I I egarfg Oi Voorbe Florear Luilakvoetbaltoemooi eRHrigénjtoei Toeren met Excelsior 4 1 Lees meer sportnieuws op de site Kies een andere route Benieuwd naar uitslagen? Kijk op de site! Nieuws waar je vrolijk van wordt De aftrap zal traditiegetrouw worden verricht door burgemeester Rijsdijk Eerste plaats Maaike Luijendijk met Twirlen '■-Ml woensdag 30 maart 2011 Weekblad voor Waddinxveen/Gouwe Koerier pagina 39 Altijd actueel: de weekkrant.nl Sport Verkeersinformatie Sport Op onze site omleiding www.gouwekoerier.nl www.deweekkrant.nl www.weekbladwaddinxveen.nl www.deweekkrant.nl Turnen Taekwondo Volleybal Basketbal Jeu de boules fel: 1 Vorig jaar namen 128 teams deel aan het luilaktoemooi I I 4 -A Waddinxveen Gemixt Under 10 van de Fly ers behaalde tegen het bezoe kende Zoebas met overmacht het kampioenschap, 92-11. Al snel stonden de Flyers op ruime voorsprong: bij rust stond het 46-0. Ook in tweede helft gingen de Wad- dinxvenertjes onverdroten helft van het vierde kwart wat minder fel verdedigd, 76-11. Onder groot enthousiasme van het publiek wist Flyers in de laatste vier minuten nog 16 punten te scoren en was met een eindstand van 92- 11 het kampioenschap bin nen. Topscorers waren Ilona Beekman en Jayvy Zwijnen- burg met elk 18 punten. Ook Waddinxveners en Boskopers zijn lid van de Goudse Ren en Tourclub Excelsior. Twee jaar geleden is de toer- groep 25+ ontstaan; binnen deze groep wordt gemiddeld 25 km/uur gefietst. Meer informatie? Bel naar Thea Hazebroek, tel. 0182- 631361 of kijk op de site www.grtc-excelsior.com. Van de redactie h Waddinxveen De aftrap wordt traditiegetrouw verricht door burgemeester Rijs dijk. BN'er Wie de bekende Nederlander is die de prijzen zal uitreiken is nog niet bekend, maar de organisatie doet zijn uiterste best om dit jaar weer een BN’er naar Boskoop te halen. Na succesvolle prijsuitrei- kers uit de showbizz, zoals Bas Muijs en Ali B., wordt dit jaar ingezet op een voetballer uit de top van de eredivisie. De inschrijfformulieren kunnen worden afgehaald op woensdag avond 6 april, tussen 19.00 uur en 20.00 uur, op de bekende adressen: Torenpad 28 en Ga lerij 80 in Boskoop. Twee weken later kunnen de inschrijfformu lieren worden ingeleverd. Vorig jaar namen 128 teams deel aan het toernooi. Voor het eerst wordt er gespeeld op het in daille. Met haar Rhytmic Twirl deed ze, op het thema van The Adams Family, voor het eerst met deze routine mee. Ook dit onderdeel verliep goed; ze haalde een score van 64,6. Renske deed deze dag als Senior Intermedaite mee aan de onder delen 1 Baton, Super X Strutting en Rhytmic Twirl. Zij behaalde met haar 1 Baton een score van 72,9 punten, met Super X Strut ting 75,6 punten en een tweede plaats en met Rhytmic Twirl een derde plaats met 76 pun ten. Beide dames kijken met een goed gevoel terug op deze dag en zijn blij met de behaalde re sultaten. Nu is het voor Maaike werken aan een gemiddelde van 67 punten uit drie wedstrijden september 2010 geopende, gere noveerde complex van voetbal vereniging Floreant. Dit zal de nodige discipline vereisen van een ieder. Aandacht hiervoor zal uitgebreid worden gevraagd in het programmaboek en op de website van de Stichting Luilak- voetbal Boskoop. Waddinxveen Met een kleine bezetting van zeven speelsters heeft Be Fair dames 1 een wedstrijd op hoog niveau gespeeld te gen de nummer twee uit de Promotieklasse B, Switch DlHelaas werd zaterdag 26 maart thuis met 1-3 verloren. De setstanden van 25-20,25- 27,23-25 en 21-25 gaven aan dat het een gelijk opgaande strijd was. Be Fair Dames 1 speelde daarnaast vrijdagavond 18 maart in Utrecht een zeer lastige wedstrijd tegen Ma jella DS1. De eerste set werd gewonnen met 25-21 door Majella. De tweede set ging Be Fair er wat steviger in: 25- 20 voor Be Fair. De derde set werd gewonnen door Majella met 25-17 en de vierde werd 25-13 voor Be Fair. Flam Haarden Be Fair won de laat ste set met 15-8 en daarmee de wedstrijd. Boskoop Heidi van Eijl vertegenwoor digde zaterdag 26 maart Gymvereniging Boskoop op de rayonwedstrijden vierde- zesde divisie junioren en se nioren in Amsterdam. Heidi was vorig jaar eerste gewor den in de zevende divisie en daarom gepromoveerd naar de zesde divisie. En ook dat