ZATERDAG 16 APRIL 10II van 09.00 tot 10.00 uur Evenemententerrein Waddinxveen Opsteker voor Johan Garlich Thuiskantoor Burger Maak ‘n account en plaats nieuws Plaats een opmerking bij elk bericht Een baan om trots op te zijn 3 cd’s met Hollandse hits isscr zzTo woensdag 13 april 2011 Weekblad voor Waddinxveen pagina 19 Altijd actueel: de weekkrant.nl Reageren? James Last Eigen nieuws Interessante job Deze Rommelmarkt wordt georganiseerd door de Hervormde Gemeente ‘Johan gooit nooit iets weg, zélfs geen gloeilamp’ 0 22 0 ■o 0 TJ C «J TJ Boekverkopers sinds 1930 o c 0 ra www.howaprint.nl www.visserenzn.nl EP weekbladwaddinxveen.nl weekbladwaddinxveen.nl www.deweekkrant.nl/banei Onder het oog van de camera sprak de burgemeester Johan Garlich (links) toe. RONALD STAM. tLEXCOM tKKt TELECOMMUNICA FFAUTOMA TSEMNG KkJK ROMMEL MARKT EP O “Ik heb veel respect voor mensen als Johan Garlich die zich belangeloos inzetten voor anderen. Het is mij dan ook een eer deze onder scheiding namens de TROS te mogen uitreiken.” Dit zei zanger Lee Towers bij de uit reiking van de ‘Opsteker van de week' aan Waddinxvener Johan Garlich Burgemeester Bert Cremers Jo han Garlich om zijn verdiensten: “Vijftien jaar geleden kwam Jo han bij de Stichting. Zij konden hem goed gebruiken met zijn technische kennis. Johan hield zich in zijn werkzame leven be zig met het bouwen van beton molens en woonde in Peise, in Drente. In de jaren zestig ver huisde hij naar Waddinxveen. Johan gooit niets weg, zelfs haalde hij eens een kapotte gloei- Door Robert Visscher Waddinxveen mensen als Johan Garlich die zich belangeloos inzetten voor anderen. Het is mij dan ook een eer deze onderscheiding namens de TROS te mogen uitreiken.” Voorzitter Theo Vink van Ge red Gereedschap lichtte de voor dracht toe: “Unaniem vonden wij dat Johan Garlich eens in het zonnetje mocht worden gezet. Johan met zijn technische ach tergrond is een bevlogen man. Altijd zet hij zich belangeloos in voor dit goede doel. Een ge weldig man met zijn hart op de goede plaats”, vertelt voorzitter Theo Vink. te brengen en nieuwe vrijwil ligers te werven. C 0 G) O N Dorpsstraat 37-39 Waddinxveen tel. 0182 61 22 98 www.burger-waddinxveen.nl Noordkade 56a, 2741 EW Waddinxveen Tel. 0182 - 630966, Internet: www.flexcom.nl Dorpstraat 80 2742 AK Waddinxveen Tel. 0182 - 61 75 96 Mail: info@visserenzn.nl 2d ra ra E o O) 0 O) o E 0 ■O 0 E .0 0 0 N 0 Kleinoffsetdrukkerij Copieerinrichting w St.Victorstraat 52e 2741 JR. Waddinxveen Tel. 0182-63 1942 0 E-mail: info@howaprint.nl Afrika De Stichting Gered Gereed schap zamelt oud en defect ge reedschap in en restaureert het weer. Dat doen ze al meer dan dertig jaar. Vervolgens worden de gereedschappen verscheept naar ontwikkelingslanden in Afrika. Daar kunnen de men sen ze goed gebruiken, want het ontbreekt ze aan geld om nieuw gereedschap te kopen. Johan coördineert de verschepingen ”Wij krijgen veel positieve re acties en dat doet ons goed”, zegt penningmeester Hans van Leeuwen. De stichting telt ruim twintig vrijwilligers die zich, net als ‘Opsteker van de week’ voor het ‘jaar van vrijwilligers’ De TROS geeft de opsteker wekelijks aan iemand die zich belangeloos inzet voor Johan, belangeloos inzetten. Een gemotiveerd team dat ie dere woensdag in het gebouw Wereldwijd aan de Mauritslaan hard aan het werk is. “Het geldbedrag van duizend euro zullen wij besteden voor de aanschaf van een draaibank, want die is hard nodig”, besluit een tevreden voorzitter Theo Vink, willigerswerk. Deze cam pagne heeft tot doel de gröte verscheidenheid aan vrijwil- een ander. Het programma ligerswerk voor het voetlicht haakt daarmee aan bij het Europees Jaar van het Vrij- behang- en schildersbedrijf speciaalzaak verf - behang - glas het adres voor autolakken www.deweekkrant.nl/webwinkel lamp uit de vuilcontainer om te kijken of die het echt niet meer deed. Ook fietst hij nog steeds op zijn allereerste fiets”, grapte de burgemeester. Onder het oog van de TV ca mera en onder luid applaus speldde Lee Towers de opsteker van de week op en overhandigde de cheque van 1000. Voor zijn echtgenote Jet was er een bos bloemen. Lee Towers lichtte toe: ““Ik heb veel respect voor

Weekblad voor Waddinxveen | 2011 | | pagina 21