Pettepret nieuws Zwemster wint goud -u Uitzending voor kerken Cursus babymassage Nieuwe veldverlichting Duik in het recente verleden Wordt het weer wat warmer? Iedereen praat mee over actuele zaken The Power of Art Ingezonden brief - Fusie passief afwachten? woensdag 30 maart 2011 Weekblad voor Waddinxveen pagina 13 Altijd actueel, de weekkrant.nl - De bezoeker Piet Paulusma Digikrant Creatieve kracht www.deweekkrant.nl www.weekbladwaddinxveen.nl www.weekbladwaddi nxveenn I Rondemiss Met gemak Tennisseizoen c. fy J 1 dü Lopen op water? Ja! In speciale GoGo ballen kan het! FOTO: PR Zwemster Angelique van Vark wint goud op de 400 en 800 meter. FOTO: PR Waddinxveen De Hervormde Gemeente zal zondag 3 april het kerkenpro gramma voor de RTW verzor gen. Deze uitzending begint om 09.00 uur met het kinderpro gramma. Om 09.30 uur wordt overgeschakeld naar de Mor genster, voor de rechtstreekse uitzending van de kerkdienst. Voorganger van deze dienst is J. de Jong. Na de kerkdienst Regio/Alphen Binnenkort start in zwembad De Hoorn in Alphen aan den Rijn een nieuwe cursus baby- massage. De cursus vindt plaats op maandag of vrijdag (afhan kelijk van de voorkeuren van de deelnemers). De cursus babymassage wordt Zwemster Angelique van Vark van Z&PC De Gouwe heeft op de 400 en 800 meter een gouden medaille weten te behalen. Van de redactie Waddinxveen klinkt er muziek, met als thema ‘Op weg naar Pasen’. Om 11.30 uur zullen I. Verbfee en J. Peters vertellen over hun ervaringen in Malawi. Zij waren daar vorig jaar met Athletes in Action. gegeven van 9.30 tot 11.00 uur en duurt drie weken. De vierde week wordt de baby massage ge combineerd met babyzwemmen. Voor meer informatie over deze cursus: zwembad De Hoorn, tel.: 0172-418700 of mail met Adri Punt via a.punt@sport- spectrum-alphen.nl. meter vrije slag. Op 23 april hoopt zij met de Nederlandse Junioren Kampioenschappen 800/1500 meter in Breda haar tijd te kunnen verbeteren. Afgelopen zondag hebben vele Het Koninginnedagfeest Pettepret wordt dit jaar opnieuw één groot feest. We houden u in deze krant op de hoogte van wat er allemaal gebeurt rondom Pettepret. Waddinxveen Korfbalvereniging Korbis heeft dinsdag 22 maart de nieuw aangelegde veldver lichting officieel in gebruik genomen. Ter gelegenheid hiervan werd een tweetal oefenwedstrijden gespeeld door Korbis 1 en Van de redactie Waddinxveen hoogtepunten de KidHitzShow. Kidz DJ Ricardo gaat er een dolle boel van maken. Concordia verleent al jaren me- Korbis 2 tegen De Danaiden 1 en 2 uit Leiden. Cofely, de leverancier van de veldverlichting, had een tweetal afgevaardigden gezonden, die een allerlaatste inspectie deden. Korbis zal in de toekomst nu ook avondwedstrijden kunnen spelen. Boskoop Het tennisseizoen is afgelo pen weekend bij Tennisver eniging Boskoop van start gegaan. Het weekend begon met de vrijwilligersavond op vrijdagavond waarop de vrijwilligers van Tennisver eniging Boskoop bedankt werden voor hun werk. Op zaterdag was het de beurt aan de jeugd. De vlag werd gehe sen door de voorzitter van de jeugdcommissie Michel v/d Bas en het jongste jeugdlid Calvin (5). dewerking aan Koninginnedag- festiviteiten in Waddinxveen. Concordia is opgericht in 1898 en is daarmee één van de oudste verenigingen van het dorp. Het harmonieorkest heeft ruim veer tig leden, waarvan een groot deel afkomstig is uit ‘eigen kweek’. Op Koninginnedag treedt Con cordia op bij de aubade en geeft aansluitend een miniconcert met pop- en musicalliedjes. Kijk op www.pettepret.nl voor het vol ledige programma. Waddinxveen Na het zwaarbevochten ge lijkspel tegen Zian moest het eerste herenteam van Z&PC De Gouwe afgelo pen zaterdag aantreden te gen LZ 1886 2. In de strijd tegen degradatie zijn punten hard nodig, maar wederom had coach Erik van Beek slechts negen spelers tot zijn beschikking. Het was Jurre Geleijnse die met een schot buiten de vijf meter de score opende. Op precies dezelfde manier scoorde Jurre vervol gens nog een keer waardoor het 2-0 werd. De Gouwe had het in de eerste periode ge makkelijk en liep door doel punten van Mike Slot en Bas Pronk uit naar 4-0. Smetje op de prestatie van de eerste periode was een nogal on gelukkige tegengoal. Via de rug van keeper Jordy Witjes ging de bal over de doellijn. In de tweede en vooral derde periode sloop er steeds meer gemakzucht in de ploeg. Pa trick Witjes scoorde na een knappe zwemactie, maar kon niet voorkomen dat de bezoe kers terugkwamen tot 5-3. In de derde periode wist alleen Thiemo Geleijnse te scoren, uit een strafworp verzorgde hij de 6-3. Door onoplettend heid kwam LZ terug tot 6-5. Aan