h I Gemeente Nieuws week Milieuzaken Openingstijden Publieksbalie Bouwen en wonen Centrum voor Jeugd en Gezin (CJG) Volg ons op Twitter- Gemeente deelt 9 april compost uit Gemeente Waddinxveen Bezwaar Park Triangel Contact vergunningen loket Spreekuren Verleende APV Digitaal indie nen beroep- en verzoekschrift 4- yy Altijd actueel: de weekkrant.nl woensdag 6 april 2011 Weekblad voor Waddinxveen pagina 7 E E RubriekGemeentenieuws uit Waddinxveen ONTWERPBESLUIT OPLEG GEN MAATWERKVOOR SCHRIFTEN MELDING O.G.V. ART. 8.40 WET MILIEUBEHEER VERLEENDE BOUWVER GUNNING MET ONTHEF FING VOORWAARDEN SAMENVATTING GANG VAN ZAKEN VERLEENDE OMGEVINGSVERGUNNING De volgende omgevingsvergun- ning is verzonden op de tussen haakjes vermelde datum: 20110044 Schielandweg 21, het plaatsen van een dak kapel op het voordak- vlak (23-03-2011) BENODIGDHEDEN SAMENVATTING ACHTERGROND FYSIEK CJG AANVRAAG OMGEVINGS VERGUNNING (REGULIERE PROCEDURE) De volgende aanvraag om een omgevingsvergunning is ont vangen op de tussen haakjes vermelde datum: uw vertrek. eb bescherming van het milieu aanvullende maatwerkvoor- schriften op te leggen naast de voorschriften uit de van toepas sing zijnde AMvB. B&W zijn van plan de volgen de maatwerkvoorschriften op te leggen Garage Vrijenhoek: voor schriften voor het monitoren van de grondwaterkwaliteit bij het Besluit algemene regels voor inrichtingen milieubeheer voor het perceel Beethovenlaan 74. Het ontwerpbesluit kunt u t/m 11 mei 2011 tijdens ope ningsuren inzien bij de Pu blieksbalie. Voor inzage bui ten kantooruren kunt u een afspraak maken. U kunt uw schriftelijke zienswijzen over een ontwerpbesluit geduren de deze periode indienen bij het college van B&W, per adres Mi lieudienst Midden-Holland, Postbus 45, 2800 AA Gouda. Voor mondelinge zienswijzen kunt u contact opnemen met de Milieudienst Midden-Holland (tel. 545700). Belanghebbenden die tijdig hun zienswijzen naar voren brengen over een ont werpbesluit, kunnen later be roep instellen tegen een defini- tiefbesluit. worden ingesteld. De stukken liggen niet ter inzage. het om een gebied van ruim 26 ha. waar de komende 3 a 4 jaar ruim 700 woningen worden ge realiseerd. De bouw daarvan start in 2012. nen aantonen dat zij redelijkerwijs niet in staat zijn geweest, tegen het besluit be roep kunnen instellen bij de rechtbank Den Haag. Dit be roep kan worden ingesteld bin nen zes weken na bekendma king van dit besluit. dinxveen met uw vragen te recht bij de individuele kem- partners van het CJG. Deze verschillende organisaties, die zich met kinderen en jongeren bezighouden, beantwoorden de vragen van opvoeders zo goed mogelijk. Deze kempartners zijn: GGD Hollands Midden, af deling Jeugdgezondheidszorg 0- 19 jaar, Kwadraad, Opvoedbu- reau Midden-Holland, Bureau Jeugdzorg, MEE Midden-Hol land, GGZ Kinderen en Jeugd Rivierduinen, en STEKJeugd- hulp. Daarnaast kunt u op de website www.cjgwaddinx- veen.nl antwoorden vinden op uw vragen. Telefonisch kunt u ook om advies vragen. Dit kan via het algemene CJG telefoon nummer: 0900 444 000 8, van 08.30 tot 17.00 uur. Ten slot te wordt eind deze zomer een speciale website voor jongeren in Waddinxveen gelanceerd: www.jonginwaddinxveen.nl. Deze website biedt fun en facts voor jongeren van 12 tot 23 jaar; over alles waar zij mee zitten of vragen over hebben. De gemeente Waddinxveen heeft een eigen kanaal op Twit ter. U kunt ons volgen op Twit- ter.com/gemeenteWveen voor nieuws en actualiteiten. Voor grote groepen gelijksoor tige bedrijven gelden algeme ne regels die zijn vastgelegd in Algemene Maatregelen van Be stuur (AMvB). Een omgevings- vergunning voor het onderdeel milieu is dan niet nodig. In be paalde gevallen is het nodig ter Voor grote groepen gelijksoor tige bedrijven gelden algemene regels die zijn vastgelegd in de Algemene Maatregelen van Be stuur (AMvB). Een milieuver gunning is dan niet nodig. Het bedrijf kan volstaan met een melding van de activiteiten. De volgende melding is ingediend: Besluit algemene regels voor in richtingen milieubeheer Van Leeuwen Autobedrijf B.V., Coenecoop 260, het samenvoe gen van een schadebedrijf