ge lijkspel: 1-1. Hierbij werd het doelpunt van HCW dat in het eindsignaal viel, ten on rechte afgekeurd. De derde wedstrijd tegen Evergreen/ Zoetermeer werd gewonnen met 2-1HCW Gl staat door deze behaalde resultaten op de tweede plaats in de poule. Drie meisjes van jazzdans- en turnvereniging TOOS uit Waddinxveen hebben zich geplaatst voor de halve finale NK, die in april wordt gehouden. Daphne Spruytenburg (pupil 2), Dewi Heemelaar (pupil 1) en Kyla Halley (instap) behaalden goede resultaten tijdens de voorwedstrijden tur nen 2e divisie en werden zo geplaatst. FOTO: PR/TOOS Boskoop/Gouda Floreant-zondag heeft op overtuigende wijze korte met ten gemaakt met Gouda. In het hol van de leeuw wonnen de Boskopers ‘dik’ met 4-0. Een duidelijke revanche voor de 7-0 nederlaag die Floreant in het eerste deel van de com petitie thuis tegen de Gouwe naars moest slikken. Gouda zit in een moeilijke fase met geschorste en geblesseerde spelers en een ontslagen trai ner. Bij Floreant ontbraken Fred en Denny Houtman en Sander van Gemeten, door blessures. Hierdoor mocht Aron Verkleij (eerstejaars A- speler) in de basis beginnen en kon Dennis Giesen terug- oue- y

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 25