voor senioren TRAY VIOLEN Ruime keuze nieuwe en gebruikte VOLOP BUITENGOED Nederlandse TEGEN SCHERPE PRIJZEN merkfietsen BLOEMEN De Fietsenstal Test rijvaardigheid Rijwielhandel Inruil en garantie Reparatie en onderhoud Plaats een opmerking bij elk bericht Toe aan nieuwe uitdaging Vind je droomhuis op onze site Lees haar dagelijkse belevenissen y} Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 30 maart 2011 Weekblad voor Waddinxveen pagina 6 Belinda Meuldijk Reageren? Andere baan Verhuizen www.deweekkrant.nl/baasenbeest www.weekbladwaddinxveen.nl www.deweekkrant.nl/banen www.weekbladwaddinxveen.nl Groensvoorde 20 Waddinxveen Tel. 0182-611633 Openingstijden: www.bloemenman.nl (laag werkplaatstarief) Er zijn er de nodige nieuwe regels bijgekomen Woensdag 14.00 -18.00 uur Donderdag 14.00 -18.00 uur Vrijdag 14.00 -18.00 uur Zaterdag 10.00 - 17.00 uur leplaan 65, Waddinxveen (Wijk De Sniep) Voor verdere informatie: 06-53218262 1 Onderdeel van de ’Broem’ is een ogentest. FOTO: PR Veilig Verkeer Nederland afde ling Waddinxveen houdt op Broem is een rijvaardigheidstest voor ervaren automobilisten. Wie al jaren zijn rijbewijs heeft, verdient de titel Ervaren Auto mobilist: iemand met de nodige rijervaring en een eigen rijstijl. Maar sinds senioren hun rijbe wijs haalden, zijn er de nodige nieuwe regels bijgekomen. Ingezonden Waddinxveen Waarom? Het verkeer wordt steeds druk ker en ingewikkelder. Bewust of onbewust kiezen mensen soms voor een eenvoudigere oplossing zoals een andere route kiezen, organisaties zijn de kosten voor de deelnemers redelijk laag, na melijk 15 euro. kers. De rijvaardigheidstest geeft weer een frisse blik op de weg en helpt deelnemers zich opnieuw prettig te voelen in het verkeer. De rijvaardigheidstest is geheel vrijblijvend. De resultaten heb ben geen enkele invloed op het rijbewijs. Zuiniger rijden Dit zijn erkende rij-instructeurs die speciaal voor het begeleiden van deze rijvaardigheidstesten zijn opgeleid en gecertificeerd door Veilig Verkeer Nederland. Tijdens de rit krijgen deelnemers advies over hoe ze zuiniger kun nen rijden en de eigen veiligheid en die van andere weggebruikers kunnen verbeteren. Wie kan meedoen? Iedereen van 55 jaar en ouder, woonachtig in Waddinxveen en in bezit van een geldig rij bewijs en een eigen auto, kan meedoen. Opgeven kan via tel. 0182-631932. Vermeld bij inschrijving naam (voor de dames ook de meisjes naam), voorletters, adres, telefoonnummer en geboor tedatum en de voorkeur voor de ochtend of middag. Test Senioren kunnen zich testen en meedoen aan de Broem-rijvaar- digheidstest voor .ervaren auto- möbilisten. De Broem- rijvaar digheidstest wordt ondersteund door Veilig Verkeer Nederland, R.O.V. Zuid - Holland, R.P.V. Frisse blik Dit kan ten koste gaan van de eigen mobiliteit en de verkeers veiligheid van alle weggebrui- Dagdeel De Broem- rijvaardigheidstest bestaat uit één dagdeel: ‘s och tends van 8.30 uur tot 12.00 uur of’s middags van 13.00 uur tot 16.30 uur. alleen bij daglicht rijden, spits uren vermijden of langzamer gaan rijden. Midden - Holland, de ANWB en de Bovag. Dankzij de finan- vrijdag 8 april samen met het ciële ondersteuning van deze Seniorenwerk Waddinxveen een Broem-rijvaardigheidstest voor senioren. Praktijk Deelnemers kunnen tijdens de rijvaardigheidstest hun rij vaardigheid en theoretische verkeerskennis testen en opfris sen. De dag bestaat uit een the oretisch deel, uitwisseling van verkeerservaringen met andere deelnemers, een oog- en oortest, een reactietest en een praktijkrit met nabespreking onder leiding van ritadviseurs.

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 6