en een autobedrijf. Tegen een melding op grond van artikel 8.40 van de Wet mi lieubeheer kan geen bezwaar worden ingediend of beroep 20100034 berm Tweede Blok- sweg Zuidelij ke Rondweg N453, het plaatsen van een bouwbord (30-03- 2011); 20100164 Aletta Jacobshoeve 20, het verhogen van een tuinmuur en het plaatsen van een ber ging (30-03-2011). Omdat deze vergunning met gebruik van een ontheffingspro- cedure is verleend kan op grond van de Algemene wet bestuurs recht de natuurlijke of rechts persoon, die tegen het ontwerp besluit hun zienswijze naar voren hebben gebracht of kun- Op zaterdag 9 april vindt de jaarlijkse compostactie plaats. Inwoners van Waddinxveen kunnen tussen 9 en 12 uur gra tis compost afhalen bij de Ge- meentewerf, Coenecoop 53. U hoeft geen bon uit te knippen. Iedereen krijgt maximaal 4 zak ken compost mee. Zoals elkjaar geldt: op op! De compostactie wordt jaarlijks georganiseerd in het gehele ver zorgingsgebied van Cyclus nv. Door groente-, fruit- en tuin afval (GFT) te scheiden werkt u mee aan een schoner milieu. Dit afval wordt niet verbrand, maar gecomposteerd. Daarmee wordt het milieu, maar ook uw portemonnee gespaard. Als iedereen GFT, glas, oud pa pier, oude kleding, plastic ver pakkingsafval en klein ge vaarlijk afval scheidt, dalen de kosten. En omdat deze kosten rechtstreeks worden verrekend in de afvalstoffenheffing, scheelt dat ook in uw portemonnee. Een voordeeltje voor iedereen, naast het grote voordeel voor een schoner milieu! Let op: de gratis compost wordt niet uit gedeeld op het Waddinxveense Afvalbrengstation, maar alleen op de Gemeentewerf van de ge meente Waddinxveen, Coene coop 53. U bent verplicht aangifte van emigratie te doen bij uw woongemeente. We spre ken van emigratie als u ver wacht minimaal 8 maanden binnen 1 jaar in het buiten land te verblijven (dit hoeft niet aaneengesloten te zijn). De volgende personen zijn verplicht aangifte te doen: ie dere meerdetjarige (18 jaar of ouder); de ouders, voogd of verzorgers voor minder jarigen jonger dan 16 jaar, de ouders, voogd of verzorgers voor inwonende minderja rigen van 16 en 17 jaar. Min derjarigen van 16 en 17 jaar Gaat u voor langere tijd in het buitenland wonen, dan emigreert u. U moet dit ui terlijk 5 dagen voor uw ver trek melden aan de gemeen te. U moet de aangifte schrifte lijk doen binnen 5 dagen voor uw vertrek uit Nederland. Deze aangifte stuurt u naar de ge meente waar u woont. De ge meente kan u verplichten per soonlijk langs te komen en nadere informatie te geven over Tegen bovenstaand besluit kunt u bezwaar aantekenen of een voorlopige voorziening aanvragen (zie Bezwaar). In uw schriftelijke aangifte ver meldt u: uw naam en geboorte datum; de namen en geboorte data van gezinsleden die samen met u emigreren; uw oude adres; het land waar u naartoe vertrekt; uw nieuwe adres in dat land; de datum van emigra tie. U moet de schriftelijke aan gifte ondertekenen. Vraagt de gemeente u persoonlijk langs te komen? Vergeet dan niet een geldig identiteitsbewijs mee te nemen. Het Centrum voor Jeugd en Ge zin (CJG) is de plek waar (aan staande) ouders van kinderen tussen -9 maanden en 23 jaar, kinderen en jeugd tot 23 jaar te recht kunnen voor zowel kleine als grote vragen over opvoeden en opgroeien. Bijvoorbeeld met vragen over slapen, voeding, pesten, alcohol, relaties, seksu aliteit en drugs. Bij vragen, pro blemen of moeilijkheden kan het CJG ondersteuning bieden. Op dit moment kunt u in Wad- Wanneer u vindt dat uw direc te belangenworden geschaad Bezoekadres: Raadhuisplein 1, 2741 HR. Postadres: Postbus 400, 2740 AK. Telefoon: 0182 - 624 624. E-mail: gemeente@ waddinxveen.nl. Website: www.waddinxveen. nl. Uiteindelijk is het de bedoe ling dat een aantal kempart ners een fysiek CJG in Wad dinxveen vormt. Dit is een balie waar inwoners per soonlijk terecht kunnen met hun vragen. Waar deze ba lie in Waddinxveen komt, is nog niet bekend. De ont wikkeling van het Waddinx veense CJG is in ieder geval in volle gang, want de plan ning is dat het fysieke CJG eind 2011 feestelijk geopend wordt. Tegen die tijd worden vanzelfsprekend