het begin van de laatste partij hield keeper Jordy Wit jes de ploeg op de been. Via Thiemo Geleijnse, wederom uit een strafworp, werd het 7- 5. Na de goal van Bas Pronk leek de wedstrijd gespeeld waarna Mike Slot het slotak koord verzorgde en de 9-5 eindstand op het scorebord zette. Volgende week volgt de lastige uitwedstrijd tegen Nereus 2. www.deweekkrant.nl/webwinkel grote GoGo ballen, rijden op pluche beesten en springen op één van de vele springkussens, is nog maar een greep uit het hele programma. Young Profes sionals Events uit Waddinxveen verzorgt dit jaar het hele attrac- tiepakket én een spectaculaire licht- en geluidshow. Er zijn veel en medailles kunnen behalen op vele afstanden. Vooral voor de jongste zwemmers met wei nig ervaring was het leuk om een wedstrijd te kunnen zwemmen in De Sniep. spreken. Voor de overige zaken kunnen zij natuurlijk met hun Goudse zusterafdeling overleg gen en dezelfde koers varen. Wordt hier niet voor gekozen, dan bestaat levensgroot het gevaar, dat de Waddinxveense raadsleden,gekozen in de raad van Groot- Gouda, vooral het belang van de hele gemeente na zullen streven. Voor de kie zer is deze oplossing aantrek kelijk. Zij kunnen gewoon hun stem uitbrengen op de partij van hun voorkeur ,maar weten dat wanneer zij hun stem geven aan de Waddinxveense variant van hun partij, het Waddinx- veens belang prioriteit heeft. Bovendien zou zo’n construc tie de opkomstpercentages en politieke belangstelling van de gewone burger sterk kun nen verhogen, terwijl Wad dinxveen tevens aan invloed wint. 2. Acties die het stem gedrag van de beslissende overheden, mogelijk kun nen beïnvloeden. Te denken ware aan demonstratieve optochten bij de besliscentra, ludieke acties, maar vooral ook informatie voor media en beslissers (de referendum- krant is voor dit doel minder geschikt). M. de Vries Deze brief is ingekort, lees de volledige versie op tvunv.iveekbladivaddinxveen. nl. zwemmers van Z&PC De Gouwe weer goede prestaties verricht tijdens de Driekamp in Waddinxveen. Zowel minioren, junioren, jeugd en senioren hebben mooie pr’s Afgelopen zondag heeft An gelique van Vark van Z&PC De Gouwe meegedaan aan het District Kampioenschap Lange Afstanden in Dordrecht in een 50 meter bad. Van Vark heeft zich geplaatst voor de 400 me ter wissel en de 800 meter vrije slag. Op beide afstanden heeft zij de gouden medaille weten te behalen. Met een grote voorsprong van 4 seconden op de 400 meter wissel heeft ze met 5:40:96 de gouden medaille en een limiet voor de Nederlandse Junioren Kampi oenschappen in juni behaald. De 800 meter vrije slag was die middag in een zeer warm zwem bad erg zwaar. Ook behaalde ze met 10:21:94 en met 3 seconden voorsprong de gouden medaille voor de 800 Hoe de beslissing uitvalt, weten we niet. Maar het lijkt mij beter nu reeds na te den ken over maatregelen om de Waddinxveense belangen veilig te stellen Enkele sug gesties: 1Waddinxveense afdelingen partijen behouden. De poli tieke partijafdelingen in Wad dinxveen heffen zichzelf niet op bij doorgaan fusie, maar blijven bestaan als afdeling Waddinxveen van hun par tij. Deze partijen gaan met elkaar een overeenkomst aan waarin wordt afgesproken, dat wanneer Waddinxveense belangen in de raad behan deld worden, zij met elkaar overleggen en als één mond Van Leeuwen Truckservice is al vanaf het begin sponsor van Pettepret. Het bedrijf is sinds 1972 gevestigd in Waddinxveen en dealer van MAN trucks en Volkswagen Bedrijfswagens. Van Leeu wen Truckservice heeft een professionele wasstraat voor bedrijfswagens en trucks en een onbemand tankstation met die- k s e 1 J gasolie- X rood en Adblue. Pettepret optredens, met als één van de heeft veel te bieden: lopen op water in Waddinxveen Margot Pels neemt op Twee de Paasdag, 25 april, de hul digingen voor haar rekening tijdens de wielerronde van Waddinxveen. De Goudse die binnenkort naar Boskoop verhuist, is 21 jaar en werk zaam als verpleegkundige. Ze komt uit een wielrenfami- lie, maar doet zelf aan tennis. Haar broer Joost Pels maakt deel uit van de organiserende commissie Ronde van Wad dinxveen. Joost (29) doet als amateur mee aan de Ronde op het Coenecoop Bedrij venterrein. Er zijn vanaf 10.30 uur vijf wedstrijden en dus ook vijf huldigingen: 10.30 uur junioren, 12.00 uur vrouwen, 13.30 uur ama teurs, 15.00 uur Rabo Dikke Banden Race voor kinderen, 16.00 uur het hoofdnummer voor eliterenners en beloften over 80 kilometer. De wieler ronde wordt omlijst door een hobbymarkt en een kinder kennis. Meer informatie op www.rondevanwaddinxveen. nl.

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 13