Sonsvezreld, Pluk tulpen Vaste planten 2 bossen €0,99 3 voor €1,99 i few Boonstoppel viert 60-jarig jubileum VEILINGKARREN VOORDEEL Een baan om trots op te zijn Kijk naar wat er in de buurt gebeurt Ongevallen, inbraken en ander leed Fiets voor kleine meisjes Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 30 maart 2011 Weekblad voor Waddinxveen pagina 19 c6 Politieberichten Actuele video’s www.deweekkrant.nl/banen www.weekbladwaddinxveen.nl www.weekbladwaddinxveen.nl I 1=6 Vers van de kweker! o.a. Aubrieta, Saxifraga, Kogel Primula ‘We verloten tijdens onze jubileumactie tien fietsen’ www.groencentrumsonneveld.nl Interessante vacatures t Met zitje voor p^p www.deweekkrant.nl/webwinkel W E 5^ Arie Boonstoppel is altijd Waddinxveen trouw gebleven. FOTO: RIEKELT BEZEMER *!S. Toen Arie Boonstoppel Sr in 1951 aan de Oranjelaan een autobedrijf met twee benzine pompen overnam, kon hij niet voorzien dat dit de start was van een groot aantal dealer- bedrijven in Waddinxveen en Boskoop. Door Ruud Groot Waddinxveen nog vele jaren de bedrijven door te ontwikkelen. Of er een derde generatie Boonstoppel in de be drijven komt, weet Arie nog niet. “Onze zoon Ard en onze doch ter Lisette zijn vooralsnog met andere activiteiten bezig, maar het zou toch wel mooi zijn als er later ook een Boonstoppel aan het bedrijf is verbonden.” Inzet voor behoud zwembad Arie Boonstoppel zet zich ook in voor het behoud van een aantal faciliteiten in Waddinxveen, waaronder het zwembad. Daarnaast is hij ook betrokken bij veel Openingstijden: Ma t/m do Vrijdag Zaterdag 8:30 tot 18:00 8:30 tot 21:00 8:30 tot 17:00 Groencentrum Sonneveld Zijde 141 2771 EV Boskoop Tel: 0172 462647 Deze aanbiedingen zijn geldig zolang onze voorraad strekt, vanaf donderdag 31 maart t/m zaterdag 2 april! Nu, zestig jaar later, zijn de au tobedrijven Boonstoppel met dealerschappen van Peugeot, Mitsubishi, Suzuki, Daf trucks, Mitsubishi bedrijfswagens en Moffit heftrucks een begrip in de wijde omgeving. Naast deze dealerschappen omvat het con cern, waar in totaal 96 mensen werkzaam zijn, ook nog Shell tankstations in Waddinxveen en Boskoop. “We vieren ons jubileum met een mooie actie waarvoor tien mooie Peugeot fietsen worden verloot”, aldus de huidige directeur Arie Boon- Milieumaatregelen, de arbeids inspectie en de kwaliteitsverbete ring leggen steeds meer druk op het automobielbedrijf, waardoor er ook van het personeel steeds meer kennis, scholing en inzet wordt verwacht. “De Peugeot- vestigingen en het Truckservice- bedrijf zijn ISO gecertificeerd en we willen nu het duurzaamheid certificaat behalen, dat door de overheid wordt uitgegeven en dat alle milieutechnische zaken en de beheersbaarheid ervan omvat. Boonstoppel heeft al vele onder scheidingen mogen ontvangen, zoals een aantal keren Peugeot dealer van het jaar, hoge noterin gen in klanttevredenheidsprijzen als Mitsubishi dealer en nomi naties van klanttevredenheids- metingen. Arie Boonstoppel Sr is inmid dels de tachtig gepasseerd en geeft nog regelmatig zijn me ning over de ‘gang van zaken’ in de garage en de showroom. Zijn zoon Arie Boonstoppel hoopt stoppel (54). “Bij elke 25 liter aan de pomp en bij elke service of reparatie in de werkplaats krijgen klanten een kanskaart. Hoe vaker iemand meedoet, hoe meer kans.” Het bedrijf kende best pittige jaren. “Natuurlijk is het wagen park erg gegroeid, maar er zijn ook moeilijk periodes geweest. We hebben er altijd hard voor moeten werken. Overheden en importeurs stellen steeds ho gere eisen en het autobedrijf is dan ook veel meer dan alleen verkoop en goede service verle nen.” Zo vond de importeur het belangrijk om te verhuizen naar Gouda, maar Boonstoppel is altijd Waddinxveen en de klan tenkring hier trouw gebleven. activiteiten en is hij actief als sponsor voor een aantal sportverenigingen, waardoor Boonstoppel een nog groter betekenis heeft gekregen voor Waddinxveen. jt i

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 19