ook de loca tie en openingstijden bekend gemaakt. mogen ook zelf aangifte doen; de curator van de persoon die onder curatele staat. De volgen de personen mogen aangifte voor een ander doen: een meer derjarig kind voor ouder(s) met hetzelfde woonadres; ouder(s) voor een meerderjarig kind met hetzelfde woonadres; echtge noten en geregistreerde part ners voor elkaar, als zij hetzelf de woonadres hebben; iedere meerdetjarige die schriftelijk gemachtigd is door de aanvra ger; het hoofd van een instel ling voor gezondheidszorg voor een persoon die in die instelling verblijft (onder bepaalde voor waarden). Lodewijk Baljon Landschaps architecten heeft van de GEM Park Triangel de opdracht ge kregen voor de uitwerking van het stedenbouwkundig plan voor de deelgebieden 1 en 2. Het voorlopig ontwerp van deze deelplannen wordt me dio 2011 verwacht. In totaal gaat Hebt u een vraag over een ver gunning, dan kunt u alleen op werkdagen tussen 8:30 en 12:30 uur contact opnemen met het Vergunningenloket. Als u (uitgebreid) wilt praten over een vergunning of een aanvraag wilt inzien, dan kunt u alleen terecht als u daarvoor een afspraak heeft gemaakt met één van de medewerkers van het Vergunningenloket. U De burgemeester en de wet houders houden spreekuur op maandag van 16:00 tot 17:00 uur. Voor een soepel verloop is het nodig om vooraf een afspraak maken via 624 600. Afvalbrengstation: Zuidelijke Rondweg 250. Openingstijden: op werkdagen van 13:00 tot 16:00 uur, zaterdag van 09:00 tot 12:00 uur. Afvalinzameling en ophalen grofvuil 547 500. vergunningen Wijk- en Speeltuinvereniging Zonnig Zuid, vergunning voor kinderspeelactiviteiten op Ko ninginnedag bij gebouw Zon nig Zuid; tevens is ontheffing verleend voor verstrekken zwa- kalcoholhoudende dranken. Stichting Wanawa, collecte- vergunning voor de periode van 29 mei t/m 4 juni 2011. Stichting Wielerronde, onthef fing voor verstrekken zwakalco- holhoudendè dranken tijdens de Wielerronde Waddinxveen op 25 april van 09.00 tot 19.00 uur. Buona Italia, standplaatsver gunning voor de verkoop van broodjes, Italiaanse gerechten en frisdrank op woensdag en donderdag op de Groensvoor- de van 14 maart t/m 31 decem ber 2011. Bewoners Poolster e.o., ver gunning voor een buurtbarbe cue op de parkeervakken voor Poolster 62 t/m 66 op 18 juni 2011 van 15.30 tot 00.00 uur, bij slecht weer 25 juni. Winkeliersvereniging de Pas sage, vergunning voor het hou den van een Italiaanse dag met proeverij op 28 mei 2011 van af 10.00 tot 16.00 uur op de Pas sage. Ondernemers Vereniging Wad dinxveen, ontheffing voor het optreden als straatartiest voor publiek in Waddinxveen voor de periode van 23 maart t/m 31 december 2011. - Maandag tot en met vrijdag 08:30-12:30 uur. Woensdag, op afspraak 13:00-16:00 uur, don derdagavond 17:00-21:00 uur. Afspraken, vragen en meldin gen 624 500. 20110054 Logistiekweg 6, het vergroten van een be drijfsgebouw met een kantoorruimte en het aanbrengen van gevel- reclame (23-03-2011). U kunt uw beroep- en verzoek schrift ook digitaal indienen bij de genoemde rechtbank via http: /loket.rechtspraak.nl /be stuursrecht. Daarvoor moet u wel beschikken over DigiD als uw elektronische handteke ning. Op de genoemde website treft u de precieze voorwaar den aan. hoeft dan niet te wachten en de medewerkers kunnen zich voorbereiden op uw bezoek. Voor vragen of het maken van een afspraak kunt u bellen met tel. 624 500. door de verlening van een - hiervoor genoemde - verleen de vergunning/ beschikking, kunt u binnen zes weken na de verzenddatum van de be schikking een gemotiveerd be zwaarschrift indienen bij het college van B&W (tenzij in de publicatie een andere pro cedure is vermeld). Met hetin- dienen van een bezwaarschrift wordt de aanvang van de acti viteiten niet tegengehouden. Om dat te voor-komen kunt u een verzoek om een voorlopi ge voorziening indienen bij de Rechtbank 's-Gravenhage, Postbus 20302, 2500 EH Den Haag. De rechter beziet dan of met de activiteit mag worden begonnen. Aan het indienen van zo’n verzoek zijn kosten verbonden.

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 7