ging haar goed af. Op balk werd ze eerste en op vloer tweede. Jammer genoeg werd er in haar brugoefening een element niet geteld en moest ze in het totaalklassement genoegen nemen met een elfde plaats in een veld van 23 turnsters. Website Op de site staan alle nieuwtjes en feiten over het komende Lui- lakvoetbaltoernooi. Maar ook foto’s en uitslagen van het toer nooi van 2010 staan nog online: www.luilakvoetbal.nl. en voor Renske een gemid delde van 75 punten uit drie wedstrijden. Op deze manier kunnen ze, wanneer zij dit halen, uit genodigd worden voor de voorrondes van de Neder lands Kampioenschappen 2012. Het komend jaar zal er daarom nog hard getraind moeten worden. Nieuwsgierig geworden naar twirlen? Twirlen kan bij Jazz- dans- en Turnvereniging TOOS in Waddinxveen op vrijdagavond in TOOS Plaza aan de Staringlaan 18. Kijk voor meer informatie op www.twirlafdelingillusion. nl of bij www.tooswaddinx- veen.nl. Waddinxveen De jeu de boules-ballen zijn weer uit het vet gehaald en de eerste competitie voor de di verse clubkampioenschappen is van start gegaan. Inmiddels zijn er door de elf deelnemen de teams vijf of zes wedstrij den gespeeld. Aan kop gaan vier teams die ieder vier wed strijden hebben gewonnen. Het belooft dus een span nende competitie te worden. De stand: l.Alex van Ofwe- gen/Ron van Dijken/Wim Verboom 5-4-29+; 2.Ton Hulskamp/Rob en Fred van Dijken 5-4-19+; 3.Leen en Andries Roos/Wout Versluis 6-4-29+; 4.Marco en Arnold Janssen/Harm Maillé 6-4- 2+; 5.Norbert Schifferling/ Wim van Bockom Maas/ Nel Oudijk 5-3-6+; 6.Hans van Woudenberg/Wendy Tönjes/Wil Vons 5-3-5+; 7.Bert Cornelisse/Kees van Eijk/Kas Slappendel 5-2- 0; 8.Peter Rubeling/Carin Versluis/Gerard Verschoor 5- 2-15-; 9.Jopy Hulskamp/ Anneke Grootjen/Jan Lapaer 6- 2-15-; lO.Jan Kooistra/Jan Hielema/Bert den Hartog 6- 1-17-11 .Piet Fianen/Harry Bontje/Willem de Leeuw 6- 1-43-. door, al werd er in de eerste worden afgehaald op woens dagavond 6 april. Moerkapelle/Waddinxveen Met veel enthousiasme en inzet hebben leerlingen van diverse basisscholen uit de gemeenten Zuidplas en Waddinxveen deelgenomen aan de eerste taekwondo cursus van BRAins in sa menwerking met de JITAE Taekwondo Club. Met 24 deelnemers is de taekwondo cursus één van de meest po pulaire activiteiten van Stich ting Jeugdwerk Zuidplas. On der belangstelling van ouders en belangstellenden vond woensdag 23 maart de laat ste training plaats in sporthal Op Moer in Moerkapelle. De jeugdige deelnemers van groep 8 slaagden voor hun eindtest die bestond uit het lopen van een stijlfiguur (saju) en een heuse breektest. Tijdens deze cursus kregen de leerlingen te maken met de eerste beginselen van het Koreaans taekwondo en kon den zich prima uitleven op de diverse trap- en stootkussens. De cursus werd verzorgd door de hoofdtrainer van JI- TAE, Dico Hoogeveen. Voor meer informatie over jeugd- taekwondo clinics, neem contact op met JITAE, tel. 0182-636462, e-mail: Jitae@ tiscali.nl. Op de voetbalvelden van Floreant aan de Hoogeveen- seweg in Boskoop wordt op zaterdag 11 juni het Luilak- voetbaltoernooi gespeeld. De inschrijfformulieren kunnen De voorbereidingen van het Luilakvoetbaltoemooi in Boskoop zijn in volle gang. Ook dit jaar zal een bekende Nederlander de prij zen uitreiken. De organisatie doet zijn uiterste best om dit jaar een voetballer uit de top van de eredivisie naar Floreant te halen. Bij vorige toernooien mochten BN’ers als Bas Muijs en Ali B. de prijzen uitreiken. FOTO: PR Het toernooi wordt voor de 56ste keer gehouden. De wedstrijden zullen vroeg beginnen en om ongeveer 12.00 uur eindigen. Waddinxveen Renske en Maaike Luijendijk namen afgelopen zaterdag namen in Alblasserdam deel aan een twirlwedstrijd. Maaike deed voor het eerst in dit seizoen weer mee aan een wedstrijd en kwam daarbij uit voor Illusion, de twirlafdeling van Jazzdans- en Turnvereniging TOOS uit Waddinxveen. Ze deed deze dag mee aan de onder delen Super X Strutting en Rhytmic Twirl, beiden in de Junior Beginners klasse. Het onderdeel Super X Strutting verliep uitstekend en ze be haalde hiermee dan ook een eerste plaats met 69 punten. Goed voor een gouden me- I'M* w I

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 39