Motorclub 30 jaar 4998.- Straluma../leven in stijl en comfort’ KRI Alle diensten van komend weekend Plaats een foto en win Elke dag een nieuwe puzzel op de site 19.273,05 euro voor Villa Joep bij elkaar gefietst L Loop geen vertraging op v door files JÜ Grote collectie klassieke verlichting op de 1' etage Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 30 maart 2011 Weekblad voor Waddinxveen pagina 17 Maatjes Even ontspannen Kerkdiensten Op tijd voor het eten www.deweekkrant.nl/baasenbeest www.weekbladwaddinxveen.nl www.weekbladwaddinxveen.nl Hoofd ingang Straliima www.straluma.nl GRATIS PARKEREN VOOR DE DEUR Bankstel Cuba 3-1-1 leverbaar in diverse kleuren leder en hout OPENINGSTIJDEN www.deweekkrant.nl Chesterfield fauteuil q q hoog model w t GEMAAL Chesterfield fauteuil T J T Bankstel Modena 2 FOTO: RUUD GROOT StraliHma Bij de motorclub zijn 26 man aangesloten. De club kreeg dertig jaar geleden officieel de beschikking over het oude pol dergemaal. Het gebouw moest volledig worden opgeknapt. De groep, onder leiding van Dennis Velberg en Carl Schenkel, heeft het clubgebouw voorzien van een etage, met boven een grote bar waar de clubavonden en andere bijeenkomsten worden gehouden, een keuken en een terras en beneden een kleine zitruimte en een ruimte voor de motoren. Voorzitter Michael van ’t Wout: “Iedereen moet zijn steentje bijdragen om het clubgebouw netjes te houden.” Elke vrijdag avond komt de club bij elkaar. Motorclub 't Gemaal, die een clubhuis heeft in het voorma lige gebouw van het polderge maal aan de Kanaaldijk, hield zaterdag met bijna tweehon derd bezoekers een geslaagd open huis. Door Ruud Groot Waddinxveen “Ook stappen we regelmatig op de motor. Eens per jaar maken we een trip naar het buitenland.” Hoogtepunt van de open dag was de benoeming van Dennis Velberg tot erelid. Inmiddels dient ook de volgende generatie zich aan binnen de motorclub, want ook de drie zoons van op richter Carl Schenkel zijn inmid dels lid geworden. Van ’t Wout: “Het zijn allemaal stoere kerels en niemand heeft hier twee lin kerhanden. Als er iets moet ge beuren pakken we het allemaal gezamenlijk aan en ook onze echtgenotes zijn regelmatig aan wezig en helpen mee. Bij sommi ge mensen hebben we niet zo’n goede naam, maar dat is meestal gebaseerd op vooroordelen. Het is een echte gezelligheidsclub, met respect voor elkaar en voor anderen. En het bestuur zal er ook voor blijven zorgen, dat dit ook zo zal blijven”, aldus een gelukkige voorzitter op een ge slaagde open dag. Waddinxveen Onder het motto ‘Spin/Sport for Life’ vond 26 maart weer de sport- en spinningmara thon plaats voor het goede doel bij Den Edel Sport aan de Sniepweg 13h. Gespon sord door een groot aantal regionale bedrijven, familie leden, vrienden en collega’s hebben zowel leden als niet- leden van Den Edel Sport 19.273,05 euro bij elkaar gesport voor Villa Joep, een stichting die zich ten doel George Baker moedigde de deelnemers aan tijdens de laat ste loodjes van de fietsmarathon. FOTO: PR MAANDAG van 11.00 tot 17.30 uur DINSDAG T/M DONDERDAG van 9.00 tot 17.30 uur VRIJDAG van 9.00 tot 21.00 uur ZATERDAG van 9.00 tot 17.00 uur Waddinxveen Het Groene Hart Ziekenhuis (GHZ) op de Bleulandloca- tie neemt vanaf 4 april een nieuwe hoofdingang aan de voorkant van het ziekenhuis (zijde Bleulandweg) in ge bruik. De huidige hoofdin gang en het aangrenzende parkeerterrein van de Bleu- landlocatie worden gesloten. Aanleiding voor de sluiting is de start van de bouwwerk zaamheden voor een nieuwe vleugel op het ziekenhuis terrein. Hiervoor wordt het bouwterrein ingericht, waar door de huidige ingang niet meer bereikbaar is en het aangrenzende parkeerterrein komt te vervallen. Patiënten en bezoekers van de Bleu- landlocatie kunnen vanaf 4 april gebruik maken van twee ingangen; de nieuwe hoofdingang en de polikli- niekingang. Via de hoofd ingang kunnen de SpoedEi- sende Hulp, HuisArtsenPost, DienstApotheek, verpleegaf- delingen, functieonderzoe- ken, bloedafname en het res taurant bereikt worden. Voor de poliklinieken kan het beste de polikliniekingang worden gebruikt. stelt om kinderen te genezen van neuroblastoom kanker. De stichting is opgericht door de ouders van Joep, een jongetje dat in 2003 overleed aan de gevol gen van deze vorm van kanker. De marathon werd opgeluisterd door een belangeloos optreden van George Baker. Ook heeft de vader van Joep meegespind, samen met andere ouders en kennissen van kindjes die op dit moment aan kanker lijden, genezen zijn verklaard of zijn overleden. Zeemanstraat 17 2991 XR Barendrecht Rotterdam-IJsselmonde (bedrijventerrein Reijerwaard) Tel. 010-292 10 26 Meubelen Tel. 010-292 10 22 Verlichting Ring Rotterdam-Zuid Al5 afslag 20 Barendrecht Rotterdam-IJsselmonde Schitterende klassieke uitstraling. Uitstekende kwaliteit. Leverbaar in verschillende kleuren leder van 3498.- nu voor Voorzitter Michael van ’t Wout (rechts) en erelid Dennis Vel berg bij de motoren. •’t-gemaal.nl In GEMAAL leverbaar in diverse kleuren A en stoffen vanaf J

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 17