Be Fair deelt punten zijn kampioen! Meidéri van JSe^Faïr Trainen in de natuur ■I I n s Samen op de foto Plaats je evenement op onze site Complete 12-delige tv-serie Plaats je sportverslag op onze site I I B -I Bas van der Lugt scoort met een uitgekiende trap V* z Fusieplannen Agon en Be Fair goedgekeurd woensdag 6 april 2011 Weekblad voor Waddinxveen/Gouwe Koerier pagina 31 Altijd actueel: de weekkrant.nl Sport Miss Marple Evenement www.weekbladwaddinxveen.nl www.deweekkrant.nl/webwinkel www.gouwekoerier.nl Derby Kreder Nederlaag d Chaos Floreant NK turnen Waddinxveners slagen er niet in hun kansen te benutten www.deweekkrant.nl/baasenbeest L j 0' MISS MARPLE F - i min L-È» J w x Win een prijs 4 Ja .«SS®?® i Be Fair speelde afgelopen onal Waddinxveen Geen van de zes wielrennen de Kreders uit Zevenhuizen doet mee aan de Ronde van Waddinxveen op 2e Paas dag 25 april. Een tegenvaller voor de organisatie, want de neven behaalden in het verle den goede prestaties. Michel Kreder mag niet starten, omdat hij beroepsrenner is in een Wereldtourploeg. Zijn jongste broer Stefan moet verstek laten gaan omdat zijn categorie, de nieuwelingen, niet tot het Waddinxveense programma behoort. Neef en Raborenner Wesley Kreder heeft met Pasen buitenlandse verplichtingen. Zijn tweeling broer Sander neemt deel aan de Ronde van Noord-Hol- land. Dennis komt uit in de Biesbosch Klassieker. Omdat Pasen dit jaar laat valt, heeft de Ronde van Waddinxveen meer concurrentie van an dere wedstrijden. De ronde- commissie onderhandelt met enkele buitenlandse teams. Waddinxveen/Boskoop In de zondag vierdeklasse C kwamen Floreant en ASW niet in actie. Er waren in die afdeling slechts drie wedstrij den. Gouderak won met 2-0 van Soccer Boys, Lekker- kerk en Haastrecht deelden de punten (1-1). De Goudse burenruzie tussen Gouda en GSV werd vanwege ongere geldheden - een vechtpartij, verbaal geweld en belediging - maar liefst twee keer ge staakt en vijf minuten voor tijd afgeblazen. In totaal gin gen er vier spelers met rood af. Boskoop Het vierde seniorenteam van Floreant komt zondag 10 april in actie tegen Donk 7. De thuiswedstrijd begint om 11.30 uur. Dames 1 speelt die dag om 11.30 uur thuis tegen Alkmania. Door Ton van Bemmel Waddinxveen/Koudekerk Lugt die na een teruggelegde bal van Mo el Azzoutti door Wil lem Jan Oosterveen diep werd gestuurd-. Uitgekiende trap Twee verdedigers waren ver volgens niet in staat om Van der Lugt af te stoppen. Met een uitgekiende trap scoorde hij fraai vanaf de rand zestien, 0-1. Lang viel daarvan niet te genie ten. Twee minuten later maakte Koudekerk al weer gelijk. De thuisploeg profiteerde bij het nemen van een vrije trap van onoplettendheid in de Be Fair defensie. Die stond niet goed geposteerd waardoor Remco Muller namens Koudekerk kon intikken, 1-1. De tweede helft was minder mooi. De Wad dinxveners slaagden er niet in hun kansen te benutten. Boven dien werd een goal van Bas van der Lugt onterecht afgekeurd. Na een uur moest Koudekerker verder met een rode kaart. De Groenswaard zal afscheid genomen worden van vele ja- ren Be Fair volleybal. Ieder een is welkom om op 16 april de laatste wedstrijden van de club als ‘Be Fair Volleybal’ te bekijken: oud-leden, huidige leden, Agon spelers, scheids rechters en trainers kunnen vanaf 13.00 uur kijken naar diverse volleybalwedstrijden. Om 16.30 uur speelt heren 1 haar laatste thuiswedstrijd in de huidige samenstelling en na afloop van deze wedstrijd zal er in bar/restaurant De Point een toost uit worden gebracht. Meer informatie of opgeven voor het buffet: befair@zonnet.nl of www. befair.nl. Waddinxveen/Boskoop Zondag wordt op sportpark de Lansbreker in Waddinx veen de derby tussen ASW en Floreant gespeeld. Eerder in deze competitie bij de eer ste ontmoeting in Boskoop, wonnen de Waddinxveners met 4-1. ASW staat in de vierde klasse C op de tweede plaats, met slechts twee pun ten minder dan koploper ESTO. Floreant staat op de elfde plaats met tien punten. Voor beide clubs staan er nog drie wedstrijden op het pro gramma. Waddinxveen Velocitas-turnster Miriam van der Laarse uit Waddinx veen heeft afgelopen zaterdag zich verzekerd van een plaats op het NK turnen voor ju nioren divisie 3. Zij deed dit door een vierde plaats te be halen in de halve