time pro *W KEUKENS Vervang nu uw CV-ketel en ontvang 150»- retour Graniet en composiet werkbladen: Nu lekker laag geprijsd! Voor een vrijblijvend advies aan huis bel: 071 - 58 939 71 Uw keuken renoveren? Dat kan natuurlijk ook! Werkblad vervangen, nieuwe apparatuur... 11.00 -17.00 uur 795,- 5> 395,- Aanstaande zondag BEKIJK OOK: WWW.ROGGEVEEN.NU Energiewacht Hcocreveen F i I Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 30 maart 2011 Weekblad voor Waddinxveen/Gouwe Koerier pagina 22 Ben jij onze nieuwe Protimer? 1 Geopend van dinsdag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur en zaterdag van 10.00 tot 16:00 uur. 0800 0388 www.ewacht.nl Alle apparatuur is ook los verkrijgbaar en wordt, indien gewenst, vakkundig gemonteerd!* Actie: 6% BTW op arbeid! HR Medewerker Commercieel Administratief Medewerker m/v (16-20 uur) Westbaan 229 Moordrecht Bedr.terr. Gouwe Park Telefoon (0182) 68 62 62 Badkamerstudio Hoge Rijndijk 303, Zoeterwoude, Tel. 071 -58 939 71 Van ontwerp tot volledige installatie met eigen monteurs! Bij opdracht geen aanbetaling! l. - ■K/.'t.M Protime BV, Zuidkade 8, Postbus 100, 2740 AC Waddinxveen. -?■ X. tb Ton Keukens voor elk budget! JBHM I I Functiebeschrijving: De vacature is tijdelijk, voor de vervanging van de commercieel administratief medewerker t/m juni enerzijds en de HR medewerker van juli t/m oktober 2011 anderzijds. Wij zijn op zoek naar één en dezelfde persoon die voor beide functies is in te zetten. Functie-eisen: MBO+ HBO werk en denk niveau (bij voorkeur opleiding op HR vakgebied); Minimaal 2 jaar relevante werkervaring in HR administratie; Zelfstandig, professioneel en accuraat kunnen werken; Vernieuwend, klantgericht, betrouwbaar, verantwoordelijk en bewust van prioriteiten Commerciële instelling; Uitstekende communicatieve vaardigheden; Ervaring met MS Office; Goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal; Ervaring met salarisadministratie (kennis van ADP software is een pre); Ervaring met CRM software is een pre; In verband met vervanging door zwangerschap, hebben wij momenteel onderstaande tijdelijke vacature (m/v): Aha-erlebnis? Een steek van herkenning en enthousiasme gevoeld bij het lezen van deze functie? Stuur dan zo snel mogelijk je motivatie en CV naar HR@protime.nl Voor meer informatie over deze vacature verwijzen wij je graag naar onze website www.protime.nl. Heb je voorafgaand nog een vraag of is er iets onduidelijk? Neem dan gerust contact op met Monique van Wegen op 0182-587222, wij maken graag tijd voor jou! Zijn professionalisme, vernieuwing, klantgerichtheid, ambitie en betrouwbaarheid jouw kernwaarden? Zo ja, dan is Protime de werkgever die jou zoekt! Protime is een succesvolle internationale ICT aanbieder van HRM-oplossingen voor Tijdregistratie, Toegangscontrole en Personeelsplanning. Protime is een jonge en dynamische organisatie die zich specifiek richt op de Europese markt en hierin uniek gepositioneerd is. Tot onze klantenkring behoren voornamelijk middelgrote en grote (beursgenoteerde) ondernemingen. Wij hechten veel belang aan tevreden klanten en plezier in ons werk. Vraag naar do actievooi waarden. Aanbiedingen zijn geldig tot 2 weken na verspreiding, gelden alleen op volledige keukens, niet voor lopende orders en niet in combinatie met andere aanbiedingen.

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 22