Rijschool Compleet Inkoper Commercieel Administratief Medewerker Op weg naar een topbaan Alle berichten razendsnel op de site Alles hygiënisch schoon J Plaats zelf een gratis bericht op onze site Plan extra Gouwekruising ter inzage tot 10 mei 2 F Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 6 april 2011 Weekblad voor Waddinxveen pagina 21 Publiciteit Stoomreiniger Politie Uitdaging weekbladwaddinxveen.nl weekbladwaddinxveen.nl www.deweekkrant.nl/banen Alzheimercafé Door onze succesvolle werkwijze en uitstekende reputatie kunnen wij blijven investeren in nieuwe ontwikkelingen en nieuwe medewerkers. a Voor onze afdeling Contractmanagement zoeken wij enthousiaste kandidaten voor de functie van: De functie Je werkzaamheden bestaan uit het opstellen van offertes, het uitwerken van onderhoudscontracten, het administratief bijhouden van contract- mutaties, het maken van rapportages voor onze relaties, bewaking van de software licenties en het telefonisch onderhouden van contacten met klanten en leveranciers. Wij vragen Voor deze fulltime functie zoeken wij kandidaten met een relevante opleiding op MBO-niveau en ervaring met Word en Excel en bij voorkeur enkele jaren werkervaring in een administratieve functie. Kun je dit alles combineren met een oplossingsgerichte mentaliteit en een flinke dosis enthousiasme, dan ben jij zeker de collega die wij zoeken. Wij bieden Een fijne werkomgeving met een informele werksfeer en goede marktconforme arbeidsvoorwaarden. Vosko Networking is dé netwerkspecialist van Nederland. Al meer dan twintig jaar ontwerpen, realiseren en onderhouden wij grote en complexe communicatienetwerken voor bedrijven en organisaties. Honderdduizenden mensen vertrouwen dagelijks op de kwaliteit van onze netwerken. Dat realiseren wij ons goed en daarom investeren wij veel in onze mensen. Want alleen op basis van hun kennis en hun betrokkenheid kunnen wij excellente service en support blijven bieden aan onze relaties. De functie Je zorgt voor de inkoop en de juiste levering voor de voor onze pro jecten benodigde producten. Hiervoor onderhoud je een intensieve en actieve relatie met onze leveranciers. Uiteraard verwachten we dat je knelpunten tijdig signaleert en pro-actief oplost en dat je een actieve bij drage levert in de continue verbetering van onze logistieke processen. Voor onze afdeling Inkoop Logistiek zijn wij op zoek naar een fulltime medewerker voor de functie van: Wij vragen Naast een uiterst zorgvuldige afhandeling van alle administratieve processen verwachten wij assertieve, commerciële en sterke commu nicatieve vaardigheden voor deze belangrijke functie. Wij zijn daarom op zoek naar kandidaten met HBO werk- en denkniveau, verkregen door opleiding en werkervaring in een soortgelijke functie. Ervaring met Microsoft Navision en in het bezit van NEVI-1 is een pré. Als je dit combineert met een oplossingsgerichte mentaliteit en een flinke dosis enthousiasme, dan ben jij zeker de collega die wij zoeken! Joy Kinder projectkoor J www.deweekkrant.nl/webwinkel Wil je ook werken bij de beste netwerkspecialist van Nederland? Mail dan je Curriculum Vitae met motivatie naar personeelszaken@vosko.nl Kampenringweg 43 - 2803 PE Gouda - Telefoon 0182-622822 www.vosko.nl Bij het instructeurs van Rijschool Compleet staat veiligheid voorop. FOTO: PR VOSKO De naam Rijschool Compleet klinkt wellicht niet bekend, toch beschikt het bedrijf over jarenlange ervaring in de regio. Van de redactie Waddinxveen Waddinxveen In februari 2011 is een nieuw kinderprojectkoor van start gegaan, als onderdeel van Vox Jubilans. Het eerste pro ject is al van start gegaan. Op 15 april zingt het koor in de Bethelkerk liederen rond het thema: ‘Jezus leeft!’. Na de zomervakantie zal een nieuw project starten. Wie geïnteresseerd is kan kijken op www.kinderprojectkoor- joy.nl. maar omdat ze zenuwachtig zijn. De rijinstructeur van Rijschool Compleet heeft een speciale op leiding gevolgd voor het begelei den van mensen met rijangst. De kennis die hiermee is opgedaan, is ook uitstekend toe te passen bij leerlingen met faalangst.” Wel licht is deze aanpak het geheim van het hoge slagingspercentage van Rijschool Compleet. Menno, een collega van Ahmed: “Ons slagingspercentage bij de eerste keer afrijden ligt 30 procent ho ger dan het gemiddelde van regio Gouda. Daar zijn we trots op.” Meer informatie: www.rijschool- compleet.nl. den met aanhanger of caravan.” Ook theorielessen en opfriscur sussen zijn binnenkort te volgen. Veiligheid staat vanzelfsprekend voorop. Dat geldt ook voor de motorkandidaten. Dat is één van de belangrijkste redenen geweest voor Compleet om zich in op industrieterrein Coenecoop te vestigen. “Startende of onzekere leerlingen hoeven niet eerst kilo meters over de openbare weg af te leggen voordat ze de rust van een industrieterrein bereiken”, aldus Amrani. Faalangst en rij- examenangst zijn een hoogst ver velend verschijnsel. “Kandidaten zakken niet omdat ze slecht rijden, Waddinxveen De provincie heeft een inpas- singsplan opgesteld voor het realiseren van een nieuwe wegverbinding (parallel- structuur) op het niveau van het onderliggend wegen net langs de Al 2 nabij het knooppunt Gouwe, de Extra Gouwekruising. Het ontwerpinpassings- plan, het milieueffectrap- port en de daarbij behorende (plan) stukken liggen van 30 maart tot en met 10 mei voor Waddinxveen Woensdag 13' april is er een Alzheimer Café in het Anne Frankcentrum. Het pro gramma is van 19.30 uur tot 21.00 uur. De toegang is gratis. De avond is bedoeld voor alle mensen met een vorm van dementie, hun partners en familieleden of andere betrokkenen. Het onderwerp op deze avond is ‘Is elke dementie het zelfde, en welke behandelingen zijn er mogelijk’ Gastspreker op deze avond is neuroloog}. Driessen. een ieder ter inzage op het pro vinciehuis en het gemeentehuis van Waddinxveen. Het verkeer vanuit Gouda in de richting van Den Haag heeft volgens de Provincie bij het knooppunt Gouwe te maken met gevaarlijke verkeersituaties en filevorming. Die worden voor een deel veroorzaakt doordat au tomobilisten veel rijstroken over moeten steken om op de A12 te komen. De Extra Gouwe Krui sing moet voor een veilige ver- keersdoorstroming zorgen. Na tien jaar een stuwende kracht te zijn geweest bij een rijschool, is Ahmed Amrani onlangs een ei gen rijschool begonnen. De naam was snel bedacht. “Het aanbod is breed en voorziet in alles. Naast de autorijlessen kan men hier ook motorrijlessen volgen of leren rij- De parallelstructuur Gouwekruising moet de drukte op de A12 verlichten. c3«! 95-NNR-3;

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 21