finalewed strijd in Wieringerwerf. Haar oefening op de balk leverde haar 11.233 punten op. Met eveneens hoge scores op vloer (11.600), sprong (11.700) en brug (11.633) werd door Mi riam een plaats afgedwongen voor het NK op 9 april. Een groep atleten - 48 junioren en senioren - van AV’47 uit Boskoop deden mee aan een intensief trainingsweekend. De atleten vertrokken afgelopen vrijdag naar Putten waar ze een programma met ruim zeven uur training aangebo den kregen. De atleten trainden niet alleen in het zwembad en de gymzaal, maar ook in de natuur. FOTO: PR Het meisjes C-team van volleybalvereniging Be Fair - bestaande uit Fransisca, Rianne, Dian, Marbeth, Renate, Lisa, Sylvana en Ju lia - is afgelopen zaterdag kampioen geworden. Deze fanatieke meiden hebben onder leiding van hun trainster Floortje Vermeulen een goed seizoen gedraaid en slechts zes sets verloren. FOTO: PR verenigingen. Zij achten dit noodzakelijk om in de toekomst een solide vereniging te creëren die een gevarieerd volleybalaan- bod kan bieden in de regio. Met concurrerende verenigingen als Nesselande, Vollingo en Cas- tellum om de hoek en een ver regaande individualisering van de sport in het algemeen, is het noodzaak om de handen ineen te slaan, aldus de clubs. Door een fusie ontstaat er een vol leybalvereniging van ongeveer driehonderd leden. Sponsor Flam Haarden en Kachels uit Moerkapelle is ook aanwezig in de nieuwe fusievereniging. Za terdag 16 april wordt bij Be Fair vanwege de naderende fusie een eindfeest gehouden. In sportzaal r- Boskoop Floreant-zaterdag heeft afge lopen weekeinde in Leiden een gevoelige nederlaag ge leden tegen directe concur rent LSVV'70. De Leidse Studenten Voetbal Vereni ging was in ‘eigen huis’ (het complex van de club Lug- dunum) de Boskopers met 3-1 de baas. Daar viel niets op af te dingen. Met clubi- coon Roel de Mos weer van de partij begon het elftal van trainer Ed de Jong nog zeer voortvarend. Al vroeg in de wedstrijd kwam de ploeg op voorsprong. En wel met een bijzondere goal die de Boskopers zich nog lang zullen herinneren, want een doelpunt zoals de 1-0 tegen LSVV zie je zelden. Het was de dit seizoen regelmatig trefzekere spits Martin Kol- ster die de bal vanaf de cor- nervlag, fraai over alles en ie dereen heen, rechtstreeks in de verre bovenhoek van het studentendoel deponeerde. Een goal die in de eredivisie tig keer zou worden herhaald Zo mooi! Alleen jammer dat de Floreanen er geen goed gevolg aan wisten te geven. Nog voor rust moesten ze de voorsprong prijs geven en uiteindelijk zagen ze de te genstander in de tweede helft met uitgespeelde aanvallen uitlopen naar 3-1. Alweer een tegenslag voor trainer Ed de Jong en zijn team dat een zeer wisselvallig seizoen beleeft waarin uitstekende presta ties worden afgewisseld door knullige, onnodige nederla gen. Zaterdag krijgt Floreant, uit bij Koudekerk, opnieuw kansen om de broodnodige punten te pakken. A-i 3 Be Fair speelde afgelopen zaterdag in Koudekerk tegen de club met die naam. Het slechte veld daar vormde geen voorwaarde voor een sprankelende pot voetbal. In de beginfase liet Be Fair Kou dekerk het spel maken waardoor de Waddinxveners met counters gevaarlijke konden zijn. Het le verde in de tiende minuut een doelpunt op van Bas van der tl a Man meer De man meer situatie leverde Be Fair nog slechts mogelijkheden op waaronder een onterecht af gekeurd goal wegens vermeend buitenspel. Kort daarna ver maande de scheidsrechter de assistent-scheidrechter van Koudekerk, omdat deze een aantal keer niet volgens de re gels vlagde. Door deze 1-1 kan Be Fair succes in de tweede ‘pe riode’ vergeten. Zaterdag komt Kagia naar ’t Suyt. L* Boskoop/Waddinxveen Tijdens de ingelaste Alge mene Ledenvergadering van Be Fair op woensdag 30 maart en die van Agon op donderdag 31 maart hebben de leden van beide volleybal clubs positief gereageerd op het gepresenteerde fusieplan van het Bestuur en de Fusie- commissie. Op korte termijn worden de eerste stappen gezet ter uitvoering van het fusieplan met als doel de fu sie afgerond te hebben voor de aanvang van het nieuwe seizoen. De volleybalver enigingen uit Boskoop en Waddinxveen zijn al sinds mei 2009 in overleg over een mogelijke fusie tussen beide

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 31